Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

bravo sigurno dobijas poene u valhali za to :evotigana:

 

Их бре у Валхали, какве ја имам везе са истом :)

 

svima "vama" koji se osecate prozvani

-

shala mala na rachun besmislene diskusije koju vodimo vec danima... nedeljama

 

primite sledece k znanju

 

da manowar tehnicki nije najbolji bend niti su neki tehnicari

da imaju dobre ideje, i manje vishe su produktivni

da im je produkcija uvek na nivou

da su im rifovi dobri i pregnantni ma koliko jednostavno bili, vrlo upadljivi

da su textovi dobri i da imaju smisao

da su malo paljevine, ali da je to jedan nachin da se sprovede metal feeling i metal brotherhood i ostalo(manowar crowd, true metal i ostale fore)

_________________________________________________

to su neopozive chinjenice oko kojih nema diskusije

 

to sto neki od nas obozavaju manowar, razmeju pogreshno, ne vole, vole manje, slushaju, ne slushaju to su lichne(=subjektivne) stvari

 

pod 2. biti fan manowara je super, i ja volim i cenim manowar i smidam kapu

pod 3. ako neko veruje u manowar kao jedino u zivotu i taj "pravi put" i ostale paljevine taj ne razume manowar i treba da se oseca prozvanim; jer budimo realni niko, ama bash niko od tih ne zivi manowar.

pod 4. ziveti manowar ne znachi imati diskove i ici na koncerte i vikati "hail"... to je paljevina

pod 5. ko iole ima pojma razumece sta govorim

pod 6. ako neko ima argument koji nije "ti si uvredio manowar" "manowar je pravi put" "vi ste svi budale" ili slicno spreman sam da nastavim diskusiju

 

dok se tacka 6 ne isupni ja necu vishe da diskutujem na temu "sta se kome kako vishe svidja" nego cu da iznosim samo svoje misljenje

a vishe ne zelim vishe da pricham u vetar

 

ko ovo ne skapira nek se oseca prozvanim(v. gore)

 

Добро је синовац, напредујеш :)

Реално не слажем се са тим да нису неки техничари и да текстови увек имају смисао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Их бре у Валхали, какве ја имам везе са истом :)

Добро је синовац, напредујеш :)

Реално не слажем се са тим да нису неки техничари и да текстови увек имају смисао.

zaboravi na valhalu

-

napredujem? ja sam ovo prichao od pocetka diskusije... malo ostrije ili malo blaze ali to je to...

 

i da nisu uopste najbolji tehnicari... postoje mnogo mnogo bolji (necu reci muzicari) tehnicari od njih. to sto nisu najbolji ne znachi da su loshi, da se razumemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ljudi :pivopije:

Viza je 35 eura,dobio sam je na 5 dana (hehe,bolje ista nego nista) sa jednim ulaskom i jednim izlaskom :bigblue:

 

 

Inace,cena karte za ovu svirku do 1. aprila je 50 eura,a posle (tj. od 1. aprila) je 55 (ili mozda 60?) eura.Ima da se naruci preko http://www.ticketline.co.yu - cena je 4000 din. + 300 din. njihove provizije ( :mad: ) = 4300 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je,gotova je diskusija da je Manowar najbolji bend na planeti? :):cool::twisted::bigblue:

 

 

 

Anyway,evo sta kazu za ovu svirku u Grckoj (za 2 nedelje):

"Manowar will play a more than 2hours set ( :rockdevil: ) at March Metal Day festival including all their classic songs. 40minutes from the set will be dedicated to their new album Gods of War, which charted in Greece at #2."

 

Takodje ima varijanta da se bira pesma koju ce izvesti na grckom:

"Vote your favorite Manowar song at March Metal Day's official site www.marchmetalday.gr to be played adjusted to greek language on 4th of April."

U opciji su Fighting The World,Kings Of Metal,Warriors Of The World United,Manowar i Black Wind,Fire And Steel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delimicno se slazem...

 

 

Inace,kad smo vec kod Heart Of Steel i prevoda/prepeva na druge jezika nervira me to sto tu pesmu uvek pevaju na nekom drugom jeziku (mislim,na "ne-engleskom") :angry: Jeb'o te,hocu jednom da cujem tu pesmu u originalu!!! :mad: Na engleskom - tako mi najmocnije zvuci :da::cool:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh skupa nesto karta za Manowar u Grckoj!Kad sam bio na njima u Madjariji bila je negde oko 25-30e!!Al ne zali pare za njih, ako ih ranije nisi gledao, bices vise neko zadovoljan!!!Meni je i dalje to najbolji koncert koji sam gledao, a najbolja je bila stadionska oprema u Petofi hall-u napolju gde moze otprilike da stane 3000 ljudi!!Kad matori bubnjar udari u bas bubanj prosto te zaboli u grudima!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh skupa nesto karta za Manowar u Grckoj!

Pa,rec je o festivalu (ono,12 sati non-stop svirke),pa valjda zato :D

 

Kad sam bio na njima u Madjariji bila je negde oko 25-30e!!Al ne zali pare za njih, ako ih ranije nisi gledao, bices vise neko zadovoljan!!!

Aih,'de da ih ranije nisam gled'o :)

Jesam,u Madjarskoj '97 i pretproslo leto u Turskoj ;)

 

Meni je i dalje to najbolji koncert koji sam gledao, a najbolja je bila stadionska oprema u Petofi hall-u napolju gde moze otprilike da stane 3000 ljudi!!

I meni je to najbolji koncert na kom sam u zivotu bio (so far) :da::pivopije:

Tu svirku (3. aprila '97) necu nikad zaboraviti :rockdevil:

 

lol

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...