Jump to content

King Crimson


Formentera

Recommended Posts

  • 4 months later...

Krenula KC50

https://www.setlist.fm/setlist/king-crimson/2019/jahrhunderthalle-frankfurt-germany-4b91f7d6.html

Merkao sam Berlin u zadnjem trenu da napravim ekskurziju, još blejale neke normalne karte do skora, ali sam pičkarski čekao da vidim listu i, jebiga, mislim da ću da 'odmorim' ove godine. Interesantni dodaci u odnosu na prošle godine, ali ništa stra'obalno. A nekako i kako trenutno cepaju, deluju da će moći još barem 5 godina ovako :haha:pa sam siguran da će biti nova prilika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro, nije da su nesto preterano dirali, malo izvrnut redosled i par promena, Cirkus/Cadence and Cascade itd...cini mi se da su, kad sam ih gledao prosle godine u Esenu, sledece vece imali malo sareniju setlistu od prvog, skoro sve sam vec cuo uzivo osim Cat Food mislim
https://www.setlist.fm/setlist/king-crimson/2019/jahrhunderthalle-frankfurt-germany-3391ece5.html
elem znate svi ovde sta je KC uzivo, neverovatno iskustvo, oticu opet kad god budem mogao, najbolji bend, ne znam sta bih drugo rekao. razvalili su kao i obicno, ozvucenje perfektno, ja imao mesto na balkonu tacno po sredini, pozicija mi bila odlicna. a da se odlucim je li mi bio bolji ovaj koncert ili onaj od prosle godine.. tesko.. mozda ipak onaj u Esenu jer mi je bio prvi.
nemam nikakvu zamerku osim da mi se i dalje ne svidja toliko ovaj bubnjarski aranzman za level 5, a to mi je jedna od najjacih stvari 
genijalci koji su sedeli i sa moje leve i desne su (a i na jos par mesta sam provalio), kad je dosla pauza, mislili da je gotovo i otisli :haha: pa sam se ispruzio ko covek za drugi set. nesto ljudi je i pred bis otislo
opet sam bio jedini zalutali medju 60+ ekipom 

64591746_1260657357430863_16347946087622

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jel to oni kao septet sviraju? Ovog puta izgleda propustili da jave promenu xD

Koliko vidim, malo zanimljivije jebiga bilo prvi veče, Sheltering Sky i EleKtrik bili. Mislim, verujem svakako da je valjalo standardno i bez toga :]

Na šta liči Cat Food sad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
Quote

Gordon Haskell, who played bass and sang for KING CRIMSON nearly five decades ago, has died. He was 74 years old.

Haskell's death was confirmed in a post on his official Facebook page. "It is with great sadness we announce the passing of Gordon, a great musician and a wonderful person who will be sadly missed by so many," the statement read.

A separate statement on KING CRIMSON's official Facebook page read: "Gordon Haskell's Facebook page is reporting that Gordon has died. His time in KC wasn't a particularly happy part of his long career but his work on In The Wake Of Poseidon and in particular, Lizard is much admired in the CRIMSON community."

RIP

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ne znam što spašavate čoveka koji se zabavlja bolje nego 99.99999% njegovih vršnjaka + će da umre kao gospodin od srčanog udara zbog Viagre... Potpisao bih to odma'...

A i ovaj njen performans, pa šta ako je cringy, ako je njemu merak... Bolje negovati tu energiju i slobodu umetničkog izraza, nego biti inhibiran, pametni ljudi u tim godinama to znaju :haha:

Rokenrol jbt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...