Jump to content

Graveworm


venatoris

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Ali skroz je fin... Meni je graveworm tako fin za slusanje... Zasto niko ne voli Graveworm zaista? :(

 

Zato sto su prvo bili govnjiva Dimmu kopija,sad su govnjiva kopija modernih melodeath bendova uz po koju lame "black" deonicu.Ergo,Graveworm je bend govnjiv do bola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savim mi je ok bend,al od italijana mi je do jaja forgotten tomb i mortuary drape.Za klasu iznad graveworm

 

 

meni deluje kao da mortuary drape zele da skinu raniji karpatijan forest ili darkthrone...mada,graveworm je kvalitetniji i vrlo inovativniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto su prvo bili govnjiva Dimmu kopija,sad su govnjiva kopija modernih melodeath bendova uz po koju lame "black" deonicu.Ergo,Graveworm je bend govnjiv do bola.

...........hm, ovde se ne bih baš složio sa tobom.............činimi se da ovaj bend ipak ima nešto kvalitetniju svirku. Jeste tačno da su uvek kopirali poznate bendove poput DB-a i COF-a, ali imaju kvaliteta, a novom albumu sam dao 8 (ne bez razloga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...........hm, ovde se ne bih baš složio sa tobom.............činimi se da ovaj bend ipak ima nešto kvalitetniju svirku. Jeste tačno da su uvek kopirali poznate bendove poput DB-a i COF-a, ali imaju kvaliteta, a novom albumu sam dao 8 (ne bez razloga)

 

ja bih se i dalje slozio sa sobom :) ne dojme mi se nikako

bolje sto ja nisam uzeo da recenziram :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih se i dalje slozio sa sobom :) ne dojme mi se nikako

bolje sto ja nisam uzeo da recenziram :)

Zanimljivo je da da im je još 1999-te Damien iz Cradle-a recenzirao album za Terrorizer (ili neki takv časopis-ne sećam se baš) i da im je dao 2 od 5 zbog plagijata Cradle-a, mada im je baš pohvalio svirku.

Edited by +morgan+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe...to nisam znao...cooool....

Hm, videoh da bi im ti dao tek 5 od 10, jeste da je album pokušaj ubacivanja modernijih varijati (što, pobogu danas svi pokušavaju da rade, pa i Blind Guardian), ali mislim da su Graveworm ipak to dobro uradili u nekim pesmama sa novog izdanja. Osim toga, kad pišem recenziju, trudim se da obuhvatim što više toga (poređenje sa ostalim izdanjima, produkcija i slično).

Nije alko pisati recenzije, pitaj Grave koliko to može nekad da bude mukotrpno. Pogotovo kad znaš na koliko će to ljudi uticati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...