Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Hvala vam na pohvalama!

Zavrsili smo snimanje prvog albuma icon_biggrin.gif Cekamo da se gazda studija smiluje i omoguci nam da dovrsimo mix ovog vikenda. Album ce se zvati "Within the Mirror" i izdace ga One Records vrlo brzo (pre Nove Godine, ako sve bude islo po planu)...

 

Pozdrav svima!!!! pivopije.gif

 

 

P.S. Darko, skateru, jeb'o te Slipknot icon_razz.gificon_wink.gificon_mrgreen.gif !!! violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imao sam tu privilegiju i cast da cujem ovaj album i kompletan utisak je ovo nesto sasvim novo na ovim prostorima a i sire i duze. icon_da.gif

 

Salu na stranu, ceo album je odlicno osmisljen i ima dosta potencijalnih hitova. Produkcija je skrnavo preterana gari!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Eto konacno i ja da vas ponovo cujem ( od Hard n Heavy-ja ) i da kazem da ste dosta popravili zvuk..

Svirka je bila vise nego dobra... ( zvuk nije bio savrsen, ali to je ipak filozof.... )

Klavijaturista se bash gubio dok svira ( Vise nego npr. Tuomas ) icon_rockdevil.gif .. meni je to bash cool izgledalo ... otprilike, dosadno mu to sto svira, kao mogu ja to jednom rukom, pa ajde da se josh i gubim dok sviram icon_rockdevil.gificon_mrgreen.gif

I kupio sam album, preslusao ga, i reci ci da je bash DOBAR !!!

Svaka cast....

P.S. Ah da i bubnjar vam je j****a kevu onim jadnim bubnjevima... odlicno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Damjane,sve najbolje sa albumom!Cim odem u Bgd,kupicu i to cudo,pa cu onda reci koju rijec o albumu...

Btw. bio sam u Valjevu na hitu 202,ljudi,razbili ste!!!Realno ste zvucali najbolje te veceri

Pozdrav! RS

 

Pozdrav i tebi! Pa sto se nisi javio tamo u Valjevu pa da drobimo??? Mislim stvarno... icon_smile.gif Sta ima u RS?

 

 

Klavijaturista se bash gubio dok svira ( Vise nego npr. Tuomas )  .. meni je to bash cool izgledalo ... otprilike, dosadno mu to sto svira, kao mogu ja to jednom rukom, pa ajde da se josh i gubim dok sviram

 

ph34r.gif Ali....ali...meni nije dosadno icon_smile.gif. To je prirodna reakcija na dobijeni ton laugh.giflaugh.gif Drago mi je sto ti se svidelo kako zvucimo, mada moze to i mnogo bolje. Nismo imali ni probu kako treba, ali smo se izvukli.

Pozdrav icon_rockdevil.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam rekao da ti je dosadno, nego da tako izgleda... icon_smile.gificon_smile.gif ... a ja to bash volim... mnogo vishe nego kada neko samo izadje na binu, i odsvira sta ima sa istim izrazom lica icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

@ Dodjavola - Kod ortaka ??? evotigana.gif reklamiraj me malo bre.... icon_mrgreen.gif

 

P.S. Ja vec 3 dana svaki dan slusam vash album...

Samo bih hteo da pitam ko je Marko Mandic, posto vidim da je pisao neke textove, a nije clan benda...

E da, " Silence" i "Last Night" su mi za sada favoriti na albumu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ph34r.gif Ali....ali...meni nije dosadno icon_smile.gif. To je prirodna reakcija na dobijeni ton laugh.giflaugh.gif Drago mi je sto ti se svidelo kako zvucimo, mada moze to i mnogo bolje. Nismo imali ni probu kako treba, ali smo se izvukli.

Pozdrav icon_rockdevil.gif

Ma znam... i sam sam rekao da je zvuk bio malo cudan... to sam najvise osetio na "karma"-i jer tu pesmu najboje znam....

Ali uzevsi u obzir ozvucenje i ostalo, sa cime se svi nasi bendovi muce, to i nije tolika zamerka.... a i mladi ste, mozete jos dosta da napredujete....

 

Isto i najveca zamerka na album mi je produkcija... al sta da se radi kad znam da nemate pare ( ni vi ni ostali bendovi ) za ne znam kakav studio....

valjda ce sa drugim albumom biti bolje....

 

Vidimo se na sziget-u ( al da ne budete posetioci, nego da svirate... icon_rockdevil.gif hehhe )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...