Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Svirka je bila OK, bend fino zvuci, samo oprema na kojoj su svirali ne.

Bas bubanj se skoro i nije cuo, zenski vokal je bio preglasan, a na obradi Kamelota pjevacica je malo ispadala....

 

Sve u svemu OK, najbolje su klavijature!!! SVAKA CAST! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mi da se oglasimo povodom nastale situacije na Alogia temi koja je sada zatvorena. Ne mislimo da je ovoj raspravi mesto na ovom forumu, ali posto su se neki bendovi izjasnili, red je da to ucinimo i mi.

 

Od kada smo prvi put odneli demo snimak na radio 202, Olga nas je podrzavala zbog cega joj se zahvaljujemo i zbog cega je postujemo. Iz tog postovanja necemo odreagovati, na nacin koji nije primeren kulturnom coveku, na sve teske reci i licne uvrede koje je iznela na nas racun, a koje su mi i potvrdili mnogi ljudi koji su to culi iz njenih usta. Nemam razloga da ne verujem ljudima da je to stvarno istina. Nisam od onih koje ogovaranje i ruzne reci nesto posebno pogadjaju, jer sam na takve stvari navikao, ali isto tako ne zelim da neko, pre nego sto me upozna, misli o meni lose zbog necijih pogresnih navoda. Ja bar kad nesto kazem cvrsto stojim iz svake svoje reci, makar bila i u afektu izrecena. Jako sam se ruzno osecao kada sam cuo kako neko, koga postujem i cenim kao osobu i kome sam bezmerno verovao, prica lose o meni i mom bendu.

 

Nadamo se da ce se sve ovo brzo zavrsiti u korist svih nas koji iskreno stvaramo i sviramo svoju muziku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahaha!! Udri Damjane, brate po dirkama! icon_rockdevil.gif ... icon_biggrin.gif

icon_rockdevil.gif Jel to zato sto sam ovako mali i gadan...i nosim tu odecu iscepanuuuu....Pozdrav, N5 3PO R2D2 icon_smile.gificon_smile.gif

 

Da Demether je odlican! Damjane ti studiras na muzickoj akademiji u Novom Sadu? Mislim tako mi rece Viktor ako ga znas takodje sa akademije?

Ne znam ga tacno po imenu. Verovatno ga znam iz vidjenja. Mi koji smo ludi da se po ovakvom vremenu penjemo na Tvrdjavu smo malobrojni, znas icon_smile.gificon_smile.gif

Pozdrav za NW GB crew od Demether copora!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosli petak sam prvi put u zivotu cuo kako zvuci bend, i mislim da se radi o extra klasi. Album cu kupiti verovatno ovih dana. Ne samo da je muzika dobra, nego je i scenski natup adekvatan, sto sam rekao i na temi o svirci prosli petak, pa nema smisla mnogo da se ponavljam. Nadam se da ce bend naci nachina da se promovishe josh vishe i da ce mu se ukazati prilika da radi ponesto i na strani, jer na osnovu ovo malo svirke koju sam ja cuo to zasluzuju. Pokazalo se da imamo stvarno izuzetne zenske vokale, od Diluviuma, preko Abonosa, Moondivea i Demethera ... stvarno izuzetno zvuce. BAs me zanima kako je album isproduciran i da li ima klasicnih nedostataka koji se pojavljuju na svim nasim izdanjima ... icon_smile.gif Verujem da necu biti razocaran pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cista kopija Nightwish-a, a pomalo malo kradu i od Symphony x -a vredi preslusati al posle dva slusanja dojadi,posle treceg i zgadi. biggrin.gif

ZEMLJO OTVORI SE wallbash.gif

 

Kakav bre NW??? icon_confused.gif Jedino sto ima soprana u oba benda! icon_da.gif Ostalo... Ne lici ni malo!!!! Ovako nesto moze da izjavi samo neko ko ne slusa NW dovoljno!!! violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pustite tu svadju 202-alogia...na kraju krajeva, Demether nema razloga da se uplice u sve to... icon_wink.gif

 

Kakva bre kopija NW-a...zar je sve sto ima zenski vokal kopija NW...opet, meni ovo vise lici na Kamelto, SyX.. nekada podseca na NW, ali samo izdaleka...

nego, dva pitanja... zapravo 3...

 

1. Da li imate / imali ste / planirate nesto u vezi albuma za strano trziste ?

2. Kada se vidimo na svirci ?

3. Koga cu iz benda ove godine videti na Szigetu ? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego, dva pitanja... zapravo 3...

 

1. Da li imate / imali ste / planirate nesto u vezi albuma za strano trziste ?

2. Kada se vidimo na svirci ?

3. Koga cu iz benda ove godine videti na Szigetu ? icon_mrgreen.gif

...i 3 odgovora... icon_smile.gif

1. Plan je da se album prvo dobro promovise na domacem terenu. Da li imamo potencijala za strano trziste pokazace vreme. Mislim da je rano govoriti o tome posle prvog albuma. Drugi je vec u pripremi i bice malo megalomanski odradjen(hor,gudaci&stuff) jer se polako stvaraju uslovi za to icon_cool.gif ali o tom potom...Uskoro snimamo spot, tako da ce ljudi imati prilike da nas i vide malo icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Inace, ovaj prvi album je odlicno prihvacen, s obzirom da je snimljen i isproduciran za manje od tri nedelje wallbash.gif Bice bolje....

 

2. Uskoro!!!

 

3. Na Szigetu ces videti onog ko skupi pare icon_smile.gificon_smile.gif

 

Pozdrav!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...