Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

A to za haljinu je najbitniji podatak vezano za rad benda, eh... Nista: klavijature extra, dobar bubnjar, gitarista...

 

Nego, ovo za linkove po netu, pa... u cemu je problem? Muzika treba da se siri na sve strane planete, a sumnjam da Demether moze imati ista sa finansijske strane u slucaju da neko iz Ukrajine, Meksika, Novog Zelanda... skine album... Neka slusaju ljudi, nek' se siri srpski metal na sve strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja se slazem da album ima mnogo vishe Rock nego metal uticaja, ali album novi je odlican.

 

@ Must be Between - Doktore, ja cu da vam organizujem svirku u BGu ako se ne setite da uskoro dodjete ovde (pa onda kukajte kad budete sivrali na nekom splavu koji tone, kad ne moze covek da vas natera da dodjete ovamo ). Nego ja moram da vas jurim po pola Srbije, tamo vamo. Nego reci kad idem ona one vashe pljeskavice u Pazovi ???

 

Elem da se vratim na album, najbolja stvar mi je Dont Linger (kako mi uvek ispadne naj pesme one gde peva Damjan samo... ?? ) Ispashce da ne volim Dunju, a devojka je ODVALILA kako je otpevala ... Ritam Sekcija ubitacna Branko-Attila tandem strikes again...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Posle puno preslusavanja, mogu samo da kazem da je novi album Demether-a, po meni, jedan od najboljih albuma domace scene, ako ne i najbolji... Ovo je jedan od najboljih primera da je lepota ipak u jednostavnosti... Apsolutni minimalizam, koji, pak, odise neverovatnom punocom je ono sto cini ovaj album posebnim... Konacno je neko shvatio da, ipak, ponekad, treba ostaviti mesta... :D Svaka cast, ljudi, napravili ste pravu stvar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Nego, ovo za linkove po netu, pa... u cemu je problem? Muzika treba da se siri na sve strane planete, a sumnjam da Demether moze imati ista sa finansijske strane u slucaju da neko iz Ukrajine, Meksika, Novog Zelanda... skine album... Neka slusaju ljudi, nek' se siri srpski metal na sve strane.

Upravo!

 

Slažem se, ali bar ovi naši domaći koji mogu da ga kupe nebi trebali da ga skidaju.

I ja bih najvise voleo da snimim 8-10 pesama izdam album/Demo i odmah krenem da zaradjujem...

Ali ne ide tako. Nazalost.

Boli k..c ljude da daju 300-400din za disk, kad mogu neki bolji bend da skinu sa neta za Dzabe.

 

Moraju prvo ljudi da cuju, da se uvere da je dobro, da naviknu na njih, da ih vidjaju na svirkama...

Pa onda neka 3. album koji izdaju krenu da prodaju.

Jebiga - Srbija. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...