Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Kristijan će prvo videti za Grčku, jer ako je sve ostalo kako je već bilo ugovoreno za odloženu turneju, moj i vaš prijatelj, mada više ne dolazi na forum, Terry, će sa svojim bendom InnerWish biti predgrupa. Tako da bih na taj način mogao i da upoznam manowar :D

Ej,ajde nemoj da si piiiii - sredi i nama da upoznamo Kraljeve :DIPB Image

Ja vec pravim planove kako da nabavim/sredim Grcku vizu :da::rockdevil:

(haha,u Grckoj sviraju na stadionu :rockdevil::cool: )

 

 

Nego Tempuse,kol'ko kosta onaj DVD Absolute Power?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej,ajde nemoj da si piiiii - sredi i nama da upoznamo Kraljeve :DIPB Image

Ja vec pravim planove kako da nabavim/sredim Grcku vizu :da::rockdevil:

(haha,u Grckoj sviraju na stadionu :rockdevil::cool: )

Nego Tempuse,kol'ko kosta onaj DVD Absolute Power?

 

ovde u Italiji 35,00 €

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovde u Italiji 35,00 €

Thnax for the information :pivopije:

(cisto da znam kol'ko para da spremim kad krenem negde u inostranstvo za to :D )

 

Nego,zvao ja onog lika iz Grcke i trazio mu mail (jer bi mi trebalo 100 godina da mu objasnim ovako,a telefonski impulsi idu li idu :lol: ),kad ono lik ladno nema e-mail :udri:

Nista,onda cu morati "ovako" da mu objasnim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Presusao sam ovaj novi EP,ne znam sto svi kenjaju o preteranom uplivu klasike,klasicne manowar hevi stvari,klasicne deonice su meni skroz u drugom planu.Nije lose,moram priznati,ima nade da ce album liciti na nesto.Posle onog nesrecnog Warriors...Bez ljutnje,ali ja bih sa njega izbrisao sve pesme izmedju Call to arms i Warriors of the World,i napravio odlican EP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presusao sam ovaj novi EP,ne znam sto svi kenjaju o preteranom uplivu klasike,klasicne manowar hevi stvari,klasicne deonice su meni skroz u drugom planu.Nije lose,moram priznati,ima nade da ce album liciti na nesto.Posle onog nesrecnog Warriors...Bez ljutnje,ali ja bih sa njega izbrisao sve pesme izmedju Call to arms i Warriors of the World,i napravio odlican EP

 

Ti bi izbrisao pesmu Swords in the wind? Jel tebi dobro?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne moze covek da ne voli manowar fanove.

 

nego

The new MANOWAR album, "Gods of War", will hit stores on the following dates:

 

February 23, 2007 (Germany)

February 26, 2007 (Rest of Europe, excluding France, U.K.)

March 5, 2007 (France, U.K.)

April 3, 2007 (USA, Canada)

 

More details will be released soon, including the cover artwork.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne moze covek da ne voli manowar fanove.

 

nego

The new MANOWAR album, "Gods of War", will hit stores on the following dates:

 

February 23, 2007 (Germany)

February 26, 2007 (Rest of Europe, excluding France, U.K.)

March 5, 2007 (France, U.K.)

April 3, 2007 (USA, Canada)

 

More details will be released soon, including the cover artwork.

hehe nikako da ga izdaju bre, dobro su se setili ...

prvo che kod mene da izadje hihi

 

bash cu da uzmem malo da se veselim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovako...

 

Zvao sam danas Grcku ambasadu (da se raspitam oko vize i tih sranja) i - nije bas tako nemoguce i komplikovano k'o sto sam mislio :bigblue: (bar ne zvuci tako :ph34r: )

Za mene (kao studenta) je potrebno:

-pasos (stari i novi)

-2 fotografije

-zahtev

-potvrda o zaposlenju jednog od roditelja (posto sam ja nezaposlen) i fotokopija radne knjizice

-potvrda da sam student i fotokopija indexa

-pozivno pismo ILI rezervacija hotela sa vaucerom (sta im to znaci "rezervacija sa vaucerom"? :confused: )

-fotokopija povratne karte (vozne,autobuske ili avionske) ILI (ako se ide sopstvenim vozilom) kopije vozacke,medjunarodne vozacke i zelenog kartona

-medjunarodno osiguranje (zdravstveno valjda)

-uplata neke jebene takse (36 eura :mad: )

Kad sakupim sva ta dokumenta treba da nazovem da zakazem termin i u roku od par radnih dana (3-4) cu ga dobiti (bar mi je tako rekao onaj lik sa informacija) i opet posle par dana dobijam vizu i pasos.

Sve su oni meni to fino izrecitovali i teoretski lepo to zvuci,samo ne znam kako to izgleda u praksi :ph34r:

 

 

Evo i nekih adresa/telefona za dodatne informacije:

Konzulat ambasade Grcke u BG-u:011/334-15-07 (radno vreme sa strankama: ponedeljak - petak: 09:00 - 13:00)

Zakazivanje termina:0903/15-15-15 (Call-center radi od 07:00 do 18:00, od ponedeljka do petka;cena poziva 21 i nesto din. :mad: )

Web site ambasade:www.greeekemb.co.yu

Sta je potrebno za vizu:http://www.greekemb.co.yu/proxeneio_beogra...ofories1sr.html

Takse za vize:http://www.greekemb.co.yu/proxeneio_beogra...ofories8sr.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno nisi mogao ni da spavas s' obzirom kol'ko su Manowar 'tihi' :)

 

 

Nego,ajde ako moze neko od vas Beogradjana da svrati do zeleznicke i da pita posto je povratna karta do Atine,posto ja kad zovem telefonom ne mogu nikako da dobijem informacije :mad::udri::violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kristijane - HAPPY MOTHERFUCKIN' BIRTHDAY man!!! :pivopije: :pivopije: : pivopije:

 

 

A malopre sam pao u depresiju :sad:

Na nekom drugom forumu sam dobio odgovor da ono "rezervacija sa vaucerom" (posto nisam tacno razumeo sta to prestavlja) znaci da im prilozim da sam platio smestaj u hotelu (za taj period za koji trazim vizu),a da se to ocekuje u sklopu nekog aranzmana,tj. posredstvom turisticke agencije ( :mad: ).A ako je to samoinicijativno trazenje vize onda "nek ti je bog u pomoci" :lol::udri::sad::mrtav::violent::tehkista:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole vas q-rac da mi proverite ono za voz,a :)

 

Anyway,dobio sam (napokon) te jebene informacije i povratna vozom iz BG-a (do Atine) je za osobe preko 26 god. 6200 din. (ne znam dal' je to sa rezervacijom sedista ili bez :ph34r: ),a za one maldje valjda 20-30% jeftinije.Zvao sam i Fudex i ladno oni uopste ne voze za Grcku :ph34r: Mada,za tako dugo putvanje,mi bus i ne odgovara bas :no:

 

 

Tako da,sudeci po ovome,treba mi oko 120 eura samo za zahtev za tu Grcku vizu :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć sam se dogovarao sam prijateljom šta ćemo za Manowar i verovatno će da bude akcija, 14og uveče na Maidene i rano ujutru polazim za Češku na Manowar :D jedvna čekam!

 

A sta nas briga sta ces ti raditi sa svojim prijateljem.Sta ti je ovo,dnevnik?Kada predjes u Zvezdu,opametices se.I odrasti. :da::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...