Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

 

Svađa u ritam sekciji benda Demether:

Da li kosa smeta pri sviranju?

 

Uf, samo se ti zezaj za kosu, a ja sam na ovogodisnjoj gitarijadi skoro progutao dlaku jos na drugoj pesmi, pa su mi se usta osusila i tako sam se nashopao po klavijaturi, da mi je i drago sto su nas bojkotovali evotigana.gif pa nas nisu pustili niti spomenuli nigde.

 

Bandi iz Amentes dodaje:

Stomak ne smeta!

Yellow Metal special edition

Kome ne treba kaish za bas gitaru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah kopiraju Nightwish... cuo sam i da Klavijaturista ne svira svoje pesme, vec uzima pesme nightwisha, i svira ih otpozadi, da ljudi nebi provalili da ih kopira icon_mrgreen.gif

A i prica se da ce na sledecmem albumu da im gostuje Wilska ( ne znam dal Finski il Srpski, al dobro icon_wink.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, samo se ti zezaj za kosu, a ja sam na ovogodisnjoj gitarijadi skoro progutao dlaku jos na drugoj pesmi, pa su mi se usta osusila i tako sam se nashopao po klavijaturi, da mi je i drago sto su nas bojkotovali evotigana.gif pa nas nisu pustili niti spomenuli nigde.

ne zivi u zabludi... icon_razz.gif

ne, ozbiljno.. pomenuli su vas u jutarnjem dnevniku na rts-u...

ja sam uhvatio samo kao najvaznije vesti.,..

i prikazuju dunju dok glas ph34r.gif kaze "ta i ta zajecarska gitara je pocela. otvorili je prosligodisnji pobednici demether.. "

icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zivi u zabludi... icon_razz.gif

ne, ozbiljno.. pomenuli su vas u jutarnjem dnevniku na rts-u...

ja sam uhvatio samo kao najvaznije vesti.,..

i prikazuju dunju dok glas ph34r.gif kaze "ta i ta zajecarska gitara je pocela. otvorili je prosligodisnji pobednici demether.. "

icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Ma znam to za jutarnji program na rts-u. Ladno je ona Mica voditeljica samo o nama pricala icon_redface.gif

 

Ja sam cuo da klavijaturista nosi tange,neko mi rekao !!!! :?

 

Nego sta.. I to sa tigrastim dezenom...A kad je veca svirka, onda na srca i na mede icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad je points of light..!!!

ali dajte siguran datum..

Krajem Januara 2006......

Verovao ti ili ne..........ZASTO?Zato sto je cika Bora tako reko`

U ostalom j***s sad Nightwish nego da vidimo mi da li cemo svirati ove godine u BG-u ili ne!?Mislim na Demether.Cika Demiane.........`Ocemo li??????????????????????????Evo ti ga evotigana.gif ........(smeh)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krajem Januara 2006......

Verovao ti ili ne..........ZASTO?Zato sto je cika Bora tako reko`

U ostalom j***s sad Nightwish nego da vidimo mi da li cemo svirati ove godine u BG-u ili ne!?Mislim na Demether.Cika Demiane.........`Ocemo li??????????????????????????Evo ti ga evotigana.gif ........(smeh)

Ajd sad, ve ste u Bg-u, a ocekujete da ja iz vukojebine vucem sve konce icon_smile.gif

Gledam sad da sve uskladim, a i cekam poziv od onog Dunjinog drugara...Bice nesto... ph34r.gif

Sledi nam turneja icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

YELLOW METAL

broj 7

 

MONSTRUOZNO!!!

Branko ne dozvoljava nikome da spava!

Poslednje žrtve: Daemianovi nedužni roditelji

 

SENZACIONALNO!!!

Atila upapučario!!!

Dunja: Nije mi došao ni na rođendan. Ali dao je poklon, pa sam mu nekako oprostila.

 

Nagradne igra za redovne čitaoce. Odgovore slati na adresu redakcije "Dementes". Nagradno pitanje: Može li bubnjar u Vojvodini da se ne zove Atila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

YELLOW METAL

Specijani dodatak

Sveže iz mrčne komore - paparazzi ne spava

 

 

EKSTRAVAGANTNO!!!

 

user posted image

 

Evo slike soliste hora Jevreja. Tekst koji nekim cudom nije savladao, akter drži u levoj ruci, kako bi mu početna desna strana bila bliže oku (ako neko ne zna- sram ga bilo- hebrejsko pisanije se čita zdesna nalevo) Svaka sličnost sa nekom stvarnom osobom je osnovana i namerna.

 

Što veći nos, to veći ponos, ili da kažemo to matematički: veličina nosa je direktno proporcionalna veličini ponosa (ali ne uvek muškog).

Edited by Amentes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je Kole kod mene pa je on to pisao... Ja sam mu samo malko pomogao oko fotošopa... ...u stvari, slika je autentična... biggrin.gif

 

...mog udela ima dakle jedino oko vizuelnog dela posta, ono šta da bude žuto, veliko, italic, itd...

 

...čisto da neko ne pomisli da sam to ja pis'o...

A i vidiš da je Amentes, a ne Secracon...

 

Okej, imam i ja šifru za Amentes, ali je to pre svega Koletov profil, i ja ga zaista ne zloupotrebljavam...

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
haha check this out:

Na jednoj lazarevachkoj lokalnoj tv stanici pochetak pesme "sound of a horn" je stavljen kao pozadina neke reklame icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Haha, eto posla za advokata...Aj ti to proveri pa da obavestim nas kanadski management team...

Eto, prema mojim poslednjim saznanjima, svirka sa Heterom i Apokalipsom je u petak, 16. decembra u Domu Omladine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...