Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Sve pohvale za svirku na ZROK-u!! Novi basista je zaista upecatljiv, pohvale bubnjaru, Dunja i Damjan standardno odlicni, dobra atmosfera. Eto, konacno sam cula novu verziju Silence sa Koletom i stvarno zvuci fenomenalno!! Pozdrav ekipi iz Kikinde! Nadam se da cete uskoro imati neku zajednicku svirku u Beogradu!

 

Uskoro fotografije!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggrin.gif Zaista, svaka cast Dunja, Momire (High Priest Of Metal), Wish( srecan odlazak u vojsku smile.gifsmile.gifsmile.gif ), Nebojsha (moj basista Luca-e Turilli-ja) i Attila. Hvala vam na odlicnoj atmosferi. :twisted: Hvala Koletu iz AMENTES-a koji je otpevao (odgruntao, odgrowlao smile.gif ) novu verziju pesme Silence.

Svirka u Beogradu uskoro (pocetkom marta nadam se)! Kao sto sam vec naveo, nas gitarista Darko (od miloste Wish) ide u vojsku 2. marta tako da nastavljamo dalje u postavi sa jednom (ali vrednom, Momirovom) gitarom.

Slike sa svirke u Zrenjaninu ce biti postavljene uskoro...

Pozdrav!

Damjan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sve pohvale za svirku, bila je odlicna icon_rockdevil.gif

Licno, vise bih voleo kad biste se malo udaljili od powera, ali dobro, to su razlike u ukusima. U svakom slucaju, sto se tehnickog aspekta tice, nema zamerki. Dunja je svakako jedan od najboljih zenskih vokala koje sam cuo, bez zamerki icon_da.gif

 

Samo ako bude vise pesama kao sto je Silence, i imate bar jednog dozivotnog fana, sto se mene tice icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiery, male su sanse da bude jos neka "doomerska" pesma tipa Silence,

ali uskoro izlazi u javnost prvi singl novog projekta ORKKID koji ce

ti se mozda svideti, posto ima doom uticaja.

Evo i ja da najavim da sviramo u sredu, 14. aprila u Domu omladine,

i da slobodno mozete posetiti nas sajt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pored toga sto je Damjan brljao u sviranju (kao: prekidao je kabl icon_smile.gif), Demether je zasluzeno osvojio srca zirija i publike. Nema sta vise da se prica. Kapu dole! icon_rockdevil.gif

U ekipi je sve vreme vladala stroga disciplina, tako da uspeh nije mogao da izostane. Zamislite, Dunja se ni sa kim nije posvadjala. Nebojsa nije nista muvao. Atila i Momir nisu (kao obicno samnom) svercovali pivo u salu. Veliki Brat je uspeo da slomi i najmanji duh otpora. icon_smile.gif A moze se primetiti iz prethodnih postova da se i Kole navlaci na tanak led. icon_smile.gif

Odsvirajte ovako u finalu (ti Damjane ipak malo navezbaj icon_smile.gif) i finale je vase. Ne sumnjam u to. Osvetlajte obraz banatskoj mafiji! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demether? Imam promo CD, i uopšte nisu loši, pravo osvježenje na našoj metal sceni. Mislim da su ovo već mnogi rekli, ali i ja ću: svaka čast klavijaturisti. Maksimalno melodično i precizno, jedina zamjerka se odnosi na premalo korištenje gitare, čime bi zvuk dobio na tvrdoći.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...