Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Ne bih se slozio sa konstatacijom da su pod uticajem NWa! Mozda to znas sa web-a, ali meni nista ne lici na NW!!!

 

1\ teme su drugacije 100%

2\ pa sam zvuk je dosta drugaciji

 

1.Mnogo pametno mi ti rezonujes. Normalno da su teme drugacije jer kad bi bile iste to bi bio plagijat.

 

2. I to si primetio?! Pa ti si genije!

Jos nikad u zivotu nisam cula da dve razlicite produkcije zvuce identicno icon_wink.gif

 

Inace bend je skroz ok i definitivno se izdvaja od ostalih dojucerasnjih demo bendova.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam album i mogu reci da mi se jako dopada. Ono na sta bih ja potencirao kada bih recenzirao ovaj album su same pesme, jako su dobre, pitke (a pritom nisu debilne) znaci ljudi bas imaju pamtljive pesme, a to je po mom misljenju jako vazno. Da budem iskren growl vokal je mogao i da izostane ali dobro ni ne smeta bas. Produkcija nije losa ali je mogla biti i bolja. Vokali su mi nekako mnogo tihi. Booklet... prosecan, slika u sredini iznenadjujuce losa... zasto bre?! icon_confused.gif

Pesme koje bih ja izdvojio su "Silence", "Last Night", "Within The Mirror"...

Poredjenje sa NW bas i nije opravdano, istina slicnosti ima (pesma "Diving" je bas NW ali bez obzira na to bas je odlicna) ali opet ima dosta nekih njima znanih momenata. NW i growl?! I don't think so. I sto kaze Telcontar mene pojedini momenti podsecaju vise na Kamelot nego na NW. Jedino poredjenje koje ima smisla sa NW je zbog zenskog vokala, sve ostalo. no.gif Za prvenac vise nego odlicno samo napred!

8/10 od mene icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na podrsci i hvala na recenziji, Azzo. Da, da, znas, fotograf je bio malo pijan kad nas je slikao svojim najskupljim fotoaparatom icon_smile.gificon_smile.gif A designer se udrogir'o bas kad je radio pripremu za stampu, pa ispade do jaja omot...A i mi bas nismo bili pri sebi dok smo snimali album laugh.giflaugh.gif

Nadam se da se vidimo na svirci biggrin.gif

 

Demether svira u petak na promociji DemoExpress kompilacije u Filozofu. Pa dodjite!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovog sada petka??? Znaci, moja 2 omiljena benda sviraju!!!!!! Juuuupiiiii!!!! Koo jos svira?????????? Dolazim, najverovatnije. Ima da dovucem svoje i jos bar 3 dupeta iz Lazarevca!!!! Pa se vidimo!!!!! Jedan predlog: Da pocnete sa svirkom kasnije, oko 22h, jer mi ne mozemo ranije stici!!!! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na podrsci i hvala na recenziji, Azzo. Da, da, znas, fotograf je bio malo pijan kad nas je slikao svojim najskupljim fotoaparatom icon_smile.gificon_smile.gif A designer se udrogir'o bas kad je radio pripremu za stampu, pa ispade do jaja omot...A i mi bas nismo bili pri sebi dok smo snimali album laugh.giflaugh.gif

Nadam se da se vidimo na svirci biggrin.gif

 

Demether svira u petak na promociji DemoExpress kompilacije u Filozofu. Pa dodjite!

Sledeci put nemoj da rizikujes pa za design i fotke se obrati meni! icon_da.gificon_wink.gif

Sad u petak? Kad to padaaaaa.... cetvrti?! Ok vidimo se (I hope icon_uhoh.gif )... napokon! no.gifviolent.gificon_wink.gificon_mrgreen.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta? Brat blizanac?

Pa video sam nekog lika u kst-u sad u petak, isti ti. Samo sto je vislji od tebe i nosi neku death metal majcu! icon_da.gificon_smile.gif Istripovao sam da si to ti, jos gledam kako si tako brzo porasto (lik je skoro za glavu vislji od mene)! icon_smile.gificon_wink.gifph34r.gif

 

Elem Demether... dobar je to bend! pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...