Jump to content

Drowning Pool


Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mnogi bendovi koji imaju jednu gitaru nasnime još jednu na album... ipak to je šminka, npr da imate jednu razaračinu od pjesme i dođe solo... kad bi bila samo solo gitara bilo bi pomalo mlako... treba i ritam da je potkuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Uz duzno postovanje, moram reci da Staind ima samog jednog gitaristu. Vokal je svirao takodjer gitaru na nekim baladama na kojima je zastupljena i akusticna gitara. Radi se o dve, tri pesme sa Break the Cycle i isto toliko sa 14 Shades of Grey dok ga nema nikako na Dysfunction. Znaci sve u svemu Staind ima jednog pravog gitaristu.

 

Za ostale bendove se slazem.

 

Takodjer ne bih bas nazvao Staind Nu metal bandom, narocito ne posle novog albuma. Vise lici na neki post grunge.

 

Sve u svemu jako dobar bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
A gde si ti cuo taj Drowning Pool sa novim vokalom???!?

Pa na TV sam video spot za novu pesmu 'Stand Up'... icon_da.gificon_da.gif Mislim da sam gledao Uranuim, jer su najavljivali veliki povratak... posto su ih skoro svi bili obelezili za propast posle smrti pevaca.. icon_rolleyes.gif

I ok je, agresivnije zvuce uopste... ostatak albuma nisam nesto ni slusao toliko, ali javicu utiske cim budem! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Jel slusao ko ovu grupu?Imaju jedan album koji je po mom misljenju solidan(Sinner.Dobri riffovi i muzika uopste.Tekstovi su malo bezvezni icon_mrgreen.gif Pjevac je umro u tour busu od overdose icon_cry.gif Odlucili su da nastave bez njega a uskoro ce objaviti ko je novi pjevac.Ako nadju dostojnu zamjenu Dave Williamsu bice nesto od njih

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif Svidja mi se Sermon... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ma necu ja tek tako da nestanem, vec jednostavno dodjem odem... sve zavisi od mogucnosti....a i nikako da vise dobijem taj kablovski net, pa ovde dodjem samo kad odem do faxa na racunare, kao npr. sad.

 

Inace poslusao sam Step Up i nije losa pesma, ali nisam nista specijalno odusevljen... malcice promenjen fazon... vokal prilicno slican i po boji, a i po stilu pevanja... sve u svemu necu da se ubijam da nabavljam album, ali ako naletim na isti necu da ga odbijem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
E video sam step up.... pesma- nista oko cega se vredi uzbudjivati

A spot je pozeraj za medalju!!!---lici mi na 'revolving door' od crazy town-a icon_mrgreen.gif

I ko je onaj lik sto peva-- nesto kod nega mi izgleda potpuno pogresno..

a oko prvog se vredi uzbudjivati...HAHAAHAHAHHAHAAAHAAHHAAHAHA

e sad si me oraspolozio za ceo dan... btw... cinjenica je da su se mnogo vise potrudili za drugi album...ispalo kako god... ceni se trud... od prvog albuma mi se prevrce utroba u stomaku... i think im going to puke... pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...