Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Ja ih bas ne bih poredio, i jedni i drugi su na novim albumima izmenili sopstveni pravac muzike, pa su slicnosti sada svedene na minimum...

 

mogu da se porede jeste ima razlike ali ima i dosta zajednickog mada nema veze

:pivopije:

 

 

Edited by Mita(Inpailor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi nas Mito........podigni tvoje cenjeno dupe i dodji u Zrenjanin pa cemo da se zezamo skupa.Svirka u BG-u je misaona imenica za nas Zrenjanince (uh...ala serem) ko zna kad cemo ponovo da sviramo u BG-u...a i iskreno da ti kazem prosli put kad smo svirali u BG-u bio je em slobodan ulaz em su 3 benda svirala i bilo je jadnih mozda 100 ljudi....tako da svaki bend voli da svira tamo gde ga vole nas u Bg-u ja mislim ne vole bas nesto specijalno tako da cemo ostati dosledni tradiciji svakih godinu i po dana svirka u BG-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi nas Mito........podigni tvoje cenjeno dupe i dodji u Zrenjanin pa cemo da se zezamo skupa.Svirka u BG-u je misaona imenica za nas Zrenjanince (uh...ala serem) ko zna kad cemo ponovo da sviramo u BG-u...a i iskreno da ti kazem prosli put kad smo svirali u BG-u bio je em slobodan ulaz em su 3 benda svirala i bilo je jadnih mozda 100 ljudi....tako da svaki bend voli da svira tamo gde ga vole nas u Bg-u ja mislim ne vole bas nesto specijalno tako da cemo ostati dosledni tradiciji svakih godinu i po dana svirka u BG-u.

 

Rado bi ja dosao ali jbg ne bi imao s kim da idem cak u zrenjanin

aj ako budete imali u sapcu dolazim jer mi tamo zive baba i deda i imacu s kim

aj bicu strpljiv za BG

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E malisha pa pitaj ovde da ti neko da link...

Sigurno postoji negde link za Silence tab...

Zna neko gde se moze naci silence tab???

brate sta ce mi

na sluh cu

aj nebitno

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Šta, zar drugi nije power? Da ga ne kupujem onda.

 

pazi nije power ali je ipak do jaja

ne znam

ja sam ga kupio i nisam se pokajao

ali ima elementa powera u nekim pesama inace meni je odlican cd

e sad zavisi od tvog ukusa ne znam sta da ti kazem

ovo je sad neki simph/goth/rock/metal ali nema onih epic pesama kao na prvom jbg tako da ne znam sta da ti kazem

 

edit

na ovom novom se vidi da su mnogo muzicki napredovali i da ce nesto biti od njih a ne da prave svaku istu pesmu i da npr bude jos jedan novi WTM

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slozhila bih se sa Mitom.

Mislim da album itekako wredi kupiti...ima razlichitih momenata. Kao shto sam wetj komentarisala, nowi album bih swrstala u neki sympho/gothic/melancholic. Ne znachi da ako nije power, da ne walja, NAPROTIW. :wub:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

....sad bas videh da je naasem Bori rodjendan danas,zato mu od srca cestitam rodjendan da mi bude ziv i zdrav i da zivi 100 godina.jako retko pamtim rodjendane ali sam slucajno u dnu foruma video da mu je rodjendan pa eto koristim ovu priliku da pozdravim naseg bivseg clana i naravno prijatelja.Ziveli Boro!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ewo mojih (detaljnih :) ) utisaka sa swirke 21.03.:

 

Prwo da se zahwalim puno Branku shto je wozio drugaricu i mene u Zrenjanin i bio diwan prema nama.

 

Shto se tiche swirke, pochela je oko 22:30 i prwo je swirao Tribute to ABBA, koji zaprawo chini postawa Demether-a bez Branka. Bili su skroz simpa sa swe perikama :D a muzichki odlichni.

Zatim narawno Demether. Mislim da je lista izgledala owako:

 

1.Don't Linger

2.Stop the Rain

3.Lacrimosa

4.Last Night

5.Shy

6.Silence

7.Sound of a Horn

8.Fairy Ring

 

Zwuchali su nikad bolje, uswirano, skladno... Po meni mnogo bolje nego u SKC-u,a recimo ta swirka mi je bila bash odlichna. A shto se tiche Dunjinog pewanja, one kwazi-pewachice koje nemaju ni pola muzichkog obrazowanja od onoga shto Dunja ima, koje je pljuju owamo i onamo, mogu samo to - da joj pljunu al' pod prozor. Dewojka ne da pewa nego bre kao slawuj!!!

 

E sad, shta nije waljalo: mali broj ljudi. Poshto je bila sala sa sedishtima u pitanju, ti ljudi koji su bili su...sedeli. Ispred bine je bilo nas mozhda petoro? :( Zwao Damjan da sidju ljudi ali jok. To mi je jako zhao, shto nije bilo wishe ljudi i shto su oni koji su bili, bili pasiwni. I da, chini mi se da su ih 'skratili' za neku pesmu, jer je nakon Fairy Ring Dunja otishla sa bine i upalila su se swetla a chini mi se da to nije bio kraj. :(

 

No, ukupan utisak onoga shto sam chula : 10/10.

Samo je falila 'zhiwlja' i brojnija publika.

 

Slikice (koje nisu bash uspele kako treba ali hajde) mozhete wideti na www.demether.com/forum. :D

 

:pivopije:

Edited by *Silence*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...