Jump to content

Tema za basiste


Nurg

Recommended Posts

@ R_a_S_a:

 

Evo, za te pare možeš moju Yamaha RBX 170 da nosiš odmah.

Ko nova je. Svirala pola svirke (bila rezervna).

Kupljena u cilju naknadnog budzenja, menjanja tela i štimanja na Db, Ab, Eb, Bb, no odložio sam to na neodređeno vreme i tako ostao sa viškom basseva.

 

Nisam u mogućnosti da je sad slikam, jer nisam kod kuće.

 

Evo jedne slike koju sam ranije kačio ovde na forum, pa ću samo iskoristiti link. Ona krajnje desna je ta o kojoj pričam:

slika svih mojih baseva - LINK

 

A evo i slika iste takve gitare koju sam sad iskopao sa neta, tu se bolje vidi:

RBX170-2.jpg

 

 

Javi se na pp, ako te zanima.

 

...u stvari, ako ikoga zanima neka se javi.

 

Cheerz! :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je u tome sto cu kintu imati tek za mesec dana (bedak) a ja volim da sve lepo isplaniram unapred i dobro se raspitam tako da cim dobijem kintu ne moram da cekam vec znam sta i gde ima i tamo odem i pazarim.

Ako ti taj bass bude i dalje u kolekciji ok ako ne opet ok :pivopije:

Misim nemojte da mislite da vas cimam ko kretene vec se samo raspitujem da bi tacno znao sta i gde.

Hvala svima na ljubaznosti i cimanju.

 

Cheerz :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

@Draza

Jebi ga nisam rich :)

Edited by R_a_S_a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti taj bass bude i dalje u kolekciji ok ako ne opet ok

Nema frke, kontam da će biti u kolekciji. Ne lupam baš na sva vrta kako ga prodajem jer nisam u tom trgovačkom tripu.

Jednostavno sam privremeno odustao od ideje zbog koje sam pazario taj bass, pa sad šta bude biće. Ako ga neko kupi, okej, ako ne opet okej, kad tad će meni opet postati aktuelna ideja o "apgrejdovanju" neke gitare niže klase.

 

Javi se kad i ako budeš bio zainteresovan. Jedino što će malo prašina napadati na nju, i što će omatoreti žice.

 

Cheerz! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest yeff

jel ima negde da se kupi epiphone thunderbird nov, (u mitros musicu imaju samo epiphone gitare) a moze i polovan u dobrom stanju ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nikad verovao da ce ovako nesto osvanuti u Halo oglasima :

GITARA bas Fender jazz bas, Ken Smith petožičani bas i Fodera. 063/806-9662

 

Ima se moze se!

Edited by Rile

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt ja ne mogu da verujem da ima tako malo basista...mozda ih ima vise ali jbt ja ih poznajem jako malo...ako ima neko iz bga ne stariji od 89' za sviranje hard rocka uglavnom,meshovite stvari,autorske i tudje....nek se javi na pp...molim boga da se neko javi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko ideju koliko bi mogao da kosta ( i gde uopste da trazim dodjavola) fender precision?

 

ja sam za sada skupila oko 550 evra

 

a nesto ga nema u oglasima, mislim da za novi ne bih imala dovoljno para, pa je polovni sasvim ok.

 

 

Za te pare mozes uzeti novog mexikanca (ustvari mozda jos 100 eura), a American mozda mozes negde naci polovan po oglasima (za novi bi ti trebalo duplo toliko para).

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest st.sasa

Pozdrav svima.Imam ROYTEK bas i nemam kintu za pojacalo.Na kojim zvucnicima moze da se svira(nasao sam povoljne MSI i Blubbery 50w).Jedan lik kaze da ti treba dobra zvucna kartica jer ova obicna moze da pregori(mada mislim da mnogo sere ali da proverim).Pomagajte,pliz.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si, sere... Moze da se svira na cemu hocesh, ali bez preteranog pojacavanja da ne bi sjebao zvucnik... Ja vezbam vec 6 godina na integrisanoj zvucnoj i 2+1 zvucnicima (neki kineski Kinyo shit), ali vecinu vremena sviram na slusalice, preko te iste kartice... :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si, sere... Moze da se svira na cemu hocesh, ali bez preteranog pojacavanja da ne bi sjebao zvucnik... Ja vezbam vec 6 godina na integrisanoj zvucnoj i 2+1 zvucnicima (neki kineski Kinyo shit), ali vecinu vremena sviram na slusalice, preko te iste kartice... :muzicar:

 

Slazem se.Evo ja na primer imam integrisanu i Creative Sound Blaster live 5.1.Preko obe sam svirao i ono nisam imao problema,samo sto je preko Creative kartice zvuk bolji.Inace imam Creative Inspire 5300 zvucnike i ok se cuje.Mada to nije taj zvuk kao na pojacalu u studiju recimo,ali itekako moze da posluzi za vezbu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...