Jump to content

Rotting Christ


Guest Hellraiser666

Recommended Posts

uz astarte bend koji obecava iz grcke, mada sam vise za astarte, onaj stariji bend...[/qoute]

 

za razliku od astarte,ciji je prvi demo izdat '97,rotinzi su svoj prvi demo izbacili '89 .

 

Edited by MEGGY

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Season of Mist has set a January 22, 2007 European release date for the new album from legendary Greek death metallers ROTTING CHRIST, entitled "Theogonia". The track listing for the effort is as follows:

 

01. The Sign of prime Creation

02. Keravnos Kivernitos

03. Enuma Elish

04. Gaia Tellus

05. Helios Hyperion

06. Nemecic

07. He, the Aethyr

08. Phobos' Synagogue

09. Rege Diabolicus

10. Threnody

 

Download the song "Enuma Elish"

http://www.season-of-mist.com/common/downl...uma%20elish.mp3

 

nije losa nova stvarcica :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam pesmu dva puta veoma pazljivo i cini mi se da se dosta razlikuje od svega sto su do sada snimili.Vokal se razlikuje,razni uplivi cega sve ne,veoma moderna muzika,...ali sto je najbolje mnogo mi se svidja pesma i ako i cela kreacija bude zvucala priblizno ovome eto veselja. :rockdevil:Deo sa zenskim vokalom u pozadini je predobar. A misljenje o 'SANCTUS DIAVOLOS' se poboljsalo u medjuvremenu btw.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dobro je,mislio sam da vise nikad nece doci kod nas posle ocajno posecenog koncerta koji smo im priredili

 

a na turneju sledece godine idu sa melevolent creation,carpathian forest,incantation

 

 

 

Ma, ja sam mislila da nas mrze iz dna dushe posle one bruke od certa :ph34r:

 

Lepo je da se ponekad i ja prevarim u proceni... :twisted:

 

Nego, anal boys, sta kazete za vesticju mast? Probaste li je... :):):)

 

(za neupucene, postavih juce recept na temi Wicca, izvol'te pa probajte :):):)

Edited by Vilhelmina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno podrzavam dovodjenje ovih legendi kod nas! Kakvu smo im sramotu priredili predprosle godine, i dan danas crvenim! Ali ono za sta ovim momcima skidam kapu je njihova profesionalnost. Znaci, dva dana posle sam ih opet gledao u Budimpesti kada su svirali sa DISSECTION-om i jednako energican i snazan koncert su pruzili tada u prepunoj A38 hali kao i kod nas u SKC-u pred jedva pedeset ljudi. I Jon je bio odusevljen svirkom, a Sakis i kompanija su se bas bili zacudili i pozdravili kada su videli Zombija i mene i u Budimpesti. Stvarno nikad jaci momci i koncert koji doveka ostaje u pamcenju!

Edited by Baja Car

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Eto veselja i za ljubitelje Rotting Christa.Theogonia nastavlja putem predhodnih albuma,spoj rane faze benda i modernog zvuka.Pamtljivi rifovi,melodije,folk elementi u nekoliko pesama,strasne solaze.Izgleda mi kao pun pogodak.

Lepo pocela nova godina. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto veselja i za ljubitelje Rotting Christa.Theogonia nastavlja putem predhodnih albuma,spoj rane faze benda i modernog zvuka.Pamtljivi rifovi,melodije,folk elementi u nekoliko pesama,strasne solaze.Izgleda mi kao pun pogodak.

Lepo pocela nova godina. :rockdevil:

 

Ok je album totalno mada mi se malkice ne svidjaju neki rifovi :) pogotovi ti folk elementi ali sve ukupno je i vise nego dobro.Izgleda da je metal presao oni lejm fazu

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi se malkice ne svidjaju neki rifovi :) pogotovi ti folk elementi

 

ajd da kazem na osnovu ove enuma elish - onaj folk deo sa zenskim glasom je bolestan,nije normalno kolkio je digao pesmu,riba tako dijabolicno zvuci ... uh! :rockdevil: jedva cekam album da terorisem komsiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...