Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Eto i ja konacno kupih ovaj album,jos preslusavam,produkcija je sasvim ok.O pjesmama nemam sta pricati,tek sam jednom preslusao,jedino sto za sad mogu reci je da su odlicno uradjene one pjesme koje su se nalazile na promo diskovima icon_da.gificon_da.gif

E,da i hvala na zahvalnici laugh.gificon_smile.gificon_smile.gificon_mrgreen.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ljudi!

Da vas obavestim da smo danas Boris i ja odneli spot na TV Metropolis, Kosavu i IBC, tako da ocekujemo da nas gorepomenute stanice i puste u najkracem roku icon_smile.gif

Na Kosavi smo dali i mali intervju...i upoznali smo Nolleta icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif I rekao nam je da smo sexomani icon_smile.gificon_smile.gif

Ajd'...

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, ljudi!

Da vas obavestim da smo danas Boris i ja odneli spot na TV Metropolis, Kosavu i IBC, tako da ocekujemo da nas gorepomenute stanice i puste u najkracem roku icon_smile.gif

Na Kosavi smo dali i mali intervju...i upoznali smo Nolleta icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif I rekao nam je da smo sexomani icon_smile.gificon_smile.gif

Ajd'...

icon_rockdevil.gif

icon_rockdevil.gif Sad cemo moci i na TV malo da vbas vidimo icon_rockdevil.gif

Hehe Nolle likcina icon_rockdevil.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gif Pa u ovom ne, ali smo ga planirali za sledeci icon_smile.gificon_smile.gif Sve sa sado-mazo forama zuba.gif

Spot ce biti i na netu uskoro, jer je Fireborn vec dobio .avi da ga kompresuje icon_da.gif

znaci ide kod nas na H&H.

Fino mocicu da ga skinem icon_da.gif

javite ako zelite jos nesto da vam ubacimo na H&H.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je gledao spot???? jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

gledao sam na IBC kanalu i pored loshe slike na mom tvu, video sam sve i spot je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!

 

Svaka vam chast! Dunja me je odushevila u spotu... i ostali ali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Evo sad i zvanicnog obavestenja:

Prvi album Demether-a "Within The Mirror" ce izaci i u Meksiku za izdavacku kucu MOON RECORDS. Ovaj label je otkupio prava za Meksiko i izdace multimedijalni disk sa spotom i svih 12 pesama, u obliku digipack-a.

 

Eto!

icon_rockdevil.gif

 

p.s. jos samo da uradim muziku za neku spansku seriju icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecni smo kao i vi

i shto je najvaznije

UZ VAS SMO!!!

 

icon_rockdevil.gif

 

samo josh da okachite spot... icon_smile.gif

dosadan sam, znam, ali jbt ni jednom nisam normalno odgledao... pazi situaciju: zove me ista drugarica i prvi i drugi put kada sam uhvatio spot na IBCu....

nenormalno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...