Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

 

Malo obavestenjce:

 

Pesma Demethera Fairy Ring je i zvanicno usla na play listu Gotham Radija (linkovi u potpisu) i ko prati program ovog radija velike su sanse da je moze cuti u redovnom programu!

 

 

pozdrav svima!!!

 

 

(BTW emituje se bash u ovom trenutku ... )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo, pola benda je iz Zrenjanina, pola iz Lukiceva.

 

 

@Delikvent- mogao bi biti malo dosledniji, izgleda da menjas misljenje kako vetar duva...

khkh....obrazloži....nigde nisam rekao da su dobri, pa da nisu dobri, shto će reći da sam dosledan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

poshtujem bend zbog originalnosti ali iskreno pevaljka je promashila profesiju. Bez preterivanja mogu da joj ispredajem koju lekciju pevanja. A i glas je malo iritantan. Sve u svemu ajd sad nisu loshi. Sve je na svom mestu samo taj glas.. no.gifrolleyes.gif

koje originalnosti.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

khkh....obrazloži....nigde nisam rekao da su dobri, pa da nisu dobri, shto će reći da sam dosledan....

Koliko se ja secam prvi put kada si postovao na ovoj temi (pred pad foruma) napisao si "fin bendic" i nigde nisi napisao da su neoriginalni i sl. Samo si pomenuo scenski nastup i zvuk gitare.

 

A sto se tice originalnosti niko na domacoj sceni nije izmislio toplu vodu. U svakom bendu se prepoznaje dominantan uticaj nekog stranog benda i to nije nista lose za pocetak.

 

To sto ljudi ne prepoznaju uticaje klasicne muzike u ovom bendu (Wagnera i kasnog Mocarta) govori o njihovoj naslusanosti i kompetentnosti. Ne mozete o nekom suditi posle gledanja prenosa sa RTS-a samo jedne svirke.

Nemam nameru ni sa kim da se raspravljam, ali jednostavno PRETERUJETE. icon_biggrin.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, i ti in flames pričaš smešne stvari -imaju wagnera koliko i nightwish - to je poenta ne slušaju oni klasiku nego nightwish, to je glavni uticaj, a ne klasika....

Jos da znas sta Damjan studira,vjerovatno nebi lupio takvu glupost ph34r.gifph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos da znas sta Damjan studira,vjerovatno nebi lupio takvu glupost

To sto je na akademiji uopste ne znaci da je naslusan klasike. Upoznao sam mnogo dobrih i manje dobrih ljudi koji su tamo zavrsili, a veoma malo su znali o klasici (osim obaveznog programa). Ipak, postovanje akademskom statusu... A od Wagnera je verovatno cuo bar nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto ne znaci da nije naslusan klasike. Umesto sto baratate sa pretpostavkama i povrsnim izjavama, lepo svi instumente u ruke pa napravite revoluciju u muzici ili medju kriticare i recenzente (neki mogu i medju advokate).

Da ste vi meni zivi i zdravi! Nemojte puno da se nervirate. Pozzzz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif izvinjavam se sto upadam u "ozbiljnu muzikoloshku" raspravu, ali imam par obavestenja:

 

-Svirka *Zrenjanin*, Trg slobode (ispred Zelenog zvona), cetvrtak 02.09.

-Svirka *Becej*, Hit 202 , petak 03.09

Jao Zeleno zvonoooooo.....

 

E,strava se provedite u Beceju......

 

PS:Sto se "rasprava" tice-moje misljenje je da na neki nacin klasicna muzika ozivljava(nastavlja da zivi) upravo kroz neke segmente metal muzike,nepotrebno je da navodim primere,sigurna sam da ih svi vi vec znate......polako...bice revolucija raznih pa i u muzici,ne verujem da je ljudski rod iscrpeo sve svoje mogucnosti......ali treba se truditi......

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...