Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

To je neverovatni apsurd i po meni sramota.Ne krivim tebe ninoslave jer ti slusas naredjenja od "poslodavaca". Bez obzira na sve i pokusavanja proboja na inostrano trzist,majku mu u Srbiji smo prvo bi valjda trebalo pisati na srpskom pa te onda na engleskom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најбоље би било истовремено. Већина посла је превести текстове, после се само убаци у постојећи програм.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,mislim da nema potrebe da sada raspravljamo o tome. Izdali su album ,sajt su otvorili davno.Imali ste godinu ipo dana da o tome raspravljate. Njihov problem.

 

No dobro,

 

Cuo sam album stvarno je extra. Kupujem ga cim izidje .

 

@N . : E , dobro je ispao cover na kraju,a ? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde, kad se već "englezimo" da to radimo kako valja...

 

Ninoslave, fali ti određeni član tamo. Evo označio sam gde:

beautifulfront.jpg

Demether will release their long-awaited second album in August, through One Records.

THEAlbum title is "Beautiful" and the track list is as follows:

  1. Eternal Sundance
  2. Stop The Rain
  3. Lacrimosa
  4. Shy
  5. Her Last Home
  6. Autumn
  7. Old Well
  8. Winter (end of silence)
  9. Winter (conclusion)
  10. Don't Linger
  11. Requiem 2012
  12. Her Last Home (church version)
Demether will also play a gig in Crvenka, 10.08.2007.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
beautifulfront.jpg

Demether will release their long-awaited second album in August, through One Records.

Album title is "Beautiful" and the track list is as follows:

  1. Eternal Sundance
  2. Stop The Rain
  3. Lacrimosa
  4. Shy
  5. Her Last Home
  6. Autumn
  7. Old Well
  8. Winter (end of silence)
  9. Winter (conclusion)
  10. Don't Linger
  11. Requiem 2012
  12. Her Last Home (church version)
Demether will also play a gig in Crvenka, 10.08.2007.

 

Dodje mi da zaplacem od srece, ali stvarno!!!

Ja svoju kopiju albuma ocekujem.. da li cete da mi rezete na CD-R ili cete da mi posaljete promo ili original, to je na vama, ali mislim da sam bar nesto od toga zasluzio..

Ja stvarno ne nameravam da ponavljam, ali ako to ne dobijem uskoro, naljuticu se bez zajebavanja!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodje mi da zaplacem od srece, ali stvarno!!!

Ja svoju kopiju albuma ocekujem.. da li cete da mi rezete na CD-R ili cete da mi posaljete promo ili original, to je na vama, ali mislim da sam bar nesto od toga zasluzio..

Ja stvarno ne nameravam da ponavljam, ali ako to ne dobijem uskoro, naljuticu se bez zajebavanja!

 

Da,tako je!!!!!!I ja cu se naljutiti :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar vam je ovaj novi album. Mnogo bolji od prvog. Ali omot... :udri:

 

 

A sta fali omotu? :evotigana:

 

Damjan mi rece da je sasvim ok a i bolji je nego za prvi album. :P

Sto se omota tice, mozete da me pljujete za sve strane sem naslovne, naslovnu je Damjan IZRICITO trazio da bude takva!

Uostalom, vi ste amateri :P Pre nego sto je pusten u stampu nosio sam artwork kod jednog mnooogo iskusnijeg kolege koji je crtac i dizajner i njegov utisak je sasvim povoljan.

 

Ako vam se ne svidja naslovna - paradajz u ruke pa do Zrenjanina kod Deurica :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Damjanova vanbracna cjerka :P

 

Tacno ime sam zaboravio ali pishe na credist listi na albumu. Koliko sam upoznat, mala slusa Djemether a nemam pojma zasto je D. trazio IZRICITO nju.

 

Znam samo da sam u mailu kao attach dobio njenu sliku, mutnu, sa mobilnog uz poruku: "Evo ti slika, super je, hocu da ide na front cover kako znas i umes"

 

Sramota me da pokazem kako izgleda original slika, bojim se da ne bi bilo dovoljno paradajza za sve za zurku kod D. :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapretio mi je da ce nahushkati hordu njegovih gothicarki da bleje oko moje zgrade...

А то је као лоше? Види се да си неискусан човек. Питај Зорана из Инфеста како се такве ствари решавају. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz svo dužno poštovanje, ali meni se ni jedna varijanta omota ne sviđa.

 

Tehnički je dobro urađeno, svaka čast, samo mi se taj koncept a la PGP RTB iz 1981 ne sviđa.

Ne isključujem mogućnost da se slaže sa muzikom u nekom smislu, jer na žalost nisam još ništa čuo od materijala, pa mogu samo da nagađam, ali ako je pak tako, onda se bojim da je album zdravo ljigav...

 

Ni naziv mi se ne sviđa.

Bojim se da je krojenje po meri neshvaćenih, emotivno povređenih, učaurenih, tužnih, usamljenih, ali još uvek gajeći neku nadu za princom na crnom jednorogu sa crnim plaštom na kišnoj mesečini, koji nosi kao krv crvenu ružu, još netaknutu i neviđenu od strane ikoga, samo za svoju jedinu, tako nevinu, i čistu... (...itd, upisati po želji) ...intelektualnih, umetnički (i guzno) obdarenih, maštajućih gotičarki dostigla svoj maksimum, i pomalo i prešla granice patetično-romantično ljigavog, i zašla u domen bljutavo-patetično ljigavog.

...bojim se.

 

Nadam se da će ovo ostati samo predrasude inspirisane omotom i nazivom, i da će ih muzika ukloniti.

Siguran sam da je aranžmanski album doteran do perfekcije, pa će mi i u najgorem scenariju biti zanimljivo i poučno da ga slušam.

Kažu neki da ako ga budem puno slušao, možda i gitare budem čuo...

 

Cheerz! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni naziv mi se ne sviđa.

Bojim se da je krojenje po meri neshvaćenih, emotivno povređenih, učaurenih, tužnih, usamljenih, ali još uvek gajeći neku nadu za princom na crnom jednorogu sa crnim plaštom na kišnoj mesečini, koji nosi kao krv crvenu ružu, još netaknutu i neviđenu od strane ikoga, samo za svoju jedinu, tako nevinu, i čistu... (...itd, upisati po želji) ...intelektualnih, umetnički (i guzno) obdarenih, maštajućih gotičarki dostigla svoj maksimum, i pomalo i prešla granice patetično-romantično ljigavog, i zašla u domen bljutavo-patetično ljigavog.

...bojim se.

 

 

:) :) :) :) :)

ma nisu oni takwi! :pivopije::opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz svo dužno poštovanje, ali meni se ni jedna varijanta omota ne sviđa.

 

Tehnički je dobro urađeno, svaka čast, samo mi se taj koncept a la PGP RTB iz 1981 ne sviđa.

Ne isključujem mogućnost da se slaže sa muzikom u nekom smislu, jer na žalost nisam još ništa čuo od materijala, pa mogu samo da nagađam, ali ako je pak tako, onda se bojim da je album zdravo ljigav...

 

Ni naziv mi se ne sviđa.

Bojim se da je krojenje po meri neshvaćenih, emotivno povređenih, učaurenih, tužnih, usamljenih, ali još uvek gajeći neku nadu za princom na crnom jednorogu sa crnim plaštom na kišnoj mesečini, koji nosi kao krv crvenu ružu, još netaknutu i neviđenu od strane ikoga, samo za svoju jedinu, tako nevinu, i čistu... (...itd, upisati po želji) ...intelektualnih, umetnički (i guzno) obdarenih, maštajućih gotičarki dostigla svoj maksimum, i pomalo i prešla granice patetično-romantično ljigavog, i zašla u domen bljutavo-patetično ljigavog.

...bojim se.

 

Nadam se da će ovo ostati samo predrasude inspirisane omotom i nazivom, i da će ih muzika ukloniti.

Siguran sam da je aranžmanski album doteran do perfekcije, pa će mi i u najgorem scenariju biti zanimljivo i poučno da ga slušam.

Kažu neki da ako ga budem puno slušao, možda i gitare budem čuo...

 

Cheerz! :pivopije:

 

DAJ LAMPU DA ZALECHIM!!!

Sramota sta sve sebi ljudi dozvoljavaju. Pises ocigledno o nekim 10im stvarima koje ti se vrzmaju po glavi. Ako hoces o tome da pises, otvori temu pa pisi, nemoj ovde gusis.

Predlazem da kupis ili nabavis od nekoga album i onda pricaj sta hoces, ali bar da imas na osnovu cega da pricas.

Praksa je pokazala da omot i nazivi pesama mogu da budu dojajni, a da stvari budu glupe (ne odnosi se na Demether, vec uopsteno) i obrnuto.

Ovo je Demether, a ne Rhapsody, kakvi te jednorozi crni spopali!!! :) :) :) Uostalom sta fali jednorozima :evotigana:

 

I btw, Dunja nije goticarka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Очигледно да ништа ниси скапирао шта је човек хтео да каже. Површност никад није врлина. Прочитај поново, али подробније.

 

Андро, шта да ти кажем. Мислим да си у праву што се тиче овога што си писао, али да се ништ аод овога заправо неће ондосити на музику. То јест, ако је музике слична као она на првом албуму.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...