Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

N' da :redface:

 

Ha,sta reci?Ovo je bio ne koncert vec koncert :rockdevil: Nisam stopovao vreme,al' rek'o bih preko 2 sata kvalitetne svirke.Imali su 'standardne' pratece stvari:ispijanje piva na ex,izvodjenje jednog lika iz mase da sa njima svira gitaru,kao i dovodjenje jedne ribe iz publike koja ce da se skine :rockdevil: (OK,nije se skroz skinula,al' jeste do pola :pivopije: ).Sa novog albuma su svirali samo Die For Metal (i nista vise :cool: ),dosta starih stvari (Gloves Of Metal,The Oath,Mountains,Kill With Power,Each Dawn I Die...).Joey je bas dosta ispljuv'o ovaj buduci festival u Malakasi (1.-3. jula) - izgleda da su Manowar trerbali da sviraju tamo,pa nesto n ije bilo kako treba,pa nece svirati :) I najavio je svirku 7. jula negde u Nemackoj (valjda kod Frankfurta negde) za koju ce karta biti samo 10 eura i naravno headliners ce biti Manowar :cool: Uspeo sam da se probijem u prvi red ( :rockdevil: ),al' mi slike nisu nesto ispale :(

 

 

Uf,ne znam sta jos da pisem...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se setim kompletne liste postovacu :D

 

Sa novog samo to ( :rockdevil: ) i da dodam da nisu svirali nijednu baladu :rockdevil:

Isto me je iznenadilo npr. i sto su svirali Holy War (ni to ne sviraju cesto) :rockdevil:

 

 

Rhapsody je bio OK,al' smo svi ipak cekali Manowar :pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i kompletne set liste (iskop'o sam je),pa placite:

 

Manowar

Brothers of metal

Call to arms

Gloves of metal

Mountains

Each Dawn I Die

Holy wars

The Oath

Blood of my enemies

March for Revenge (Unbelievable)

Secrets of Steel

The gods made heavy metal

Die for metal

Kings of metal

Warriors of the world

Kill with power

Hail and kill

Black,wind,fire and steel

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Ovo je copy/paste i to sto stoji Unbelievable pored March For Revange bi moglo da stoji 'ladno i pored pola odsviranih pesama :da::pivopije:

(EDIT:izgleda da ovaj sto je pisao ovu set listu da je malko nepismen :mhihi: Pise "Holy Wars",pa "March For Revenge".... :mhihi: )

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i kompletne set liste (iskop'o sam je),pa placite:

 

Manowar

Brothers of metal

Call to arms

Gloves of metal

Mountains

Each Dawn I Die

Holy wars

The Oath

Blood of my enemies

March for Revenge (Unbelievable)

Secrets of Steel

The gods made heavy metal

Die for metal

Kings of metal

Warriors of the world

Kill with power

Hail and kill

Black,wind,fire and steel

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Ovo je copy/paste i to sto stoji Unbelievable pored March For Revange bi moglo da stoji 'ladno i pored pola odsviranih pesama :da::pivopije:

(EDIT:izgleda da ovaj sto je pisao ovu set listu da je malko nepismen :mhihi: Pise "Holy Wars",pa "March For Revenge".... :mhihi: )

fina set lista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam prezadovoljan listom :pivopije:

Mozete misliti moje iznenadjenje i zaprepascenje kad su krenuli da sviraju ove stare stvari :o:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Ne da nisam ocekivao,nego...s' obzirom da su najavljivali kao 40-ominutni deo posvecen Gods Of War albumu...sreca pa toga i nije bilo :mhihi: (mislim "sreca" zato sto su umesto toga svirali ove starije stvari koje ne sviraju tol'ko cesto)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...