Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

The apocalypse is coming!

Only the true metalheads,those of you who will blinly buy every shit that Manowar puts on CD or DVD and call it music will survive!

Hail,true metalions of steel!

You are the chosen ones!

You know the secret of steel!

 

Tako i nikako drugachije!

 

Samo cu reci:Toxic Holocaust,Energetic Crusher i Blood Tsunami.Pre cu slusati Slipknot nego ova tri bullshita.

:):) :)

Ti bendovi na izdanjima od 20 minuta imaju daleko vishe metala no shto Manowar ima na poslednjem, o kvalitetu i da se ne govori...

 

Ja kol'ko tol'ko i slusham manowar i pojedine radove volem, al tebe niko ne tera da se uplicesh sa tim thrash bendovima :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo cu reci:Toxic Holocaust,Energetic Crusher i Blood Tsunami.Pre cu slusati Slipknot nego ova tri bullshita.

:):) :)

Што и даље не чини Slipknot металом, а ни претерано добрим бендом самим по себи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da ste vi svi tr00 metalci sranje i da trebate da skocite sa litice...shvatite da ce broj "metalaca" toliko opasti u sledecih par godina kao sto je opao do sada..da ce vam pre ili kasnije biti svejedno da li neko slusha manowar ili dying fetus...

 

edit:

 

i moj post se prvenstveno odnosi na princa i ljude slicne njegovom razmiljanju tako ne smatrajte se svi uvredjenima

:mrtav:

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Manowar je kult! A najveće ložane su oni ''troo'' blekeri, što kukaju kako ih hrišćanstvo ubija, a žive ko bubrezi u loju, i mame i tate im nalaze poslove, plaćaju privatne škole.

Manowar je zakon, i ne dirajte u nj.

Da nije bilo njih, svi ovi vaši majesty-iji, domine-i, rhapsody-iji...ne bi ni postojali...već bi pevali kancone i svirali polku u nekim barovima i mehanama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не могу сад да се сетим ко је од блек металаца изјавио у једном интервјуу да се сморио кад му је Сатир из Satyricona рекао да је за 18. рођендан добио Ферари.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao juce su me tako iznervirali neki tipovi koji su poceli da me cimaju i maltretiraju. Smarali su me pola sata sa time "kako ja mogu da slusam ""metaliku"" to je djavolja muzika i to nema melodije BLA BLA BLA"

 

mrzim takve budale, JBT gori su od nanowara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Dal ti znash shta prichash :)

 

ps. ovo je upuceno i lemi siksu :)

 

 

Ma jebo vas thrash u prkno. Pljuješ na Manowar, a u thrashu svaki bend liči na prethodni i obrnuto.

E-X-E, Exumer, Onslaught, Aura Noir, Chainsaw...sve jedno te isto, ko i vi pozerčići u lasteks farmericama,i uskom džinsu, pre me podsećate na neke ravulje sa štajge nego na muškarce...Jebo vas retro revival da vas jebo.

 

MANOWAR JE KVLT !!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metalika,metalika...kako mene niko nikada u zivotu nije cimao sa takvim pizdarijama...bas cudno. :ph34r:

Hmm,vacarite se vi sa vilenjacima,gnomovima,goblinima,jednorozima,satanama i antihristima...ja bih radje ferari,samsonite aktovku punu kesha,jebacki dobar stan (i vikendicu na moru,sa balkonskim vratima bez brave) i oprost za vracanje kredita. :rockdevil:

 

E-X-E, Exumer, Onslaught, Aura Noir, Chainsaw..

 

 

:):) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Metalika,metalika...kako mene niko nikada u zivotu nije cimao sa takvim pizdarijama...bas cudno. :ph34r:

Hmm,vacarite se vi sa vilenjacima,gnomovima,goblinima,jednorozima,satanama i antihristima...ja bih radje ferari,samsonite aktovku punu kesha,jebacki dobar stan (i vikendicu na moru,sa balkonskim vratima bez brave) i oprost za vracanje kredita. :rockdevil:

 

Pa onda pravac TV Pink,da tamburaš svaki petak i subotu na Grand Show-u, dok ti u pozadini skandira užarena masa uspaljenih mandova i mandovki,E-K-S-PRESS-NO!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebo vas thrash u prkno. Pljuješ na Manowar, a u thrashu svaki bend liči na prethodni i obrnuto.

E-X-E, Exumer, Onslaught, Aura Noir, Chainsaw...sve jedno te isto, ko i vi pozerčići u lasteks farmericama,i uskom džinsu, pre me podsećate na neke ravulje sa štajge nego na muškarce...Jebo vas retro revival da vas jebo.

 

MANOWAR JE KVLT !!!

И мосле кажу да Manowar фанови нису задрти... страшно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve jedno te isto, ko i vi pozerčići u lasteks farmericama,i uskom džinsu, pre me podsećate na neke ravulje sa štajge nego na muškarce...Jebo vas retro revival da vas jebo.

 

Posto ovi izgledaju tako jebacki i muzevno. :) :) :)

Nema smajlija koji bi opisao kolko je ovo smesno.

 

http://a986.ac-images.myspacecdn.com/00983...983517985_l.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...