Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Hajde, pridruzujem se cestitkama. Nego, samo sam hteo da izrazim svoje odusevljenje pesmom "Silence" (jesam li dobro zapamtio? poslednja pesma koju ste svirali sinoc). Kada bi sve ostale bile u tom stilu, pa, to bi bilo bas dobro. Eto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma super smo se proveli, samo sto je Dunja bila nesto smorena, pa nas je sve iznervirala. Samo da Kole nije pustao onoliko onaj Orphaned Land icon_spava.gificon_spava.gif ....

Snimacemo album kad dobijemo termin icon_cool.gif . Verovatno u julu.

Sto se tice svirke sa WinterLost-om, moglo je biti i bolje(mrzim kad mi neko smanjuje klavijature violent.gificon_smile.gificon_smile.gif ) , a i Attila se toliko nalozio kad je svirao `Opium` od Moonspell-a da mu je pukla donja plastika na doboshu. Posle kao: `...bila je stara, bla bla...` icon_smile.gificon_smile.gif

Svirka na radiju je prosla skroz KOOL. Upoznali smo ekipu iz HeterA-e(i dobili CD icon_biggrin.gif ), zamalo Momir da napusti bend i ode u INFEST(jer sviraju DEATH icon_rockdevil.gif ), ali smo mu obecali da cemo i mi svirati Death. Eto Dunja je bas pocela da vezba scream i napustila je skolu da bi se posvetila Chuck-ovoj vokalnoj tehnici icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Jos jednom VELIKI pozdrav ekipi iz Kikinde, hvala Kole na gostoprimstvu i hvala Darku Zivkovicu sto protraci ceo svoj zivot da bi nas promovisao icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

::: Eto Dunja je bas pocela da vezba scream i napustila je skolu da bi se posvetila Chuck-ovoj vokalnoj tehnici

 

Bas lepo sto je pocela da se lozi na Death. Obecao sam joj neke Divx-e od pomenutog benda.

 

::: Jos jednom VELIKI pozdrav ekipi iz Kikinde, hvala Kole na gostoprimstvu i hvala Darku Zivkovicu sto protraci ceo svoj zivot da bi nas promovisao

 

Hvala ali nisam protracio ceo zivot... Zivecu valjda jos malo... Nego, Damjane, mogao bi posetiti: www.darko-zivkovic.tk i upisati se u guestbook!!!

 

P.S. Nemojte kriviti samo Koleta za Orphaned Land i ja sam ga pustao... Cak sam i avatar posvetio njima icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...