Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

e' date='29. 4. 2006, 18:05'] Malocas sam gledao Silence spot po prvi put.

 

Spot mnogo dobar, pesma jos bolja icon_da.gif Samo onaj uzasan solo no.gif - nikakve veze sa pesmom nema...

Pa ti nisi obaveshten brzojavom?! Pa opshte je poznata stvar da se gitaristi i klavijaturisti ne vole... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Zato gitarista "Fuura fazon svooj..." icon_rockdevil.gif

Drago mi je shto ti se svidja pesma pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

SENZACIONALNO!!!

 

BRANKO SADA I ZVANIČNO DŽONI BURSAĆ!!!

 

I ranije je u javnosti bilo poznato da Branko, basista naše power-goth senzacije, ima afiniteta prema Azri, a o čemu vas je naš online tabloid već ranije blagovremeno obaveštavao.

 

user posted image

 

Po tvrdnji našeg specijalnog ad hoc izveštača sa lica mesta, Branko je prilikom njegove zvanične posete Kikindi u predvečerje prvomajskog uranka više sati svirao Azru na opšte negodovanje svih prisutnih.

 

Sve je počelo u eltnom kikindskom klubu Garfild...

 

user posted image

 

Zatim je Branko svirku preneo kod Koleta iz Amentesa kući. Medjutim, zbog stepena opscenosti i zbog toga što je ovom sajtu dozvoljen pristup čak i mlađima od 13 godina, ovaj deo nećemo foto dokumentovati. To ćemo prepustiti vašoj bujnoj mašti.

 

Možemo Vam, dragi naši čitaoci, pokazati epilog.

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebo te ovaj showbusiness zivot i nije tako lep kao sto sam kao vrtlo mali mislio.U buduce moram da pazim sta pijem,pored koga prolazim,s kim spavam,s kim pricam.................u pizdu materinu.Svaku jebenu sliku mogu da iskoriste za nesto zlocasto.Ma da mi je samo videti ove paparace koji su me slikali,ali se nesto ne daju videti.Hm..........razbicu ih sledeci put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cek' cek'... Da nije ovo pored Branka onaj basista iz Tales Of Dark-a? Branko voli doomere, samo da znate... icon_smile.gif

Hahahahaha....

znaci jebeni idioti... ne verujem....

 

NEGO LJUDI KUPITE BASS !!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Jesam ja jedini koji je primetio da se na prvoj slici pored CDa Azre, nalazi CD Cece ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

E evo jedna stvar samo za Damjana, verujem da ce mu se dopasti...

 

Diskografija Vampira tj. Zvonka Bogdana

Discography

 

    * 1973: Zvonko Bogdan

    * 1973: Biseri narodne muzike

    * 1974: Zvonko Bogdan peva za Vas

    * 1976: Što se bore misli moje

    * 1981: Zvonko Bogdan i tamburaski orkestar Janike Balaža

    * 1984: Legolas

    * 1980: Zvonko Bogdan

    * 1984: Pesme i pesnici

    * 1990: Zvonko Bogdan

    * 2003: Rariteti

 

Obratite paznju na 1984 !!!!

 

Damjane jesi razmisljao o tome da napravimo Zvonko Bogdan vampire freaks club ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

e bash mi je krivo shto nisam bila na ovoj svirci... ali nije se moglo icon_sad.gif

 

bicje josh prilike  icon_da.gif  icon_biggrin.gif

Pa ne znam bas kad cemo sledeci put svirati!!!!Ja sve vise mislim da nema poente svirati i muciti se oko organozacije koncerta u ovoj nasoj drzavi.Meni je to cisto mrcvarenje jos se istrosos a ti od toga nemas bas nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam bas kad cemo sledeci put svirati!!!!Ja sve vise mislim da nema poente svirati i muciti se oko organozacije koncerta u ovoj nasoj drzavi.Meni je to cisto mrcvarenje jos se istrosos a ti od toga nemas bas nista.

E ima da svirate.... shalim se, kapiram da je u ovoj zemlji zajebano svirati, a zivota od (metal) muzike teshko da ima... ali jebi ga izdrzite, probajte da se probijete napolju, to vam ja najveca sansa... ovde jos neko vreme tesko da ce od muzike moci da se zaradjuje... osim ako necete da vam ja zavijam, pa da idemo na splavove icon_mrgreen.gif

 

Anyways, dont give up...

Mislim sta cemo mi fanovi onda da radimo ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...