Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Kupih disk u Mungosu, u Novom Sadu...

 

Jbt, stavili ste me u zahvalnicu a ni da mi mail posaljete, a kamoli disk!!! icon_confused.gifno.gificon_sad.gif

 

E sad hocu disk sa spotom na kucnu adresu i nista me ne interesuje! icon_mad.gifmhihi.gif

 

 

 

E da, album je super... ocete da svirate sa Hitom kod mene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Planetarni: Imali smo malih problema sa kompresovanjem spota pa ce biti spot na sajtu za koji dan. Spucali smo ga na nekih 30-tak MB.

 

@NikolaCrni: Zavisi od dalje prodaje, tj. nema avansa...

 

@Svi ostali: FALA NA PODRSCI!

 

@El_Nino: icon_cry.gif gresan sam... mhihi.gif

 

Bice za neke dve nedelje svirka u SKC-u sa Heterom. To je samo nagovestaj, jer ne znamo tacno sta ce biti dok se doticni fancy/blackeri ne vrate s mora

icon_smile.gif

Svirka koja je za sada sigurna i potvrdjena je amfiteatar Kulturnog centra u Zrenjaninu 5.avgusta tekuce godine. Spremamo zanimljive obradice i show program... icon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice za neke dve nedelje svirka u SKC-u sa Heterom. To je samo nagovestaj, jer ne znamo tacno sta ce biti dok se doticni fancy/blackeri ne vrate s mora

icon_smile.gif

Ocekujte me sa jos gomilom meni slicnih! icon_da.gif E da, i OBAVEZNO nastavite sa praksom obradjivanja Kamelota, u filozofu je oba puta kad sam cuo zvucalo i vise nego preterano, ne smem ni da pomislim kako ce dobro zvucati u skc-u sa neuporedivo boljim zvukom. Unapred blagodarim icon_biggrin.gif

 

EDIT: Cestatam za Mexico pivopije.gif

Edited by GolluM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo bih hteo da cestitam kolegi za ovo buduce Meksicko izdanje.Spot jos nisam video i tuzan sam jako icon_cry.gificon_smile.gif .Mogao bih doci u Zrenjanin,to je posle mog rodjendana,hmmm.....zanimljivo.Videcu da dodjem sa vozom,voz rula icon_rockdevil.gif . Inace pozdrav za celu ekipu od mene.

 

Uzdravlje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledah spot.

 

Uh, ljudi ne znam odakle da pocnem. Ovo je F.E.N.O.M.E.N.A.L.N.O! Definitivno najbolji domaci metal spot. Super je reziran. Scenografija je KEVA! Taj barokni stil mi se skroz svideo. Takodje onaj crno-beli pocetak i kraj totalno pumpaju atmosferu. Dunji ona haljina stoji preterano dobro (jedino je onaj svetleci karmin malo njesra al' ajde), providni bubanj je perverzija, onda headbangovanje premotano unazad je super odradjeno, drmanje slike kad krene zesci deo pesme, ma sve! To su bili neki highlight-i spota. Ma svaka cast ljudi, jedva cekam sledeci spot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majko mila.Jako dobro,kao sto i rekoh pre nego sto sam ga skinuo.Dunja u onoj crnoj (a i crvenoj) haljini prelepo izgleda icon_mrgreen.gif .Nego sto se ne falis za onog dole Korg-a?Koji je to model,ne pise,mada izgleda budzetno icon_wink.gif .

 

U svakom slucaju,znao sam da cete napraviti do jaja prvi spot.

 

Poz. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gif Pozdrav iz Zrenjanina. Vec tri dana imamo probe (odn. ja besnim, Dunja se igra sa retriverom a ostatak ekipe smara svirajuci DT) i spremamo se za predstojece svirke. Posto su za nas probe retkost i happening, mislili smo da o tome obavestimo siru javnost icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Svirka u ZRu je sad 100% sigurna, jer smo je potvrdili jos jednom. Znaci, petak 5. avgust, amfiteatar zrenjaninskog Kulturnog centra!

Vidimo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinocni rostilj je bio neverovatan najeo sam se da sam oseto moj zeludac da mi pritiska dijafragmu i da ne mogu da DISEMMMMMMMM.Posle jela sam ispusio paklo cigareta tako da su me jos vise bolela pluca a onda je dosao sladoled ( hand made by Dunja..) i onda su mi pluca stvarno otisla u k****.Sve u svemu bilo je odlicno icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ljudi dodjite na svirku 05.08. bilo bik lepo da nam dodjete u goste..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...