Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

AMAN JA SAM IZ ZRENJANINA TO JE BEND MOJE DRUGARICE DUNJE, ja mislim da mislimo na isto ! Klavijature radi njen bata ja mislim.

 

Tvoje drugarice dobro aj da bude hhehehe

 

no ok su oni samo sto malkice kradu ideje bili su power bend sa zenskim vokalom pa kad sam ja ispricoa dunji sta ja planiram da uradim sa bendom oni su preli na to no aj sad da ne blamiram likove ovde zelim vam puno srece

Share this post


Link to post
Share on other sites

JAO JAO JAO NENADE sto ti nisam majka da ti dodjem u taj krusevac i da te isprebijam ??? ( obecao si, pustas me da tucem ! ) Koja ti je to fora ? Pa i ja sam pisala textove za jedan bend iako nemam blage o sviranju gitare ( ili bilo kog drugog instrumenta ) i iako se ne bavim muzikom, pa sam dosla na ideju ( jos odavno dok sam pisala pesmu ) da se ta pesma uradi u toj i toj formi ( koja je btw jako slicna tvojoj i ideji miliona drugih bendova ). Nemoj da te sad....jao. Ljutis me :twisted::wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

::>NERGAL::[]=0"]Tvoje drugarice dobro aj da bude hhehehe

 

no ok su oni samo sto malkice kradu ideje bili su power bend sa zenskim vokalom pa kad sam ja ispricoa dunji sta ja planiram da uradim sa bendom oni su preli na to no aj sad da ne blamiram likove ovde zelim vam puno srece

 

Ej, ajde svega ti pre nego sto posaljes poruku, procitaj je jednom (ili vise puta ako sporo kapiras) i ispravi jebene greske !!!

Do sad ni jedan tvoj post nije imao veze s vezom !

I stavljaj tacku na kraju recenice, ako nista !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest STORMBLAST

e moji vi,a jel znate ko njima pise textove?

ne znate,el tako?

neki dasa sto se pali na acu lukasa,iron maidene i bloodhound gang

i vi to nazivate power band

usput,oni sviraju sinfo metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest STORMBLAST

ja se vama izvinjavam ako vi stvarno vise znate o bendu koji je nastao pod mojim pokroviteljstvom

da nije mene,verovatno bi se demijan jos uvek palio na him i takva bi sranja i pravio.mada,ni ovako nije puno odmakao iako sam mu ja pustao i kul stvari(dimmu,panteru,zombie-a....)

eeeeeeee

pa tako,kao sto se kaze:iza svakog velikog coveka stoji njegov cimer.

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Stvarno dobar bend, veoma kvalitetan. Primetio sam HIM uticaj. Ne volim taj finski bend, ali to sto Demether radi kod nas moze samo da se pohvali. Devojka zaista SJAJNO peva i voleo bih kad bi njen vokal bio malo izrazeniji, zastupljeniji. Medjutim, nije mi jasna jedna stvar- znam da sam cuo samo tri pesme, ali cenim da je to dovoljno kako bih upitao sledece- zasto ljudi kazu za Demether da je power bend?! Ima elemenata, to stoji, ali cini mi se da neki drugi pravci ipak dominiraju.

Sve u svemu, odlicno za pocetak. Samo napred!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo, samo sto sam nabavio pesmu "Fairy Ring"! Cinjenica je da je to najbolja stvar koju ste uradili do sada. Najozbiljnija je, najkompleksnija je, muzicka i harmonska resenja su najzrelija u odnosu na prethodne stvari.

Naravno, ima nedostataka, kao npr. losija produkcija, ali s obzirom da je u pitanju prezentacioni demo, posao oko toga je sasvim solidno obavljen. Drugi nedostatak su malo "cudni" bubnjevi u nedostatku boljeg izraza, neka resenja u vezi toga su nelogicna i suvise slaba za takvu pesmu.

Ono sto me posebno raduje jeste to sto je zenski vokal konacno dominantan koliko treba da bude. Devojka zaista peva izvanredno! Takodje, muski vokali u pesmi su uradjeni nepretenciozno i umereno i cini se da je to onaj pravi odnos koji treba da vlada u vasim pesmama, jer npr. u pesmi "Ragnarock" imate dva, ne mnogo razlicita muska vokala i, samim tim, pozitivna tenzija i dinamicna atmosfera su izostale.

Gitarski solo u "Fairy Ring" je prilicno melodican, sto je jos jedan plus. U jednom delu se moze primetiti "brljanje", ali verujem da ce biti bolje. Taj solo mozda nije na tehnicki najvisem nivou, ali ljudi treba da shvate da je na prvom mestu melodija, a ne tehnika [pozdrav za Mikicu! :twisted: ].

Jedinu pravu zamerku imam za zavrsetak pesme, a to vazi i za ostale kompozicije. Bilo bi dobro da se malo vise potrudite oko toga.

Sve u svemu, napredak je evidentan, uvek je zadovoljstvo cuti savrsen zenski vokal u prvom planu, melodican i brz ritam prozet dobrim klavijaturama. Koriscenje samo muskog vokala vam je takodje okej ["Silence" je sjajna stvar, nemojte dodati gitare!!], ali onda me pesme asociraju na HIM i neke druge kvazi-goth/metal bendove, dok su vam dva muska vokala potpuno nepotrebna.

Dakle, iskoristite neverovatan potencijal koji poseduje pevacica! biggrin.gifa: Izvinjavam se na opsirnosti [na kenjanju :roll: ], ali sam se veoma prijatno iznenadio novom pesmom, tako da sam morao da malo hvalim i kudim kako biste od veoma perspektivnog benda postali jedan od vodecih bendova domace scene. Pozdrav i podrska!!

 

P.S. "Fairy Ring" je prva koliko-toliko power pesma koju ste uradili, uz to je najzesca/najmetalnija, a to se posebno ceni! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...