Jump to content

Sacramental Blood


[Nocturno]

Recommended Posts

Sta znaci "izgleda underground" ? Ug je sredstvo komunikacije da se tako izrazim, a ne stil, tako da ti je izjava glupa. Uistinu, sa reputacijom koju imaju, Sakramentali bi trebalo da imaju mnogo ozbiljniji sajt. Ovako kad posetis odaje utisak da ni same clanove benda ne interesuje njihov bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znaci "izgleda underground" ? Ug je sredstvo komunikacije da se tako izrazim, a ne stil, tako da ti je izjava glupa. Uistinu, sa reputacijom koju imaju, Sakramentali bi trebalo da imaju mnogo ozbiljniji sajt. Ovako kad posetis odaje utisak da ni same clanove benda ne interesuje njihov bend.

 

 

Zasto mu je izjava glupava.Kako te ne pogadja kad neko kaze da je nesto sranje.Zar nije kulturnije da kaze da mu se nesto ne dopada.

 

Raspitaj se sta znaci UNDERGROUND :pivopije:

Edited by thrash domination

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad ti neko to kaze, ti treba prvo da vidis da li ima istine u tome (starshooter je rekao razlog zbog koga je rekao ono sto je rekao, druga je stvar da li je on kulturan ili ne :) , i to nema veze sa SBom ). I sami clanovi benda su to uvideli, kao sto se i vidi na ovoj temi. Ug je alternativni nacin promovisanja, i sigurno ne znaci "low quality site na free hosting serveru sa brdom addonova" ;)

Edited by Hevayous Jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Naravno da postoje, poslednju svirku su svirali sa nama u Novom Sadu 10.11.2007.

 

Poslednji put kad sam pricao sa Milanom, rekao je pa planiraju u Junu/Julu Turneju (Evropsku), i posle toga konacno snimaju dugo-ocekivani prvi Full-Length album.

 

Tako da svakako svirki u Srbiji nece biti jos neko vreme, jer nema potrebe za to.

Edited by banedeathmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako nema potrebe??!

 

offtopic:

 

malo mi je čudno to što par beogradskih bendova čija imena malo više znače na ug sceni ne mogu da održe neki kontinuitet svirki u svom gradu, ako ne zbog publike onda bar zbog njih samih. Prvo mi pade na pamet The Stone.. ako treba da se čeka 2 godine da bi se taj bend pogledao, a za to vrijeme imaju svirke po smrdljivoj vazalskoj rupetini sloveniji - JEBEM JA TO. Ne znam za koji sam kurac davao keš na njihova izdanja kao "podržimo scenu" kad ni oni sami nisu u stanju da ju podrže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

да раде свирке сами због себе, то нема никакве логике. Нико не ради свирке због себе, а када нема интересовања што би радили. Кад буде требало урадиће.

Мад,а уопште ми нису јасни људи овде. Кад нема свирки неких бендова, кукају како не свирају 100 година и као могли би сваког месеца да свирају, а када бенд свира више од 2 пута годишње, бар једна свирка у Београду пропадне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

totalna neistina.

 

1) koncert je vid promocije a to se svakako ne radi za dobrobit publike vec samog benda.

2) fino sam napomenuo na koje bendove mislim. ove hiperproduktivne gimnazijske bendove ne zelim da komentarisem.. jedna svirka godisnje je sasvim dovoljno ali mi ne dobijamo ni to kao sto se moze primjetiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нико не ради свирке због себе

Ne slazem se sa ovim uopste. Kad god sam pravio neku svirku, pravio sam je prvenstveno zbog sebe i svog benda. Da mi se to ne radi, ne bih ni radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, otisli smo OFF-TOPIC, i zakljucak je da se svirka pravi I zbog benda, I zbog publike.

 

A neko je postavio pitanje "Sto nema potrebe za svirkama ovde?" ili tako nesto, pa po mom misljenju jbg nema jer su oni dosta dugo bili jako aktivni u Srbiji, i stekli su manje vise sve fanove joje su mogli i jbg ljudi idu dalje, i putuju po Evropi, sto je sasvim logicno, normalno, i za pohvalu.

 

Kad bude nov snimak promovisace ga sigurno i u Srbiji, a da sviraju iste pesme i isti repertoar po stoti put nema smisla, a jos manje svirati ceo Set novih pesama a nemati taj snimak. Sacramental Blood nije demo bend da mora da crnci po malim lokalima svaki vikend, niti su ljudi u tim godinama za tako nesto vise.

 

Jbg ja tako hledam i vidim, a bolje sto redje sviraju uzivo (ovde) nego da se ljude smore, kao od nekih bendova koje necu sada da imenujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, нећеш правити вирку ако знаш да нико неће да те слуша. То би било сулудо.

Kljucna rec. To opet znaci da je pravis zbog sebe i benda, a ne zbog drugih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пази, да правим за себе, имамо простор за пробе и тамо радимо све што НАМА треба. Свирка се прави зато што постоје људи који хоће да те гледају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...