Jump to content

Graveworm


venatoris

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

S albuma "When Daylight's gone" obozavam pjesme "Tears from my eyes" i "Awake",a ni onaj instrumental "Dark silence" nije los biggrin.gifa:

"Scourge of malice" mi je ipak mocniji album - npr "Demonic dreams", obrada "Fear of the dark" itd.!!!!

Obradu od R.E.M.-a jos nisam cula,ali buduci da obozavam tu pjesmu u originalu,valjda ce mi i obrada biti dobra.... :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fear of the dark mi je naj pesma, ujedno i najbolja obrada koju sam ikad cula.

A onda bi mogla da dodje...pa...hmmm...Dreaming beauty

 

Uprkos tome sto imas najbolji avatar na yum-u, ne bih se slozio sa tobom u vezi 'Fear...' . To ipak nije to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene je novi album strasno razocarao svojom neinventivnoscu i osrednjoscu. izgubio se onaj feeling melanholije i umetnosti sa As The Angel.., a Losing My Religion, obzirom da obozavam original, smatram tesko iskasapljenom pesmom bez imalo duse.Najslabiji album benda, no jedno sranje izdanje se moze oprostiti. That's my two cents.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja imam Awaken , Fear Of The Dark i Christian Woman ... One semplove necu da racunam iako ih sve imam !!! Ima li neko na MP3 Graveworm ???

I need that ... pogotovu ovaj novi album Engraved In Black !!! Ah da ... interesaantno mi je bilo stho im se pevac zove Stefan biggrin.gif [ kao ja ] , ali i gitarista !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ja imam od Graveworma:

 

GRAVEWORM-As The Angels Reach The Beauty

GRAVEWORM-Scourge Of Malice

GRAVEWORM-Underneath The Crescent Moon

GRAVEWORM-When Daylight's Gone

 

Pa ti pogledaj shta ti treba,a sad skidam ovaj novi Engraved In Black.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Engraved In Black me je totalno smorio ... nema tu vise onakve zivosti kao pre ! A stho se tice obrada - Cradle je odradio pesmu koja je mnogo bolja od Fear Of The Dark (Ne spadam u grupu pacenika kojima je jedina i najbolja pesma Maiden-a Fear Of The Dark ; 'bote svaki fenser zna da je peva icon_evil.gif )

i koja nije komercijala ... Graveworm je sasvim ok uradio Fear - vise mi se svidja obrada nego original !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Novi album (N)utopia mnogo vise svrstava bend u kategoriju melodic deatha. Preslusavam prvi put i bas mi se svidja. Na moju srecu ili nesrecu nemam kad da mnogo slusam jedan album pa nema kad ni da mi dosadi. Produkcija je naravno perfektna, growl vokala ima mnogo vise nego screama, klavijatura je umereno koriscena kao pozadina, bez preteranog nametanja. Pesme su u poznatom maniru bez velikih inovacija, melodicne, mocne i slusljive. Meni se vise svidja ovaj fazon vokala nego scream koji su ranije vise forsirali.

 

Kao i za Dark Tranquility, i za ovaj album mogu reci da nije epohalan, ali ljubitelji melodic deatha i blacka sigurno mogu uzivati u slusanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...