Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Gotze vala si mu rekao,

 

RNA ,previse seres od kako si moderator,idi slusaj,tj citaj o bendovima iz Tanzanije,ToxicHolokaustu i slicnima jer izgleda samo njih i razumes,i shvai da svi tvoji thrash anonimusi mogu samo da budu jedna od predgrupa Kraljevima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-

--

-

-

--- NE, TO NIJE IZ TE PESME!

-

-

---- BOŠKO, S OBZIROM NA TVOJE ISKUSTVO U MUZICI I FANZINE KOJE RADIŠ OČEKIVAO SAM PAMETNIJI KOMENTAR NEGO ŠTO JE:

-

-- "OTHER BANDS PLAY, SPACE EATER IS EMO/SYNTH/POP/GOTH/METRO/CROSSDRESSER/PROMAŠEN VEK/ TRIPPLE-DOUBLE/SUPER GAY WITH LES THAN A FOUR DVDs AND LES THAN TEN ALBUMS AND LESS THAN 10000 FOLLOWERS AND NO TATTOO, and a fat singer from UB, near VALjEVO,

-

-- DA BOG DA VAM OD SADA PEVAČ NANOVARA JEBO ŽENU KAD GOD TO NEKO OZBILjNO NAPIŠE

-

-

-- GLUP VAM JE HUMOR !!! I PONAVLjA SE... :angry:

-

--

kao sto rekoh i recicu ponovo: BULLSHIT

 

jeste sad ti gotze smesh da kazesh sve za bilo koga, a ne daj boze da neko kaze nesto za manowar

gori ste od muslimana bre, ovamo kritikujete, a sa druge strane ne prihvatate kritiku.. umrite za manowar i oticicete u valhalu

daj bre covece ostani prizeman,...

 

ja sam fan grave diggera pa prihvatam onaj misheared lyrics kroz shalu, jer jeste pevach mutav

 

isto i ti primi kritiku na manowar nece ti pasti kruna s glave...

mislim ako neko peva o sebi kako je on najbolji i pise himnu sam sebi "Other bands play Manowar kill" ili "We got the biggest amps, man they blast" onda bre ostaje samo sledeci zakljuchak: naivno, naivno na kvadrat isto koliko je i Chris Boltendahl mutav

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi strasno kada bi ih neko doveo, mada sumnjam. Inace za sada samo Ceska, Nemacka i Grcka od turneje. S' obzirom da bi to bila sredina aprila i vreme OK koncert bi eventualno mogao biti na Tasu ili u Hali Sportova (oko 5000 kapacitet). Mislim da manji prostor nikako ne bi bio isplativ zbog cene benda, a i Rhapsody i Holy Hell idu u paketu jedino pitanje je da li bi uspeli toliko da napune, ja mislim da bi. Mada opet ne znam koliki su prostori u Ceskoj gde sviraju.

 

Inace nemam nista protiv konepcijskog albuma i to me uopste nije iznenadilo obzirom da je ova tema njima stalno provejavala kroz mnoge pesme, a to sto su iskoristili Wagnera takodje nije uopste lose i logican je nastavak sa proslog albuma. Tema i sve OK ali album kvalitativno jako mrsav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam gledao ovaj Absolute Power DVD... kakav jebeni udarac :rockdevil: !!!

 

Znaci najezio sam se kad je izasao Ross The Boss, a ovaj Hamzik je opusteno najbolji bubnjar kojeg je Manowar ikada imao...

 

The Crown And The Ring!!!

 

Nisam bas u toku,jer to onaj koncert gde su svirali svi clanovi Manowar-a,ako da onda mi to treba obavezno,ako je neko voljan nek se javi za neku razmenu.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, tu su se svi okupili.

 

Hm, ne znam ni ja tačno koliki su ti prostori, ali na festivalu prošle godine kad su svirali bilo je 15000 sigurno, čak mislim da sam pročitao da je bilo i 20 000 ali neću da lažem :D

 

 

Skoro je sigurno da u Češku ne idem :( em što je najboljem ortaku rođendan em što imam operaciju sledeće nedelje :(

Al moram da vidim da odem u Grčku, pogotovo što i InnerWish svira sa njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rec-dve i o Bonus DVD sa limited izdanja. Prvi deo u kome pricaju o albumu sekvence sa snimanja albuma i spota, cak i da vam se album nije svideo ubedice vas da je dobar. Pricaju Eric, Karl i Scott bez Joey-a o ideji i snimanju istog, kako ih je Joey zvao u sred noci da probaju itd. zaista verujem da oni veruju u iskrenost i ispravnost svega da su sve uradili da ovo bude "najbolji Manowar album ikad". Medjutim vec u tom delu se primecuju nelogicnosti i stvari koje mi se licno ne svidjaju prvo Eric kaze da su na ovom albumu vise nego ikad koristili orketarke delove i sve ostale produkcijske detalje(stvarno produkcija odlicna) iz razloga "jer im se moze, i zato sto su orkestrali palili kod fanova na proslom albumu" ?!?!? i drugo Karl kaze da su namerno ponavljali prethodne stihove najvise, sekvence i naracije u nedogled jer su se u narodnim predanjima na taj nacin stvarali mitovi i da je Manowar taj nacin usvojio i stvara mit. Koliko god ovo bilo iskreno ja ne mogu da verujem da oni zaista veruju da je to nacin.

 

Posle tog dela za mene krece totalno dno, nije Manowar ni prvi ni najgori "otimac para na gluposti" merchandizing zlo su postavili najgori pozeri KISS drugi su ih pratili za istu stvar sam kritikovao zucno i Maiden i koliko god zbog toga mrzim Smallwooda on je samo menzadzer nikad se nije desilo da neko iz banda umesto muzike otvoreno promovise merchandizing (osim KISSa). Znaci Karl se setio da dizajnira svoju gitaru i drugi deo DVD prica o njoj kako jeste uzasno skupa ali je napravljena od najboljih materijala i apeluje na one koji zele da zvuce kao Manowar da treba da je kupe, samo mislim da je totalna anti-reklama sto kaze da je ceo album uradjen sa tom gitarom za to bolje da se pokrio usima jer je upravo to jedan od najslabijih detalja ovog albuma i najslabiji od kad Manowar postoji.

Treci i cetvrti deo su posveceni proizvodnji Manowar majica "koje su najkvalitetnije na svetu" i o izradi chopera. Znaci uzas.

Na Maidenovom Bonus DVD je celo vreme bila prica iz studia o muzici, koncertima, par zajebacijama sa pevanjem itd. sranje isto ali bez promovisanja merchandize-a, na Ramsteinovom BonusDVD snimci sa najboljih koncerata turneje itd. ali ovo je dno.

 

manowargodsofwarbonusdvwz8.jpg

 

Inace taj Absolute Power stvarno vrh, njihovo najbolje izdanje u nekoliko godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bas to i pricaju. Kazu majice bandova obicno idu sa 6 boja duboke stampe a Manowar sa 9 do 16, i to neke ultra tehnologije "munje gromovi" Tako da bi trebalo da traju skoro "vecno" znaci ne moras skoro da ulazes u graderobu bar sto se majica tice :)

 

Inace MC(Magic Circle) Gitara stvarno jebacka :rockdevil:

 

mcguitarai1.jpg

Edited by KAKTUSCAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pa su morali dva puta da odlazu koncerte zbog "bolesti"...

Video bih tebe da si pao sa motora i da si sjebao nogu dal' bi to stavio pod znake navoda.

 

to sto su od mene navedeni bendovi(narochito sinner) dostupni samo malom broju ljudi govori samo koliko propaganda i komercijala imaju utiska na masu i da kvalitet ima problema da prevazidje komercijalu... ovime ne govorim da je manowar nekvalitetan

 

maiden npr. je kvalitetna grupa i trazena i voljena jer su karte od 50 evra bile rasprodate 6 meseci unapred iako u poslednje vreme seru...

Zao mi je eto Sinner-a (koji je mocan bend i zasluzuje vecu popularnost),al' ostatak posta ne pobij aono sto sam rekao vezano za Manowar :bigblue:

 

hahhaha... *nasmeja se on grohotom*

Smej se ti kol'ko oces,ali Manowar rules :rockdevil:

 

Ajde nadji mi tekst (pesme/pesama) iz koga si ti nasao te stihove koje si tamo gore naveo (?).

govorim o principu

OK,ajde mi onda nadji strofe,pesme,sta vec (ali da su to oni napisali/izjavili) odakle si izvukao onaj zakljucak,pa da vidimo kol'ko si ti to procitao/preslusao sve njihove albume :lol:

 

Ili,ako ne mozes,prestani da davis ovde svojim neumesnim ("bullshit") komentarima i ne javaljaj se vise...isto i za Vic-a i onog Download Manager-a...

 

 

A nervira me takodje chinjenica da izdaju album na po 6 godina..a jos izmedju kompilacije, lajvovi, dvdi, ludila..

Samom pojavom DVD-a je logicno da ce bend izdati nesto i na tom formatu.Do posle Louder Then Hell nisu izdali ni jedan "live" album,tako da to sto su posle usledila 2 (dupla) live-a je normalno i po meni OK.Da ne pricam o tome da kompilacije (koje ti spominjes) u medjuvremenu nisu izdavali (imaju jednu jedinu zvanicnu kompilaciju - The Hell Of Steel).Toliko o tvom poznavanju Manowar diskografije :meshuggah:

 

A ovaj novi? Ovo nije metal. Ovo je neki warrior ambietal...

Evo,preslusao sam album i ako ti na celom albumu ne mozes da nadjes metal,onda decko imas problema sa slusanjem ocigledno.Ima ga,ne u tolikoj meri kao na ranijim albumima,ali ga ipak ima.

I ovo Manowar izdanje nije za svakog! :no: Zvuk gitare jeste u dosta pesama u drugom planu (ali nije da ih nema),ali to je sve u konceptu u kom je uradjeno ovo izdanje - akcenat je ovde stavljen na epici,kao i muzici inspirisanu Wagner-om.One koji su pre preslusavanja ovog albuma ocekivali neki nastavak,uslovno receno,druge polovine Warroirs Of The World-a savet - ne trazite to ovde.Ne...jer ovo nije za svakoga.Muzika na albumu je neverovatna...

 

A ne razumem kako samoprozvani kraljevi(pozeraja) metala...

Ti si jedan ocigledan primerak pozeraja.Sama ta tvoja izjava govori to.

Manowar rules!

 

 

...UVEK CU BITI SPREMAN DA KAZEM DA JE TO NAJBOLJI HEAVY METAL BEND NA PLANETI!!!!

OTHER BANDS PLAY-MANOWAR KILL!!!! :rockdevil:

A SHTO SE POZERA TICHE- :evotigana:

Naravno - evo im ga na (to them: :evotigana: :evotigana: :evotigana: ) :):pivopije:

 

 

@KAKTUSCAR:Uglavnom se slazem sa tim sto si rekao...

Inace,mocno izgleda ona Karl-ova gitara :rockdevil:

 

 

Je l' to..

Bruka i sramota... :no: :no: :no:

 

 

Slazem se i sa onim sto ja Hail Metal (i Marko, Mon_a[MOR]e) rekao - i meni nedostaju one stare stvari (po cemu su Manowar nadaleko poznati:"Born to rock,to drink and to FUCK!" :rockdevil::pivopije: ),voleo bih da je vise,ali to ne znaci da sam razocaran ovim albumom - NE!Jer ipak je ovo Manowar...u nekoj drugoj (za njih ne-toliko-karakteristicnoj) sferi,ali su oni i dalje Kings Of Metal!Pomislio sam (pre nego sto sam preslusao ovaj album) po raznim kritikama i komentarima "sta ce ovo biti?".Ali kao sto rekoh,jeste to drugacije od ranijih radova,ali je muzika neverovatna...

Najbolja mi je (na prvo slusanje) King Of The Kings.Pored vec oni koji ste manje-vise svi nabrojali (Sleipnir i Loki God Of Fire) svidja mi se i Sons Of Odin,a i Hymn of the Immortal Warriors je dobra.Glory Majesty Unity - nastavk The Warrior's Prayer.Die For Metal - mocan tekst,samo su mogli da iskomponuju neku malo bolju muziku za tu stvar i bila bi savrsena.

 

 

@GOTZE:Svaka ti zlatna brate!

Ako dodje do nekog (pomenutog) okupljanja (na Trgu il' gde vec) sa ovim nevernicima - cimni me,nije problem doci :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Đorđe David predgrupa MANOWARU i TIAMATU u Grčkoj!!! JEBOTE!

-

-

--- SVE SAM REKAO U NASLOVU

-

-

--- 4. April 2007 u Atini Đorđe David Isak Jakov Juda Simon Štajn/Levi/Rubin i šta ja znam šta još... SVIRA KAO PREDGRUPA

-

--- KRALjEVIMA !!!

-

-

--- DETALJI NA: http://www.myspace.com/mmdfestival

 

-

-

--- ZNAČI, NISAM SIMPATISAO TOG LIKA PREVIŠE, IMA LEPE PESME PONEKAD, ALI SAD SAM POPIZDEO!!!

-

-

-- NIJE FER!

-

-- DA LI ON UOPŠTE ZNA ŠTA JE MANOWAR !!! ILI TIAMAT...

-

-

-

--- ZAVIDIM MU

-

-

---- NIJE FER !!!

-

--

-

An one-day metal festival opens its gates in Athens on Wednesday the 4th of April 2007: the March Metal Day!

A day with great live appearances from smashing names in two stages, parallel activities, lots of surprises, competitions and much positive energy for 12 hours NON STOP! On April 4th, 12 bands for 12 hours will march in front of thousands of metallers. People from all over Greece and neighbor counties, either metal fanatics or simply rock lovers are to participate from noon to midnight in an ultimate festival day along with thousands of other people of the same "tribe"!

March Metal Day (MMD) promises 12 hours you'll never forget !

 

Warrior's Stage: Headliners the great band of classic metal, Manowar, coming back in Greece just on time to to remind us of the good all times. The "loudest band in the world" performance in Greece is part of their?'Demons, Dragons & Warrior Tour 2007'. Together the Italian group Rhapsody Of Fire, with many funs in our terrtory, the melodic power group Holyhell, with the leading female singer - Maria Breon. The line up is closing with two great Greek bands of epic metal :BattleRoar and InnerWish. This stage will run for over 6 hours of program !

 

Wizard's Stage : Swedish gods of gothic rock Tiamat are headlining this stage followed by the Dutch Epica (with the great female singer -Simone Simons-leading the vocals), the Serbian band George David & Gang and the Greek ones Inactive Messiah, W.E.B., Crossover, Universe 217 and Emerald Sun. This stage will start at 12:30!

MMD expecetd to be a long day with the program running from 12.30 till after 01.00 of April 5th!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto i ti primi kritiku na manowar nece ti pasti kruna s glave...

mislim ako neko peva o sebi kako je on najbolji i pise himnu sam sebi "Other bands play Manowar kill" ili "We got the biggest amps, man they blast" onda bre ostaje samo sledeci zakljuchak: naivno, naivno na kvadrat isto koliko je i Chris Boltendahl mutav

kao sto rekoh naivno na kvadrat... na to nisi odgovorio

mcguitarai1.jpg

Gitara jebe kevu :rockdevil:

Video bih tebe da si pao sa motora i da si sjebao nogu dal' bi to stavio pod znake navoda.

...

OK,ajde mi onda nadji strofe,pesme,sta vec (ali da su to oni napisali/izjavili) odakle si izvukao onaj zakljucak,pa da vidimo kol'ko si ti to procitao/preslusao sve njihove albume :lol:

evo tipichan primer born of black wind fire and steel,

pa onda hail and kill, pa defender da ne nabrajam vishe...

a sto se tiche motora on je beshe ah bas sluchajno pred ne rasprodate koncerte povredio ruku: NE NOGU...

Ili,ako ne mozes,prestani da davis ovde svojim neumesnim ("bullshit") komentarima i ne javaljaj se vise...isto i za Vic-a i onog Download Manager-a...

Samom pojavom DVD-a je logicno da ce bend izdati nesto i na tom formatu.Do posle Louder Then Hell nisu izdali ni jedan "live" album,tako da to sto su posle usledila 2 (dupla) live-a je normalno i po meni OK.Da ne pricam o tome da kompilacije (koje ti spominjes) u medjuvremenu nisu izdavali (imaju jednu jedinu zvanicnu kompilaciju - The Hell Of Steel).Toliko o tvom poznavanju Manowar diskografije :meshuggah:

pa idi jednostavno na www.manowar.com pa sa widi sta je officijalno, ako vec nisi pratio sam^^

... toliko o TVOM poznavanju diskografije

Evo,preslusao sam album i ako ti na celom albumu ne mozes da nadjes metal,onda decko imas problema sa slusanjem ocigledno.Ima ga,ne u tolikoj meri kao na ranijim albumima,ali ga ipak ima.

I ovo Manowar izdanje nije za svakog! :no: Zvuk gitare jeste u dosta pesama u drugom planu (ali nije da ih nema),ali to je sve u konceptu u kom je uradjeno ovo izdanje - akcenat je ovde stavljen na epici,kao i muzici inspirisanu Wagner-om.One koji su pre preslusavanja ovog albuma ocekivali neki nastavak,uslovno receno,druge polovine Warroirs Of The World-a savet - ne trazite to ovde.Ne...jer ovo nije za svakoga.Muzika na albumu je neverovatna...

e sad ne mogu da diskutujem o tom pitanju jer nisam niti cu preslusati novi album

Kings Of Metal!

da da samoprozvani kraljevi^^

eee ali samo bog metala moze da imenuje kralja...

ne secam se da je judas priest ikad nesto reko za manowar :pivopije:

Ako dodje do nekog (pomenutog) okupljanja (na Trgu il' gde vec) sa ovim nevernicima - cimni me,nije problem doci :pivopije:

nevernik sam

prosvetli me sveti oche^^

:evotigana:

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

-

-

-- ZA NEKOGA KO NIJE SLUŠAO NOVI ALBUM PREVIŠE KENjAŠ

-

-- I TVOJ KOMENTAR DA BOGOVI (Judas Priest) IMENUJU KRALjEVE mE PODSETIO NA PROZIVKU MANOWAR JE GEJ...

-

-

--- ko je rekao rob halford :)

-

-

--- I VEROVATNO ĆEŠ IH I PRESLUŠATI I NASTAVITI DA KENjAŠ.. JER NE ŽELIŠ DA MENjAŠ MISLjENjE...

-

---

---- "NAIVNO" KAŽEŠ

-

-

--- SIMPLICITY IS DIVINE!

-

--This band sings about how loud they are, and how "All Men Play on Ten" and they aren't joking : Manowar is officially the loudest band - check out the Guiness Book of Records! They didn't fail to crush false metal and made the Guiness book of records twice as loudest band, defeating their own record.

-

--- ONI IMAJU NAJJAČE OZVUČENjE I IMAJU PRAVO DA TO KAŽU. KAO ŠTO JA IMAM VELIKU KITU NA PRIMER. ZAŠTO BI BILI LAŽNO SKROMNI. KO NE VERUJE DA IMAJU "BIGGEST AMPS" MOŽE DA MI POPUŠI"!

-

-------- KO JE TU NAIVAN, KAD SU ČINjENICE U PITANjU?

-

-- NAŠ BRAT IZ ENGLESKE JE LEPO SHVATIO O ČEMU SE RADI NA SAJTU

 

-- http://www.pcworks.demon.co.uk/magazine/metal/zzmanowar.htm

-

---------

--

-

---- A U VEZI SUSRETA NA TRGU...

-

---

Those who laugh and crowd the path

And cut each other's throats

Will fall like melting snow

They'll watch us rise with fire in our eyes

They'll bow their heads

Their hearts will hang low

Then we'll laugh and they will kneel

And know this heart of steel was

Too hard to break

Too hard to hold

 

-

--

-

-

 

-

-

--- I JEDAN KLASSIK OD BENDA OASIS

-

--- NAJBOLjI JE KOMENTAR LIKA KOJI KAŽE: ČUDI ME DA IH NISU ZAKLALI ZBOG OVOGA..

-

 

 

-

And more importantly, let's talk about this Re: Manowar

 

OASIS Frontman Slams MANOWAR Over 'Loudest Band' Claim - July 25, 2005

Canada's ChartAttack.com is reporting that British rockers OASIS have an unlikely new adversary --- Auburn, New York heavy metal band MANOWAR.

 

That's what happens when you stop singer Liam Gallagher in mid-brag about how OASIS are "like, the loudest band in the fucking world onstage" and tell him that the Guinness Book Of World Records instead favors MANOWAR.

 

"But they're loud and shit though, aren't they? They're just shit," Gallagher says emphatically.

 

Seated beside him, bassist Andy Bell is somewhat perplexed.

 

"Who are they anyway?" Bell asks. "Heavy metal?"

 

"Fuck MANOWAR," interjects Gallagher decisively.

 

There's a pause as Liam's insult sinks in. Then Bell replies dryly, "That was a good point anyway. A bit blunt of you, but well made."

 

---

I'm surprised Liam Gallagher hasn't been slaughtered over this, yet.

-

-- I for one say CAGEMATCH! Manowar vs. Oasis. Winners get to call themselves Men.

 

 

-

--- A PROVALI KOMENTAR NA STRANI-

-- http://haggis_buffet.blogspot.com/search/label/Manowar

 

-- KAŽE: JEDAN OD OVIH BENDOVA JE IZ ENGLESKE :):):)

-

-

--

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotze vala si mu rekao,

 

RNA ,previse seres od kako si moderator,idi slusaj,tj citaj o bendovima iz Tanzanije,ToxicHolokaustu i slicnima jer izgleda samo njih i razumes,i shvai da svi tvoji thrash anonimusi mogu samo da budu jedna od predgrupa Kraljevima.

 

NE! DIRAJ! TOXIC HOLOCAUST!!!!

 

Pogledaj i ostale sajtove sem wikipedie...

 

manowarpedia? Ne bi me cudilo i da to naprave za par godina..

 

Evo,preslusao sam album i ako ti na celom albumu ne mozes da nadjes metal,onda decko imas problema sa slusanjem ocigledno.Ima ga,ne u tolikoj meri kao na ranijim albumima,ali ga ipak ima.

Ti si jedan ocigledan primerak pozeraja.Sama ta tvoja izjava govori to.

Manowar rules!

 

Procitaj lepo sve sto napisah..rekoh kol'ko otprilike minutno se moze naci metala..ali osim toga..nonmetal. You want something epic? And metal? God, war, vikings trip? Amon amarth.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

-

--

--- PRESLUŠAJ GODS OF WAR

-

--AKO NE SHVATIŠ

-

-

--- PRESTANI SEBE DA ZOVEŠ METALCEM

 

-

 

-

-

--- A MUSLIMANSKI FUNDAMENTALISTI SU NAJČEŠĆE POLUPISMENA GOMILA I JEDVA NA KORAK IZNAD ČOVEKOLIKIH MAJMUNA (ponavljam: Najčešće) ALI SE BAR BORE ZA ONO U ŠTA VERUJU

-

-- POGLEDAJ PESMU OD BENDA KOJI SI valjda PRESLUŠAO: "Fanatic Assassin"

-

-- SETI SE NjEGOŠA: BOJ SE ONOG TKO JE SVIK'O BEZ GOLEMA MRIJET JADA

-

--- SETI SE VOJVODE SINĐELIĆA

-

-

---- TAKVI SE JUNACI NE ŽALIŠE UMRETI ZA ONO U ŠTA VERUJU

-

-

--- NE MORAM DA VERUJEM, ALI MORAM DA SE BORIM

-

-

--- INAČE NISAM ČOVEK NEGO GOVNO

-

-

--- SHVATI TO, U Gods of War, KAO I U SVIM DRUGIM ALBUMIMA MANOWARa

-

-

--- I PRESTANITE DA KENjATE NAPAMET

-

-

--- JER INAČE... ZNATE GDE JE TRG REPUBLIKE...

-

--

-

-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zam da li je vec neko ovo spomenuo,ali ovaj uvodni rif mi mnogo lici na kashmir od Led Zeppelina.

Izgleda da je gitarista poradio malo na sebi i poceo da shreduje. :)

Primetili smo to vec,ali nema to veze sa kradjom,jednostavno u gomili od milijardu rock i metal rifova sasvim je normalno da se slucajno odsvira vec postojeci rif,ali to je samo rif,cela pesma nema veze sa kopiranjem cepelina.

I ako neko nema potrebe za tim je svakako Manowar,jedan od najinovativnijih i najuticajnijih heavy metal bendova svih vremena.

 

Sto vise slusam album sve mi je bolji,treba vremena da bi se zavoleo ovaj album nije kao na pr.Kings of Metal ili Louder Than Hell da se zavoli na prvo slusanje,i niko ne pominje sjajnog Erica Adamsa,definitivno niko sem Dia i Halforda ne moze da mu parira. :rockdevil:

 

Neko je spominjao Bogove i Kraljeve,svima je valjda jasno da su Bogovi Black Sabbath (pitajte Joey DeMaio-a koji mu je omiljeni bend), a kraljevi naravno ManOwaR,to je cinjenica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-

--

--- PRESLUŠAJ GODS OF WAR

-

--AKO NE SHVATIŠ

-

-

--- PRESTANI SEBE DA ZOVEŠ METALCEM

 

-

 

-

-

--- A MUSLIMANSKI FUNDAMENTALISTI SU NAJČEŠĆE POLUPISMENA GOMILA I JEDVA NA KORAK IZNAD ČOVEKOLIKIH MAJMUNA (ponavljam: Najčešće) ALI SE BAR BORE ZA ONO U ŠTA VERUJU

-

-- POGLEDAJ PESMU OD BENDA KOJI SI valjda PRESLUŠAO: "Fanatic Assassin"

-

-- SETI SE NjEGOŠA: BOJ SE ONOG TKO JE SVIK'O BEZ GOLEMA MRIJET JADA

-

--- SETI SE VOJVODE SINĐELIĆA

-

-

---- TAKVI SE JUNACI NE ŽALIŠE UMRETI ZA ONO U ŠTA VERUJU

-

-

--- NE MORAM DA VERUJEM, ALI MORAM DA SE BORIM

-

-

--- INAČE NISAM ČOVEK NEGO GOVNO

-

-

--- SHVATI TO, U Gods of War, KAO I U SVIM DRUGIM ALBUMIMA MANOWARa

-

-

--- I PRESTANITE DA KENjATE NAPAMET

-

-

--- JER INAČE... ZNATE GDE JE TRG REPUBLIKE...

-

--

-

-

ja ko da pricham zidu

 

sto nas vodi do druge teme. sta zna covekoliki majmun oko cega se bori i u sta veruje: to je njima neko reko i "sad je to tako"

 

a sto se tiche halforda to sto je on gay to ga nije sprechilo da u priestu svira najbolji heavy metal ikada

a to "manowar's gay" je parodija ako nisi primetio...

 

neki ljudi nikako da skapiraju da metal nije samo muzika

metal je ziveti sa predrasudama ali ih ne i bezuslovno ih ispunjavati

to sto ce neko da obuche manowar-shirt i da pusti kosu i kaze "manowar kills" ne cini ga metalcem

takodje nekoga ko slusha metal muziku i razume se ali zato ne ulazi u klise se nemoze zvati metalcem

 

biti roker i biti metalac je nacin zivota i stil muzike zajedno

ali takodje znachi i prihvatiti kritiku, jer manowar jesu arogantni pozeri hteo ti to ili ne

ko bre vec za sebe kaze da je kralj metala?

 

i jel vidish sa kim se poredish: njegosem? sindjelicem?... malo mnogo naivno zar ne?

i da te pitam u sta ti to toliko verujesh?

u grupu koja sama sebe prozvala kraljem? ma daj.

 

a ti ako ti se bije idi na trg republika pa bij glavom u pod

jel chujesh sta prichas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

-

--- TEMA: Self-proclaimed Kings of Metal"

-

-- KAŽEŠ: " ko bre vec za sebe kaze da je kralj metala? "

-

-- PITAM: A KO SI TI DA TVRDIŠ DA NISU

-

-- AKO ZA TEBE NISU, OK. DON'T KISS THE RING AND LEAVE THE HALL...

-

-

-

---- NEMOJ SMARATI NA TEMI A DA PONAVLjAM , NISI PRESLUŠAO ALBUM

-

-

--- "jer manowar jesu arogantni pozeri " A TI NISI. TI SI NIŠTA U ODNOSU NA NjIH. ONI JESU.. A TI NISI...

-

-- PROČITAJ MALO HEGELA...

-

---- MANOWAR G_Y.. NIJE PARODIJA VEĆ PROZIVKA, NA KOJU NE MOŽEŠ DA ZAŽMURIŠ, KAO DA SI REKAO npr MANOWAR SMAR-NO-WAR I SL...

-

---- NE OPRAŠTA SE

-

-

--- VERUJEM U SLOBODU, VOLjU, PROVIĐENjE I VANZEMALjSKE OBLIKE ŽIVOTA, između ostalog

-

--- ALI, KOLIKO GOD MI JE GLAVA U OBLACIMA, NOGE SU MI ČVRSTO NA ZEMLjI

-

----- " I AM NOT AFRAID TO DIE"

-

Share this post


Link to post
Share on other sites

-

--- TEMA: Self-proclaimed Kings of Metal"

-

-- KAŽEŠ: " ko bre vec za sebe kaze da je kralj metala? "

-

-- PITAM: A KO SI TI DA TVRDIŠ DA NISU

-

-- AKO ZA TEBE NISU, OK. DON'T KISS THE RING AND LEAVE THE HALL...

-

-

-

---- NEMOJ SMARATI NA TEMI A DA PONAVLjAM , NISI PRESLUŠAO ALBUM

-

-

--- "jer manowar jesu arogantni pozeri " A TI NISI. TI SI NIŠTA U ODNOSU NA NjIH. ONI JESU.. A TI NISI...

-

-- PROČITAJ MALO HEGELA...

-

---- MANOWAR G_Y.. NIJE PARODIJA VEĆ PROZIVKA, NA KOJU NE MOŽEŠ DA ZAŽMURIŠ, KAO DA SI REKAO npr MANOWAR SMAR-NO-WAR I SL...

-

---- NE OPRAŠTA SE

-

-

--- VERUJEM U SLOBODU, VOLjU, PROVIĐENjE I VANZEMALjSKE OBLIKE ŽIVOTA, između ostalog

-

--- ALI, KOLIKO GOD MI JE GLAVA U OBLACIMA, NOGE SU MI ČVRSTO NA ZEMLjI

-

----- " I AM NOT AFRAID TO DIE"

-

Ko sam ja?

Ja sam ja sam jedan od kriticara koji je primetio smejuriju. Ajde da su uzeli neko Bozanstvo da obozavaju, ali ovo prelazi u narcizam i samoobozavanje i na neki nachin ismejavanje fanova, ako cemo bash ostro da kritikujemo.

 

Mada ja lichno to nesmatram za ismejavanje, nego jednostavno neki mit i sto se mene tiche ok je sto to pevaju.

 

Da ti kazem nesto kao neobrazovani metalac: Sto se tice hegela zaboravio si da je on uprostenim rechima bio idealista, a da je razlika izmedju kicheraja i idealizma ogroma(veruj mi citao sam doba prosvetljenja), a tebi bih savetovao da ne govoris napamet.

 

Ne kazem da je manowar kich, manowar jeste jak bend, da se razumemo. Ali ko ne vidi kitch i smejuriju u kings of metal i ko manowar smarta za najbolji bend ja ne umem da mu pomognem. Niti su neki neprevazidjeni tehnicari, niti imaju neke ne prevazidjene rifove Grave Digger im je u tom sluchaju bog i batina, doduse pevachi nisu za pordjenje i Boltendahl jeste mutav. Jesu bend sa tradicijom. Jesu veliki bend. Jesu u neku ruku oblikovali metal.

 

Cak i ne kazem da je lose pevati himne i epske stvari. Ali moramo da se razumemo da manowar jesu pozeri.

 

Ja se ne odnosim na novi album, nego na manowar uopste(za sta mi nije potreban novi album). Mislim da znam sta mogu da ochekujem posle onog singla. Ali ajde da ne bude da nisam parlamentaran preslusacu i novi album.

 

Ali takodje pogledaj ti na cemu ti se baziraju argumenti... na stivu koje ne poznajesh, na stihovima fiktivne poezije... i nemaju neku potporu... a sto se tice prizemnosti sam prosudi je si li ili nisi.

 

sloboda, volja, providjenje, vanzemaljci... ok nista protiv, ne uskracujem ti niti mogu da ti uskratim slobodu, volju,...

ako verujes u sve to zasto mi ne prepustis moju licnu slobodu nego pretis nekim bog zna kakvim batinama na trgu republike... smesno, zalosno

 

Sto se tice toga, ne preti se M.C.-coveku batinama, narocito ne MC-u odobrenom od route 81... ne ide... al dobro ovo je samo forum.

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...