Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

... rekoshe da otvarate gitarijadu? je li to tachno? I da li ce PINK to prenositi?

icon_smile.gif Tacno je da otvaramo gitarijadu sutra. A i tacno je da pink prenosi, mada ne znam uopste detalje ( da li ce sve prenositi i kad ce da puste snimak...)

Ako sve bude ok, posto smo Boris i ja zakacili neki virus, pa jedva pricamo(gde bas u isto vreme mad.gif ), sviracemo Within the Mirror, Last Night, Fairy Ring i Silence. U svakom slucaju mozemo svi da screamujemo icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

pivopije.gif Ziveli i vidimo se (ko dodje)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atilli je sutra rodjendan.Tako da ti cestitam rodjendan da porastes eiki i da slusas mamu i tatu.Naravno..............da sledis svoje instinkte i da jos dugo sviramo zajedno!!!!!!!!!!!!!!! musik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif .....................Ne mogu da dodjem radim........ali zato se vidimo u subotu.

PS. DEMETHER svira u subotu 27.08. u Banatskom Sokolcu tako da dodjete..........da proslavimo Atillin rodjendan pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

People!!! Beograd, k'o Boga vas molim!!! 12.novembra imam jebenu exkurziju, do 20. cu biti u Italiji, samo ne tad... Moracu da simuliram tesku povredu vitalnih organa ili, ako je neophodno, izazovem pravu, da bih ostala u BG-u... Kad cete da dodjete, oktobar je pred nama!!!??? G-din Deuric rece USKORO, ali vreme, evidentemente, ne prolazi jednako onima koji dolaze i onima koji cekaju... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

G-din Deuric rece USKORO, ali vreme, evidentemente, ne prolazi jednako onima koji dolaze i onima koji cekaju... wallbash.gif

icon_smile.gif G-din Deuric je iz Vojvodine, a mi imamo specifican osecaj za vreme ( ima vremena...). RADIMO NA TOME DA NAPRAVIMO SVIRKU U BEOGRADU!!! Trazimo prostor koji ce nam pruziti povoljne uslove. Ako neko zna nesto, molim vas napisite i dolazimo ODMAH! icon_smile.gif

 

Izvinjavamo se mojoj dragoj sestri Dunji, o precasnoj i svemocnoj kraljici, sto YuMetal nije radio bas kad je bio njen rodjendan, pa joj niko nije cestitao icon_smile.gificon_smile.gif

Stoga: SRECAN RODJENDAN, Dunja! Slike sa zurke stizu uskoro ph34r.gif

 

I, najzad, jedno vazno obavestenje:

5. oktobra (sreda) svirka u Kulturnom centru u Zrenjaninu!!! Koncert je humanitarnog karaktera. Na ovaj nacin zelimo da pomognemo nasoj sugradjanki Mariji Kojdic, kojoj je potreban novac za operaciju u inostranstvu. Pored Demether-a, nastupice jos dva zrenaninska benda "Mamurno Jutro"(pop-rok) i "Oruzjem Protivu Otmicara"(znate vec icon_smile.gif )

 

Pozz icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...