Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Ma dajte ljudi mnogo se proseravate! Na 1. slusanje pokidao sam se od smeha! a posle 2-3 mi se svidela mnogo! jeste smesno, ali mislim da je text odlican(ne bas sam text nego njegova poruka)! Engleska verzija je dojaja! I svaka im cast! Kome se ne svidi nemora da slusa, mene je licno Otac pogodio u srce posle 2. slusanja kada sam je ozbiljno odslusao...

 

Gods of war je jebeno dobar album...Ti sto kenjas da je shit, izgleda da ga nisi dobro poslusao... na njemu su 2-3 pesme koje im spadaju medju najbolje! A i ovaj LP je po meni extra, verzije father-a nisam slusao osim hrvatske madjarske i engleske, a ovaj 1. disc , pa najbolja pesma sa njega mi je Die with Honour(edit) a i ostale su mnogo jake!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Gods Of War nema ni jedan jedini momenat koji moze prismrdeti bilo cemu sa prvih 6 albuma.A ne da bilo sta sa toga moze bolje od navedenog.

Poruka tog teksta je ispevana milion i jedan put.Realno,originalna verzija pesme je ok.Dobra stvar,ali nista posebno.Ove ostale verzije...necu da komentarisem nijednu sem hrvatske,posto ne razumem i ne poznajem te jezike dovoljno da bih srao o tome.Ali hrvatska je uzas.Smesna je do bola.Svaka cast Adamsu,on se potrudio i dao sve od sebe po pitanju izgovora i akcentovanja.Ali ako su se odlucili na ovaj potez,onda su trebali uredno i prevesti.Sem ako im nije bio cilj da izazovu tone smeha i sprdnje kod naroda na cijem su jeziku pevali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Gods Of War nema ni jedan jedini momenat koji moze prismrdeti bilo cemu sa prvih 6 albuma.A ne da bilo sta sa toga moze bolje od navedenog.

Poruka tog teksta je ispevana milion i jedan put.Realno,originalna verzija pesme je ok.Dobra stvar,ali nista posebno.Ove ostale verzije...necu da komentarisem nijednu sem hrvatske,posto ne razumem i ne poznajem te jezike dovoljno da bih srao o tome.Ali hrvatska je uzas.Smesna je do bola.Svaka cast Adamsu,on se potrudio i dao sve od sebe po pitanju izgovora i akcentovanja.Ali ako su se odlucili na ovaj potez,onda su trebali uredno i prevesti.Sem ako im nije bio cilj da izazovu tone smeha i sprdnje kod naroda na cijem su jeziku pevali.

 

Hmmm ja se ne slazem sa tobom oko Gods Of War! pazi Sleipnir- po meni medju prvih 5 njihovih pesama, onda imas gods of war, pa tu je Himna... Loki god of fire... ima dosta dobrih pesama...

 

Dobro jebiga , jesu je trebali malo bolje prevesti, ali meni se nekako svidela... jbga... sta ces ukusi su razliciti... :rockdevil:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katastrofalno. Zar nisu mogli nista bolje da smisle za omot?

A sta fali omotu?

Omot je dobar.

Ko i svi njihovi drugi omoti.

 

 

Neke rečenice stvarno zvuče bezveze, ali mislim da je to zbog bukvalnog prevoda. Ali čovek se stvarno potrudio, i ceo tekst može da se razume bez problema.

Slazem se.

Covek (ili devojka,kol'ko vidim) se stvarno potrudio/potrudila da prevede.

 

 

Sama ideja snimanja na raznim jezicima je odlična,jer mislim da će im pridoneti na popularnosti u tim zemljama.

I sa ovim se slazem.

 

 

ne slusam manowar,ali mi bilo zanimljivo da poslusam tu
kad sam cuo da su je uradili....i mislim da mi nece biti dobro sledecih par dana. :puke: Nesto najuzasnije sto sam ikad cuo. :lol:

Ti sa svojim gay-pop ukusom da cutis tamo,jasno :P

Naravno da ovo nije za tebe :P

 

 

Ako nam Laza da warn zbog iznosenja istine, uzdamo se u azala :)

I ekipa (Descender,Guzzilla,crusader84...):

Ne serite.

Budete li nastavili sa flame-om - warn.

Tu vam ni azal nece pomoci :)

 

 

Na Gods Of War nema ni jedan jedini momenat koji moze prismrdeti bilo cemu sa prvih 6 albuma.

Naravno,zato sto je taj album drugaciji,ali je i dalje dobar.

 

 

 

Pesme jos nisam cuo,ali ne sumnjam da su ih odlicno uradili.

A znak je i to da cim se onom Defunctus-u ne svidja,znaci mora da je dobro :lol::bigblue:

 

 

 

By the way,ove nedelje idem po vize za Bugarsku i Rumuniju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta fali omotu?

Omot je dobar.

Ko i svi njihovi drugi omoti.

 

Pa, fali mu to sto mogu oni mnogo bolje. Mislim, album se zove "Thunder In The Sky" i omot uradjen kao crno nebo sa jednim gromom koji ga "para". Neoriginalno je, jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo opet sereš. Iznosimo svoje mišljenje, zar je to zabranjeno? Pesma je po meni govno, i to ću reći opet.

 

edit: a tek naziv albuma... jok, munja u moru :) :) debilizam na kub.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne seri ti.

Jedno je misljenje,a drugo je pljuvanje.

Postoje razni nacini da kazes da ti se pesma ne svidja.

Jos jedno pljuvanje/flame...da ne opominjem vise.

 

 

@Talvi:zar mora uvek omot da bude komplikovan?

Zar ne ne moze da bude jednostavno,a OK?

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ajd ovako - tekst ja naivan i dečiji, a još ih je i prevodilac žestoko zeznuo sa trapavim frazama. Muzika je takođe već mnogo puta čuta od raznih ljiga čineći pesmu Otac produktom ravnim ljigavim poemama Olivera Dragojevića.

Jel OK ovako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Talvi:zar mora uvek omot da bude komplikovan?

Zar ne ne moze da bude jednostavno,a OK?

 

Moze, naravno. Ali ovo mi je nekako neocekivano bas zato sto smo navikli na mnogo nabudzenije omote od njih pa kad vidis ovakav omot prvo sto covek pomisli jeste da im je malo ponestalo ideja. Mada, s druge strane, dobro je sto su malo razbili tu monotoniju sa omotima, ali opet mislim da je moglo i malo bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ajd ovako - tekst ja naivan i dečiji, a još ih je i prevodilac žestoko zeznuo sa trapavim frazama. Muzika je takođe već mnogo puta čuta od raznih ljiga čineći pesmu Otac produktom ravnim ljigavim poemama Olivera Dragojevića.

Jel OK ovako?

Hehe.

Bolje i tako nego kao po predhodnim opisima...

 

 

Moze, naravno. Ali ovo mi je nekako neocekivano bas zato sto smo navikli na mnogo nabudzenije omote od njih pa kad vidis ovakav omot prvo sto covek pomisli jeste da im je malo ponestalo ideja. Mada, s druge strane, dobro je sto su malo razbili tu monotoniju sa omotima, ali opet mislim da je moglo i malo bolje.

Sve je stvar ukusa...

Ajde da kazemo da je za Gods Of War bio 'standardni' njihov omot,a za npr. onaj singl King Of The Kings je opet bio neki relativno jednostavan - neki vikingski brod koji plovi,kol'ko me secanje drzi.

Ovo im je opet neki EP...mozda se zato nisu nesto 'extra' potrudili :lol:

Za album ce biti sigurno neki 'zivopisniji' omot :da:

A i Joey je rekao da ce novi album biti gotovo do sledeceg Magic Circle-a.

Znaci,uskoro bi trebalo da vidimo i to cudo...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi mozda bilo i najbolje.

Ali je Joey rekao da ce sledeci albumi biti u Gods Of War fazonu.

A ako on to kaze,tako ce i biti :)

Tako da...

 

 

Nemam pojma,ako odem sad 5. na svirku u Bukurest (i posle u Nemacku) prenecu sta je covek porucio ljudima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvatski jezik ne postoji...koji epic fail...

 

Po istom osnovu Hrvati mogu da tvrde da srpski jezik ne postoji.

 

Dobro ajd ovako - tekst ja naivan i dečiji, a još ih je i prevodilac žestoko zeznuo sa trapavim frazama. Muzika je takođe već mnogo puta čuta od raznih ljiga čineći pesmu Otac produktom ravnim ljigavim poemama Olivera Dragojevića.

 

Meni ne liči na Dragojevića, već na pesmice iz crtanih filmova Čudesna šuma i Čarobnjakov šešir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ja sam ljudi moji zaplako,kad sam ćuo ''Otac'',emocije,pesma je odlićna.Šta da kažem,vbi koji pljujete,nemate pojma.Jedan je Manowar,to se od srca voli.Posle ovog,ima tetoviram Manowar ratnika na ledjima...kraljevi su bre.

 

I Lazo,interveniši leba ti,neću ovde da dolaze pićke koje da pljuju i omalovažavaju ovaj bend,ili svakom ko previše kenja warn,ili nemoj da sad moram ja da ih teram govna da mi jedu.

 

MANOWAR ZAUVEK!

 

A NAJBOLJI ALBUMI SU:, U KOJE LIVE SNIMKE NE RAĆUNAM JER SU ONI KULTOVI I OD SRCA SE VOLE RELIKVIJE,KO OPLJUJE,GEJ.

 

1. HAIL TO ENGLAND

2. KINGS OF METAL

3. TRIUMPH OF STEEL

4. INTO GLORY RIDE

5. SIGN OF THE HAMMER

6. FIGHTING THE WORLD

7. LOUDER THAN HELL

8. BATTLE HYMNS

9. GODS OF WAR

10. WARRIORS OF THE WORLD

 

I JOŠ NEŠTO,KO GOD SAD PLJUNE PO MANOWARU,NJEGOVA KEVA MU SPAVALA SAMNOM.GODINE NEBITNE.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisao bih: "Znam da je Manowar sranje, iako sam čuo samo jednu pesmu - Otac. Čak sam i pre toga bio uveren da je govno, te nisam dotičnu pesmu stavio u folder koji čita last.fm scrobbler. A i mogao bi da promeniš potpis, još malo pa će moći da glasa.".

 

A najjača fora je što ne možeš njega da banuješ, jer nije ništa rekao na Manowar temi, a ne možeš ni mene, jer nisam ni ja rekao ništa na Manowar temi. Drugim rečima, što bi rekli ovi sa pedera i dukatlija:

 

haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...