Jump to content

Heretical Guilt


Astral

Recommended Posts

:? :x Daj bre, jel znaš ti šta pričaš? :?

Sacramental tj Kosta bolje 'peva' milion puta od ovog iz H.G.!

Uopšte se ne foliraju puno i dobri su. Nek obradi H.G. Hammer smashed face i Post mortal ejaculation! I neću da se svađam pošto ovo nije tema o S.B. nego o H.G. Pitaj koga hoćeš koji je bolji bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa znam da imaju dva vokala, jedan je verovatno scream, a drugi growl. Nisam siguran jer je tonac na Hellhammeru mentalno imbecil, te nije znao čemu služe oni silni potenciometri na kojima piše VOLUME, i zvuk se nije čuo. Samo muzika. A muzika je dosta kvalitetna za neki domaći Death Metal bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje li oni vise uopste?? Bubnjar HG, kako bjese ono Kole, jel, on sad svira u Draconic, ali sumnjam da ce zamijeniti dobro Damira...

Heretical Guilt sviraju previse kompleksnu muziku, sa dva vokala (gdje odose stara vremena kad je jedan covjek mogao da svira bas/gitaru i pjeva istovremeno, sad odose dvojica samo za glas).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sacramental Blood je loš. Imaju loš vokal, pokušavaju da sviraju neki kanibalistički death metal, a više je kao Deathrash

 

Porediti Koleta(iz S.B.) i growl pevaca H.G. je kao porediti "Corpsegrinder-a" i pevaca Malignancy-a. biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: I otkud ti ideja da S.B. sviraju deaththrash? :? :? :? Da li mislimo na isti bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma volim i ja stari death metal, ali zato slusham stare bendove, a ne nove koji kopiraju fazon starijih. Heretical Guilt su inovativniji sto se muzike tiche (vokale nisam chuo, tako da to nemogu recyi da je dobro), i to ih chini kvalitetnijim po mom merachu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...
Ma jeste dobar ko lebac. A jel neko ima na mp3u ili na CDu ili kako da naruchim neki snimak, ako ga uopshte ima?

Bend rastura,meni se jako svidjaju,a S.B nisam cuo,pa ne mogu da komentarisem.Kod mene imaju veliki + zbog scream vokala,to muziku cini jos boljom,a kao sto rece moj drug Butcher:''atmosfera koju stvaraju scream i growl je slicna'',tako da savrseno pristaje njihovoj muzici icon_smile.gif

 

Imam ja album,stvarno je mnooogo dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...