Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Posto niko nije mEtnuo temu na konc&oqp, malo obavestenjce :

Subota, 25.februar, Bechej, klub "Floyd" - svirka Demether (ZR,koliko toliko icon_razz.gif ) i Fuel (PA) ! ! !

Eto pivopije.gif

Jbg ja zaboravio da postavim. no.gif

Nema veze ide bar 20-30 ljudi sa Everdreamersa i Okoline. icon_cool.gif

 

E bice loooodilooo! musik19.gificon_rockdevil.gif

 

 

 

Gledao sam vas na TV pancevu. icon_mrgreen.gif

 

Pozz! pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaa

hocju da posedujem novu pesmu

aaaaaaaaa

Demiane sad si pravi got icon_biggrin.gif

 

super je bilo biggreens.gif

kako chovek svira solaze (Demian)... pa to je fenomen ! ! !

fala vi za karmu icon_mrgreen.gif i WICKED GAME!!! nisam mogao da verujem kako dobro zvuchi !!!

 

ovaj lik iz NS-a, Milosh je snimao i Fuel i Demether i video sam da je snimao novu pesmu tako da!!!! cje to uskoro morati biti u mojim rukama!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha...Videcemo da li sirenje bootlega spada pod pirateriju icon_razz.gif

 

E ljudi, hvala vam puno sto ste bili, i sto ste bili onakvi. Divna atmosfera, ustvari totalno ludilo!!! Najjaci mi je bio Ilija,koji je pridrzavao moje klavijature da ne padnu svaki put kad bih cimnuo stalak icon_smile.gif Malko sam bio besan ph34r.gif Hvala i Fuelu koji je poshteno razdrmao masu. Nadam se da cemo uskoro ponovo svirati tamo, jer su ljudi totalno kul. Mada, da nije bilo naseg omiljenog pojacanja iz NS-a i nasih najtr00 Lazarevchana, ko zna sta bi bilo...

pivopije.gif

Edited by lord6finger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slicice su vam bas lepe. Drago mi je da je svirka bila dobra i da ste se svi lepo proveli. Nego, jel neko gledao Rocktagon ovog vikenda? Ne znam sta je bilo, jer nisam bila u BG i nisam mogla da gledam. Zivo me zanima jesu li bili clanovi Demetra.

"Obavesticu vas kada budete bili u emisiji" ona rece... icon_mad.gif

"Ne brinite" ona rece... icon_mad.gif

 

Branko, ako ti ne uradish neshto povodom ovakvog neodgovornog i neprofesionalnog ponasanja, ne znam ko ce... laugh.gif

 

BTW mislim da je Ninoslav okacio pogreshne slike... na ovim slikama od Demethera ima samo "D" i to jedno nosato "D"... i to ne iz profila!!! no.gif

 

Gde ce ova zemlja... no.gif

 

Aj, pijte pivo i tako to.. pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slicice su vam bas lepe. Drago mi je da je svirka bila dobra i da ste se svi lepo proveli. Nego, jel neko gledao Rocktagon ovog vikenda? Ne znam sta je bilo, jer nisam bila u BG i nisam mogla da gledam. Zivo me zanima jesu li bili clanovi Demetra.

 

Bili su.

Bio je izvestaj sa svirke Tribute to Nightwish iz Festa i neki kraci intervju.

Bar ja mislim...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ovim slikama od Demethera ima samo "D" i to jedno nosato "D"... i to ne iz profila!!! no.gif

 

Gde ce ova zemlja... no.gif

Zemlja ti na sanduk. A to "D" cu da ti urezem na krst, pa nece biti Boris vec Doris... i to ono goth "D" kao na logou icon_rockdevil.gif

 

E stvarno, Olja, sad si najebala. Pusticemo Branka sa lanca, pa nece od tebe ostati ni za pashtetu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha...Videcemo da li sirenje bootlega spada pod pirateriju icon_razz.gif

 

E ljudi, hvala vam puno sto ste bili, i sto ste bili onakvi. Divna atmosfera, ustvari totalno ludilo!!! Najjaci mi je bio Ilija,koji je pridrzavao moje klavijature da ne padnu svaki put kad bih cimnuo stalak icon_smile.gif Malko sam bio besan ph34r.gif Hvala i Fuelu koji je poshteno razdrmao masu. Nadam se da cemo uskoro ponovo svirati tamo, jer su ljudi totalno kul. Mada, da nije bilo naseg omiljenog pojacanja iz NS-a i nasih najtr00 Lazarevchana, ko zna sta bi bilo...

pivopije.gif

Pa da,malo da pomognem icon_rolleyes.gif .Nadam se da te tajo nisam izneverio u sviranju.Voli te sin.

 

Hvala za midi josh jednom.

 

Svirka je bila extra,gledao sam i video snimak.imate ceo koncert snimljen zvuk je extra,atmosfera takodje,ima i nova pesma i tako...

 

POzdraV ZA moje drage Demetherovce. pivopije.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow! Slichice su keva! Vidim da je svirka bila vishe nego uspeshna. Chestitam. Zao mi je shto nisam mogla da dodjem, ali docicete vi i u BGD valjda laugh.gif

Aha, ja se nadam od Decembra 2004.... al nece pa nece... mora da imaju nesto protiv BGa...

 

P.S. Mislim da nije bilo ove nedelje na Rocktagonu, nisam gledao od pocetka, al ne videh vas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...