Jump to content

Sacramental Blood


[Nocturno]

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
SKOPLJE 17.12.2003

pocetak 20.30

vlez: 100 denara

klub Vulkan

 

nastupaju:

Dedicated for Life (Skopje) melodic death/HC

Embryotomy(Skopje) brutal death metal

Sacramental Blood (Serbia) technical brutal death metal

ocigledno da su sacramentali postali veoma popularni vidim ima ih na tudjim avaterima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da... Brutalni Koki je sad postao idol mladih devojcica u bg-u. icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif a i na avatarima... icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

Ma kakav bre idol icon_confused.gificon_rolleyes.gif ...samo sam se zezala za ovo sa avatarom...Uzas ovde covek ne moze da stavi sliku nekog na avatar(cak ni iz zezanja) a da ne pocnu price kako se lozi na njega...Ma dajte ljudi...

A sad o Kostinoj brutalnosti...e to je stvarno duga prica...

Pa Natasa koliko sam cula i tebi je Koki dugo bio idol.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma niko ga nije cimao da se slika...bio je tu i uskocio...

Naco nemoj da se ljutis...ja sam samo odgovorila na onu poruku gde si rekla da je Kosta idol mladim devojkama ...To uopste nije istina,Kosta je ok lik i tu nema vise nicega i da me vise niko ne bi smarao evo stavicu neki drugi avatar...

Sto ste dosadni!!!

Vratimo se temi.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma niko ga nije cimao da se slika...bio je tu i uskocio...

Naco nemoj da se ljutis...ja sam samo odgovorila na onu poruku gde si rekla da je Kosta idol mladim devojkama ...To uopste nije istina,Kosta je ok lik i tu nema vise nicega i da me vise niko ne bi smarao evo stavicu neki drugi avatar...

Sto ste dosadni!!!

Vratimo se temi.......

I bas si nasla da stavis OVU sliku .Sta cu ja na ovoj temi wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma niko ga nije cimao da se slika...bio je tu i uskocio...

Naco nemoj da se ljutis...ja sam samo odgovorila na onu poruku gde si rekla da je Kosta idol mladim devojkama ...To uopste nije istina,Kosta je ok lik i tu nema vise nicega i da me vise niko ne bi smarao evo stavicu neki drugi avatar...

Sto ste dosadni!!!

Vratimo se temi.......

Da, videla sam sliku u celini. Poslala mi Jelena. A da je uskocio i nije bas posto je jadnicak stajao 2 metra od vas svih. A i Milos Gayhem mi je opisao situaciju...

I sad da se stvarno vratimo na temu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kada je stajao to vece sa nama...nismo mogli da mu kazemo:Ej,Kosta aj se skloni da se mi slikamo....Pa nisam ja bas takva kucka...

Kada je bio tu zasto da se i ne slika...

A i da nije hteo da se slika u krajnjem slucaju rekao bi,nije on mutav...pa ja tu njega da vucem za rukav...Mislim..daj... icon_confused.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Ali to je totalno nebitno,ja ovde da se pravdam za gluposti....

A to za Milosa....no comment(ja sam cinila uslugu nekome....te slike meni cak i ne trebaju)

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA evo info iz prve ruke malopre sam pricao sa Milanom.I demo nece biti josh jer u studiju gde su snimali demo covek koji je snimio nije znao da uradi zavrsni mix josh ga je vishe vjebao.Pa sada prelaze u drugi studio.

Grave u autobusu kada smo isli na morbide postali smo s.blood!!!! Kako nisi cuo dve pesme bile ali sirove nisu izmixovane bile.

Inace onaj plavi decko sa dugom kosom sto je bio samnom ti je bubnjar s.blooda petra.

Poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grave u autobusu kada smo isli na morbide postali smo s.blood!!!! Kako nisi cuo dve pesme bile ali sirove nisu izmixovane bile.

Inace onaj plavi decko sa dugom kosom sto je bio samnom ti je bubnjar s.blooda petra.

Poz.

Znam,brate,znam.Znam i da je on bubnjar i da ste ih pustali.Slusao sam ih uzivo 7-8 puta,naucio sam pesme vise napamet. icon_mrgreen.gif

Pitam kad ce taj demo jer jedva cekam da cujem to.Sacramental rules.

 

E,da,ja sam imao njihovu majicu na sebi na koncertu Morbida.Da sam znao da je Tucker trazio,dao bih vam je vrlo rado.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi sajt sa svim informacijama vezanim za koncerte, demo snimak, clanove benda I sl. ce uskoro biti postavljen umesto sadasnjeg sajta na istoj adresi ( www.sacramentalblood.tk ). Bend ima novog basistu (Branko Ilic) a demo je jos uvek u fazi miksovanja. Na sajtu ce biti objavljeno kad sve bude zavrseno kao I kad ce moci da se nabavi. Hvala svima na interesovanju I podrsci!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...