Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

E sada, ima onih likova koji hvale, kude Demether ali vreme je za pravog kriticara tongue.gif hehehe.Salim se.Dunja je jedan od najboljih zenskih vokala a postoji i to da je slucajno poznajem smile.gif)) Njen burazer je jako dobar klavijaturista ali njegov vokal je jako dubok i mislim da treba da se pesmama posveti malo vishi vokal.Bubnjevi su dobro uklopljeni, kao i bas i gitare.Sve u svemu bend je odlican, a poseban pozdrav za brata i sestru iz ove grupe smile.gif))

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prvi demo sam dobio underground kanalima biggrin.gif

 

Drugi ocekujem da mi posaljete ! biggrin.gif

 

Mogu reci da sam prijatno iznenadjen. Vidi se da znate da svirate, produkcija je sasvim OK za demo, a pesme su super. Ova druga, Last Night, je cisti Nightwish, ali je i najbolja.

 

Cekam taj drugi demo, da cujem to kolo biggrin.gif

 

Samo napred sa radom !

Share this post


Link to post
Share on other sites

NESHO, ne da si preterao vec si PRETERAO ocajno ! Nemoj da vredjas pevaca, glas je jako prijatan moja mama se odusevila ! A Dunja je posebna prica, moja drugarica Dunjica rastura....

Jel' mogu ja nesto da pitam, cula sam, tjs. nacula da treba da odrzite svirku u Kulturnom u Zr 10 ili 12 jula ! Da li je to istina ? Da znam, da se spremim. Dunja ( ili brat koji ce ovo da joj prenese ) mogla bi da mi posaljes te ostale pesme ili da se konacno vidimo, posle dugo vremena. Zovem te ovih dana, mozes da dodjes ? Ako si slobodna naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma garant svirka bre maso pa mene niste zvali, Dinja ni da me nazove kuci da mi kaze sta ima novo i tako(pa nije ni cudo kada pravi toliki tel rachun smile.gif).Damjane(lord6finger) ne obracaj paznju na ove budale koje govore da te treba spaliti i izvaditi kishobran...kralj si imash + od mene.U slucaju da ne znash ko je ovde, podseticu te, metalac iz ns(Uros). tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fairy ring je FENOMENALNA! Dunja neverovatno peva... Diving je jako lepa stvar, onaj solo na klavijaturama razbija! Sve u svemu, ove dve stvari su jako dobre, idejno mnogo zrelije od prethodnih, steta sto je produkcija losija (ali za demo ok).

Zao mi je sto sam propustila svirku u Zrenjaninu, cula sam da je bilo dobro zezanje... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Apeiron, da ti razjasnim misteriju vokala biggrin.gif U `Ragnarock`-u smo pevali Darko i ja tj. Darko peva prvu strofu, ja drugu i trecu a refren pevamo zajedno... Muski vokal u `Last night` i `Silence` sam pevao ja. Misterija razresena!! Hvala na recenziji na serbian metalu.

 

 

Ljudi, dodjite u Kikindu 16-tog na REFUSE/RESIST FEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam se pitao za vokale u toj pesmi, ali sad sam odahnuo tongue.gif

 

Salim se!!!

 

Znam vas odavno sa 202-ke i mnogo mi se svidjaju vase pesme. Dunja razbija kako peva, muski vokali su bas mocni. Svirka je isto do jaja, samo imam zamerke na racun produkcije. Ali, na albumu ce biti bolja definitivno. Jedva cekam da ga cujem kad se zavrsi ili bar neku novu pesmu.

 

FULL SUPPORT!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

 

Vidimo se u Kikindi na svirci

:oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Svaka cast za nastup u Kikindi, dodjite opet sto pre, bilo je fenomenalno !!!  8O  8O  8O  8O  8O  By the way, jel bi mogao ja da dobijem neki vas snimak ???  :D  :D  :D

 

Hvala!!

Dve pesme mozes skinuti na http://home.rstel.net/%7Epvlado/MP3/Demeth...ast%20Night.mp3 i

http://home.rstel.net/%7Epvlado/MP3/Demeth...-%20Silence.mp3

Ako bas hoces promo CD, mogu ti narezati pa skokni do Zrenjanina smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ako je to bend na koji ja mislim da jeste (nedavno su bili u Demo Expresu na 202) skroz su ok, sta vise prilicno prijatno iznenadjenje. Ono sto sam cuo zvuci mocjno. Jedina zamerka ne toliko atraktivan muski vokal i nije bas za power vise je za neki goth (mada sam ja tako i skapirao njihovu ziku, malo progresivniji i brzi goth, ali izgleda da sam se zajebao). A da i logo nije bas nesto (e majke mi sam pozer smile.gif ). Sve u svemu svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad imam tremu :cry:biggrin.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif salim se

Pozdrav MAYA i hvala na svemu biggrin.gif

 

Ma nema potrebe! 8)

Opusteno skroz!

Trema ce te drzati mozda prva 2 minuta! :wink:

 

I nema na cemu,ja sam uvek spremna maximalno da podrzim ono u sta verujem...i zaista se nadam da me necete razocarati.Bilo bi steta-ne zbog mene vec zbog vas.Ali ne verujem da ce se to desiti.

Samo vi sada vezbajte,i obavezno da se upoznamo kad dodjete! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta fali logo-u bas je do jaja, uklapa se u muziku... :? 8)

 

Nasminkani font, + velika greska, stavljeno je veliko slovo na kraju naziva. U vecjini slucajeva to bi bilo ok ali sa onakvim fontom izgleda glupo. Ma nije ni bitno vazno je da imaju dobre pesme a za logo cje lako! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta fali logo-u bas je do jaja, uklapa se u muziku...  :?  8)

 

Nasminkani font, + velika greska, stavljeno je veliko slovo na kraju naziva. U vecjini slucajeva to bi bilo ok ali sa onakvim fontom izgleda glupo. Ma nije ni bitno vazno je da imaju dobre pesme a za logo cje lako! biggrin.gifa:

 

pih bre kakav si ti detaljista smile.gifsmile.gifsmile.gif Meni se npr bas dopada jer daje neku simetriju imenu...ali ajde-izazivam te da im napravis bolji...po tvom ukusu....ajde! tongue.gif:wink:tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...