Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Yeeeeeees! Kyle's money! Feels so good on my skin! icon_mrgreen.gif

 

Pozdrav za sve afterpartijevce i hvala domacici shto nas je ugostila zbog cega ce se 100% navuci na kuvano vino jer ce joj kuca narednih mesec dana mirisati na karanfilice iz istoga... laugh.giflaugh.gifph34r.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pozdrav za sve afterpartijevce i hvala domacici shto nas je ugostila zbog cega ce se 100% navuci na kuvano vino jer ce joj kuca narednih mesec dana mirisati na karanfilice iz istoga... laugh.giflaugh.gifph34r.gif

Ma opushteno.. kucja mi josh mirishe na to vino laugh.gif moji kad su se vratili odushevljeni mirisom.. kuvali su sebi vino uveche icon_smile.gif

 

meni bilo super na afterpartyju.. ne znam za ostatak koji se nije izjasnio biggrin.gif kad god moji odu. mozete opet docji CVI biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja ovaj put wub.gif

 

jebali ste majke na svirci, stvarno ste odlicno zvucali, mnogo vam je dobra ova nova, zao mi samo sto nisam isla i na afterparty, ali izgleda da mi nesto ne dozvoljava da dodjem....

 

posle solistickog!!!! icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

damjane,zarez,

brate onaj kurzwell ima tako nadrkanu solo boju!!!

koja je to boja uopste!!!

znam samo da sam je dok si "pricao" osetio celim telom!!!!

 

prekopirano i editovano sa teme za kljavijaturiste,mislim da ovaj post ovde ima vise toga da trazi,,,

i kolko si ga platio

inace svirka je bila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joj, boja za solo... Meni se bash nije svidelo kako izlazi iz matrice, preterao sam sa izoblichenjem.. Vec sam je promenio icon_smile.gif Ali, da je bolesna, jeste icon_smile.gif Ako pitas kako se zove zbog preseta, nije preset, sam sam se zezao pa sam zbudzio nesto icon_mrtav.gif Pishe mi "Fucking Lead" na ekranu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Jedan sinus, jedan dull saw i neki sempl gudacha sa melotrona. Od toga se sastoji taj lead na Kurzweil-u. Na sve to ide feedback, distorzija, ring modulator, malo flangera i delay-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joj, boja za solo... Meni se bash nije svidelo kako izlazi iz matrice, preterao sam sa izoblichenjem.. Vec sam je promenio icon_smile.gif Ali, da je bolesna, jeste icon_smile.gif Ako pitas kako se zove zbog preseta, nije preset, sam sam se zezao pa sam zbudzio nesto icon_mrtav.gif Pishe mi "Fucking Lead" na ekranu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Jedan sinus, jedan dull saw i neki sempl gudacha sa melotrona. Od toga se sastoji taj lead na Kurzweil-u. Na sve to ide feedback, distorzija, ring modulator, malo flangera i delay-a...

ma do jaja zvici i onako!!!

sad si neki tamo nadrkani gitarista!!!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Bio sam na "Osmom Putniku" 25.3.2006. u SKC-u , gde ste bili prva predgrupa,

i veoma sam se iznenadio kvalitetom zvuka koji ste imali. Znaci, imali ste najbolji

zvuk na celoj svirci, sve se lepo culo, prosto je bilo milina slusati vas ! Ili vam je

tonac neki rodjak, ili imate odlicnu opremu i znate da je upotrebite (tehnicki i

sviracki) ! Zanima me sta koristite od opreme, prvenstveno gitaristi - koje gitare

imate, magnete (ako ste ih menjali), procesore (mislim da sam video Korgov

procesor AX1500G, al' je bio nekako po strani, pa nisam siguran da li ste ga

koristili). U klavijature se ne razumem ali i to nije na odmet da pomenete!

I da li ste koristili neku ritam masinu, mislim, ostao sam bez reci, naravno

u pozitivnom smislu)!

 

Veliki pozdrav !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno icon_wink.gif

Nismo koristili ritam masinu, mada ponekad ne mogu da razlikujem Attilu od ritam masine icon_smile.gif

Branko svira Peavey bass, ne znam koje magnete ima, on ce da kaze verovatno.

Boris ima Ibanez RG570 sa Lace Sensor magnetima i vec pomenuti Korg procesor

Ja sviram na Korg X5D-u (gornja klavijatura) i Kurzweil K2000-S (donja)...

Eto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...