Jump to content

Rotting Christ


Guest Hellraiser666

Recommended Posts

Posle 3-4 obrtaja, u suštini loš album. Vrlo neinspirativan, pesme koje smo čuli pre izlaska albuma su još i ponajbolje, a one su u okviru diskografije u najbolju ruku prosečnog kvaliteta. Colour me disappointed.

 

Kletva se nastavlja :haha: Šta god sam preorderovao, ispalo je govno.

 

Ovi self-ripoff momenti su mi najjači :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti rece da je govno :haha: ja se ne bih slozio, ali s obzirom na to da su mi prethodna 3 bila top u godinama u kojima su izlazili (Theogonia i najbolji RC uz TMC) ocekivalo se isto i ovaj put, a dobio se maksimalno vrlo dobar album.

Najbolje pesme su izbacene kao singlovi, u sustini se vidi da Sakis kopira sam sebe ali dok to radi radnju meni ne smeta. Ono sto mi smeta je sve vece ubacivanje folka, zlih baba i kojekakvih magijskih zajebancija koje su na prosla 3 albuma bile vrhunski uklopljene u muziku a ovde su pocele da jedu samu muziku. Kapiram ja taj ritualni vajb ali ovde po prvi put to nije savrseno odradio. Recimo For a Voice Like Thunder i (posebno) poslednje dve su prosto receno dosadne, ove zadnje dve ne znam ni da razlikujem. Bonus pesma je definicija filera, jos kad se seti covek da je na prethodnom tu poziciju zauzimala odlicna Welcome to Hel sve je jasno.

Da ne crnim, ima i cistih ubica tipa Elthe Kyrie, Hej Mijailo, Les Litanies de Satan...

Jos jedna svar koja me nervira, ubacis neke od najprepoznatljivijih metal pevaca kao Vorph i Nick na album i oni ti... recituju? Sto rece Angeliozanitator, kao da King Diamond gostuje na nekom albumu da svira klavijature.

Sve u svemu, iako su naravno i dalje bolji od najveceg dela metal scene Rituals je razocarao kad ga poredim sa prethodnicima.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...