Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

@vegeta: ala si se sad prosrao ko sto nikad niko nije...

Sta se bre isr'o,ti si se isr'o sa ovim ispod :twisted:

 

nema benda koji moze da se meri sa maidenima, to da ti bude jasno, narochito ne manowar

nisu za poredjenje

Naravno da ima i da moze - Manowar :bigblue::rockdevil:

Takvo neko poredjenje sam i napravio na temi o koncertu Maiden-a (na Opstoj metal diskusiji - ne znam dal' je ta tema jos tamo ili ju je RNA vec bacio) :da:

(to da ti bude jasno :mhihi::P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne razumes

ja kazem da ta dva benda nisu za poredjenje

 

dok manowar ima onaj polagani ritam

maideni su brzi

 

dok eric adams ima cist glas, ponekad ubaci i growling ili recituje

bruce peva mnogo slobodnije

 

dok herris svira bas kao pratnju

demaio svira bas sa svrhom druge gitare

 

dok maideni imaju smita, gersa, i srecka

manowar ima samo jednog logana

 

itd itd

stoga bendovi, i nisu bash za poredjenje... sto se tiche stila i tripa

 

besmisleno bi bilo manowar je govno u odnosu na maidene

i jos besmislenije bi bilo reci maiden ne vredi, manowar je jedini dobar bend

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da ste svi upravu :-)

 

objektivno gledano maiden i manowar nisu ist zanr, i upravo to misli steva, bar koliko ja razumem.

 

subjektivno svi mi imamo nas omiljene bendove, i ja kad kazem manowar je bolji od maidena, to se odnosi na to da vise volim manowar, sto ne znaci da je maiden los bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa tako sam i mislio

 

Ja kazem da nema vecih careva od manowara, jer nisu samo surovi ozbiljni profesionalci nego rade zbog fanova i prave dobar show a pritom (Laza i kole znaju o chemu pricham)...

 

Ali jebiga sa druge strane maiden je jak i veliki bend koji muzike je izmedju ostalog uticala na manowar, tehnicki potkovanija i daleko ozbiljnija grupa od manowara

 

ne moze da se kaze jedan je bolji jedan je gori

 

zato kazem da se prosrao

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da ce da sviraju samo dva dana, u petak (battle hymns into glory ride i hail to england) i u subotu (sign of the hammer fighting the world i kings of metal), a cetrvrtak ce samo da dele autograme.

i opet su najavili orkestar kao na earthshaker festivalu, uz nagradnu igru gde ce moci da se osvoje njihovi motori, 20000 besplatnih piva i 20000 besplatnih singlova. potvrdjeno na jednoj nemackoj stranici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda ces postati isti kao i Laza...samo ambasade,konzulati i vize.

Forever :):rockdevil:

 

 

Nego,tek sad ste spomenuli sta je Joey najavio za sledecu godinu.

Well,da dopunim...

 

Znaci,sledece godine ce opet biti taj Magic Circle Music festival (dal' ce opet biti u tom Bad Arlosen-u il' gde vec ne zna se) i pocece na moj rodjendan (10. jula) :rockdevil::pivopije::rockdevil:

Pre prve veceri (valjda 9. jula) fanovima (hm,nije rekao za koje to vazi i dal' ce se to posebno naplacivati) ce biti omoguceno da prisustvuju zvanicnom sound check-u,dok ce prve veceri festivala svirati CEO Battle Hymns ( :rockdevil: ),CEO Into Glory Ride ( :rockdevil: ) i CEO Hail To England ( :rockdevil: )!A drugo vece ce odsvirati CEO Sign Of The Hammer ( :rockdevil: ),CEO Fighting The World ( :rockdevil: ) i CEO Kings Of Metal ( :rockdevil: ) od PRVE do POSLEDNJE pesme na albumima!!! :pivopije: A The Crown And The Ring ce odsvirati sa onim orkestrom (od ne-znmam-kol'ko clanova) :rockdevil:

Takodje,na festivalu ce se podeliti (valjda uz kupljenu kartu,na ulazu) i 20.000 besplatnih piva ( :alkos: ),kao i 20.000 besplatnih primeraka njihovog novog maxi singla (koji ce izaci tamo negde...pred festival),a bice i jos nekih drugih nagrada (za fanove) tipa to da ce podeliti cetvoro fanova svoje (licne) motore! :cool::pivopije: (Joey ih zove "Manowar-chopers") Plus jos neke zajebancije koje sam zaboravio sada...

 

Mislim,svaka im cast za to :pivopije:

 

 

 

 

ALL HAIL MANOWAR !!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci,sledece godine ce opet biti taj Magic Circle Music festival (dal' ce opet biti u tom Bad Arlosen-u il' gde vec ne zna se) i pocece na moj rodjendan (10. jula) :rockdevil::pivopije::rockdevil:

Pre prve veceri (valjda 9. jula) fanovima (hm,nije rekao za koje to vazi i dal' ce se to posebno naplacivati) ce biti omoguceno da prisustvuju zvanicnom sound check-u,dok ce prve veceri festivala svirati CEO Battle Hymns ( :rockdevil: ),CEO Into Glory Ride ( :rockdevil: ) i CEO Hail To England ( :rockdevil: )!A drugo vece ce odsvirati CEO Sign Of The Hammer ( :rockdevil: ),CEO Fighting The World ( :rockdevil: ) i CEO Kings Of Metal ( :rockdevil: ) od PRVE do POSLEDNJE pesme na albumima!!! :pivopije: A The Crown And The Ring ce odsvirati sa onim orkestrom (od ne-znmam-kol'ko clanova) :rockdevil:

Takodje,na festivalu ce se podeliti (valjda uz kupljenu kartu,na ulazu) i 20.000 besplatnih piva ( :alkos: ),kao i 20.000 besplatnih primeraka njihovog novog maxi singla (koji ce izaci tamo negde...pred festival),a bice i jos nekih drugih nagrada (za fanove) tipa to da ce podeliti cetvoro fanova svoje (licne) motore! :cool::pivopije: (Joey ih zove "Manowar-chopers") Plus jos neke zajebancije koje sam zaboravio sada...

 

Mislim,svaka im cast za to :pivopije:

ALL HAIL MANOWAR !!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

jul 2008?!?

 

Tucite me ako ne odem na to :da:

 

Taman cu do tada opet imati duzu kosu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...