Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

evo kako su manowar ispostovali Dia.

 

Inace,ovo je bas blamaza.Greske su za ljude,svima se desi da ponekad zajebu,ali celu pesmu ovako oskrnaviti,i to bend sa tolikim stazom i renomeom...zaista blamaza.

 

+ ovo iznad od Nixx-a.

 

 

 

 

O jebem mu sunce,gde vi gledate.

Da li ste vi prvo primetili koliko je zvuk tu sjeban?

 

A da li ste primetili i to da je vec posle 30 sekundi Joey poceo da pokazuje toncu da zvuk ne valja?

 

I posle jos par puta u toku svirke (to sto se vidi na snimku,a i van kadra)?

 

Finale svega oko zvuka i 'ispadanja' je kad je Joey negde na pola svirke od iza zvucnika (a on to nikad ne radi bez dobrog razloga,tj. jebenog PROBLEMA na stage-u!),a zatim i Eric (kad tu pritrcavaju i Dawk i jos ne vidim jasno ko - njihovi roud-iji) da se vec jednom namesti taj jebeni zvuk!Oni se medjusobno skoro i ne cuju na bini,vec moraju maltene glavama i rukama da se sporazumevaju!Tek posle toga je zvuk sredjen kol'ko-tol'ko.

 

 

 

 

Uglavnom,izvedba u Sofiji nije bila najsjajnija,ali to je bilo zbog jebenog zvuka na bini i jebenog tonca!

 

Pogledajte uostalom gde nadjete kako je to zvucalo na drugim svirkama.

 

Steta jedino sto izgleda ne moze da se nadje neki HQ snimak toga sto su Manowar svirali,vec su sve verzije snimane ili mobilnim ili nekom amaterskom kamerom,pa zvuk nije HQ-u,bem mu lebac.

 

 

 

 

 

 

Toliko o 'blamazi' i ko je zasluzan za to.

 

 

 

 

 

Lazo, nemo' se ljutis, ali jako los cover :da::pivopije:

 

Odslusao sam tu verziju i sta joj fali?

 

 

Drugacija je od originala,meni je sasvim dobra,majstorski su je odradili i svaka im cast na tome.

 

 

 

a anthrax?

 

Pa prodrao se Belladona:We love you Ronnie!

 

 

Jeste,u pravu ste,prevideo sam to da je Belladona rekao ono "We love you Ronnie" i nesto kao "Always remember heaven and hell" .

 

To je rekao i prekjuce u Bukurestu,obratio sam paznju na to (kad vec nisam toliko u Sofiji).

 

 

 

 

 

 

 

 

Čujem da je u Bugarskoj za vreme kenjanja između pesama moglo još 3 pesme biti odsvirano, pored samo 7 koje su odradili.

To 'kenjanje' je bitnije od sviranja u tom trenutku.

 

 

Rekao sam i ponovicu - svaka Joey-jeva rec je ZLATNA i sve sto on kaze ima smisla.

 

Manowar je bend koji ima jasan stav po pitanju stvari u vezi metala,svojih fanova i stvari vezanih za to,i ne vidim u cemu je problem da to kazu i na koncertu?

 

 

 

 

 

Lazo da kažem u svoju odbranu da sam u busu za Bugarsku 2 sata pevao Manowar i dizao elan :lol:

Good work :lol::pivopije: 

 

 

 

 

 

 

 

 

N bendova/clanova bendova/muzicara se javilo nakon smrti coveka, uglavnom preko "javnih pisama", neki preko intervjua izrazili zalost, preko radio-emisija...  Ovo sto Manowar radi uzivo je cisto promocija novog izdanja.

 

 

Koliko od njih su bilo prijatelji sa Diom?

 

Nije to cista promocija izdanja.Mislis da stvarno sve iz Manowar-a zabole za smrt Dia?Ma daj breee...

 

 

 

 

 

mislim da softver ne daje tu opciju, morace da se nadju u kafani pa da se posibaju ko ljudi:)

To bre,ko ljudi.

 

A ne ovako,preko tastature... :rolleyes: 

 

 

 

 

 

 

 

Usi su nam bile strokave ali smo culi debelog cevapa u kozi od prve do poslednje reci...bedak ako je hteo da kaze da mu znaci njegova smrt!

On ima vise da kaze o Diu nego bilo koji masni thrash prdekaner.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O jebem mu sunce,gde vi gledate.

Da li ste vi prvo primetili koliko je zvuk tu sjeban?

 

A da li ste primetili i to da je vec posle 30 sekundi Joey poceo da pokazuje toncu da zvuk ne valja?

 

I posle jos par puta u toku svirke (to sto se vidi na snimku,a i van kadra)?

 

Finale svega oko zvuka i 'ispadanja' je kad je Joey negde na pola svirke od iza zvucnika (a on to nikad ne radi bez dobrog razloga,tj. jebenog PROBLEMA na stage-u!),a zatim i Eric (kad tu pritrcavaju i Dawk i jos ne vidim jasno ko - njihovi roud-iji) da se vec jednom namesti taj jebeni zvuk!Oni se medjusobno skoro i ne cuju na bini,vec moraju maltene glavama i rukama da se sporazumevaju!Tek posle toga je zvuk sredjen kol'ko-tol'ko.

 

 

 

 

Uglavnom,izvedba u Sofiji nije bila najsjajnija,ali to je bilo zbog jebenog zvuka na bini i jebenog tonca!

 

Pogledajte uostalom gde nadjete kako je to zvucalo na drugim svirkama.

 

Steta jedino sto izgleda ne moze da se nadje neki HQ snimak toga sto su Manowar svirali,vec su sve verzije snimane ili mobilnim ili nekom amaterskom kamerom,pa zvuk nije HQ-u,bem mu lebac.

 

 

 

 

 

 

Toliko o 'blamazi' i ko je zasluzan za to.

 

 

 

 

 

 

Odslusao sam tu verziju i sta joj fali?

 

 

Drugacija je od originala,meni je sasvim dobra,majstorski su je odradili i svaka im cast na tome.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeste,u pravu ste,prevideo sam to da je Belladona rekao ono "We love you Ronnie" i nesto kao "Always remember heaven and hell" .

 

To je rekao i prekjuce u Bukurestu,obratio sam paznju na to (kad vec nisam toliko u Sofiji).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To 'kenjanje' je bitnije od sviranja u tom trenutku.

 

 

Rekao sam i ponovicu - svaka Joey-jeva rec je ZLATNA i sve sto on kaze ima smisla.

 

Manowar je bend koji ima jasan stav po pitanju stvari u vezi metala,svojih fanova i stvari vezanih za to,i ne vidim u cemu je problem da to kazu i na koncertu?

 

 

 

 

 

 

Good work :lol::pivopije: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koliko od njih su bilo prijatelji sa Diom?

 

Nije to cista promocija izdanja.Mislis da stvarno sve iz Manowar-a zabole za smrt Dia?Ma daj breee...

 

 

 

 

 

 

To bre,ko ljudi.

 

A ne ovako,preko tastature... :rolleyes: 

 

 

 

 

 

 

 

 

On ima vise da kaze o Diu nego bilo koji masni thrash prdekaner.

 

Ti si jedinstven i neponovljiv,ali zaista najzagrizeniji i najsubjektivniji fan nekoga benda koga sam u zivotu upoznao. :haha::haha::haha:

 

Svako svira svoje,totalna katastrofa,ali ne,kriv je zvuk i tonac. :haha: Neverovatan si. :pivopije:

 

Inace,nepisano pravilo kod muzicara je da kada nesto zajebes,okrenes se prema toncu i jebes mu sve po spisku. :D Samo sto to i nema bas nekog smisla kada svaku u bendu svira svoje.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si jedinstven i neponovljiv,ali zaista najzagrizeniji i najsubjektivniji fan nekoga benda koga sam u zivotu upoznao. :haha:  :haha:  :haha:

 

Forever :rockdevil::) 

 

 

 

Svako svira svoje,totalna katastrofa,ali ne,kriv je zvuk i tonac. :haha:

Pa jebote,jel vidis da je jebeni tonac kriv?

 

Jel vidis ono sto sam rekao - Joey je odmah to primetio,a kad ovaj vec ne moze da regulise onda ce on da mu pokaze.

 

Tonac je sjebao stvar,niko drugi.

 

 

 

 

 

Uostalom,kazem pogledajte druge snimke Manowar-a kako sviraju to.

 

I umrite nevernici :cool: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Pa jebote,jel vidis da je jebeni tonac kriv?

 

Jel vidis ono sto sam rekao - Joey je odmah to primetio,a kad ovaj vec ne moze da regulise onda ce on da mu pokaze.

 

Tonac je sjebao stvar,niko drugi.

 

 

mnogo mi zao tebe, ali opet, nekako mi je i drago i malo mi je bedak sto ne mogu i ja da zivim tako u nekom svetu koji nema nikakve veze sa realnim :D

 

svi smo milion puta imali probleme sa zvukom na bini, a retko ko je zbog loseg zvuka odsvirao celu pesmu sa prstima na pogresnim pragovima, ali izgleda da je zvuk toliko bio los da je joey potpuno izgubio svest i prosto nije mogao da kontrolise ruke iz nerverice, iako je on stvarno znao iz kog tonaliteta se svira Heaven n Hell, jer je on ipak metalni bog :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preuvelicavas neke stvari...da ne kazem da seres.

 

 

 

 

Jel ti vidis ili se pravis slep za ono sto sam napisao - da je Joey odmah primetio da zvuk ne stima?I dok nije otisao iza zvucnika da sredi to da se zvuk nije popravljao?

 

Normalno je svirao,nego je zvuk na bini bio sjeban i zato je to zvucalo kako je zvucalo u Sofiji.

 

Na drugim koncertima se jasno vidi kako oni to sviraju.

 

Ako vidis - shut the fuck up.

 

Ako ne vidis - jebi ga...naucices jednom.Jos si ti mala riba za Joey-a u ovom moru plavom :)

 

 

 

 

...mala riba da bilo sta kazes o njemu :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk uopste u Sofiji je bio UZAS, a da ne pricam tek za Manowar... Za Megadeth se jedva cula gitara, za Slayer vokal, za Manowar sve redom, al najgore bas... Tonac se igrao sa onim njegovim cudima ocigledno! I za Rammstein nije bilo mnogo bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato smo se mi spolja na Megadeth-u pitali ko svira. A Manowar- tvrdim, daleko od mojih ochekivanja. Moze ozvuchenje da bude uzasno, ali da pesma ipak lichi na neshto. O njihoviom pesmama ne mogu nishta da kazem jer generalno ne slusham Manowar, ali Heaven and hell ne bih prepoznala, da pevach pre tog nije prichao o Diu.

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja znam iz kog tonaliteta se svira ta pesma i ne zivim sa kevom u njenom podrumu, tako da je po nekom kriterijumu joey mala riba za mene.

Onaj tekst je lazan i neistinit.

Napravila ga je neka nevernicka picka u cilju blacenja i provociranja.

Samo pozeri mogu da poveruju u istinitost tog teksta.

 

Taj tekst nije nikakav argument.

 

 

ej, uzas su odsvirali. (ovo stvarno mislim, a i malo da zajebavam lazu. :))

Ne seri :haha:

Zbog tona (tonca) je sve zvucalo tako kako je zvucalo.

 

 

...ali Heaven and hell ne bih prepoznala, da pevach pre tog nije prichao o Diu.

Ajde ne lupetaj i ti.

Ceo stadion je prepoznao pesmu kad je pocela,samo ti nisi.

 

 

Uvek prvi red :pivopije:

 

 

 

EDIT:

True power of Manowar (sto se tice ovih sad festivala):

Umrite zlobnici! :evotigana:

 

 

EDIT 2:

Sad kad gledam ovo zao mi je sto nisam bio u Istanbulu...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je Hefeste! :rockdevil: 

 

 

 

 

 

 

Justin Bieber>Manowar

Ti pozeru tisina tamo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Anyway,3/4 plana za ovu godinu ispunjeno sto se tice gledanja Manowar-a (Sofija,Bukurest,Tolmin),ostaje da vidim jos za Cesku za koji dan.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...