Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Mene banovali sa jednog metal huba jer su mi pogledali share i videli da nema nista od metala hahaha.... ovi moji ovde slusaju nesto drugo ali svejedno sam to stavio u share tako da sve lepo radi icon_razz.gif

 

MORe baci mi na pp sta da ti skinem slobodno, a i ti Hail ako hoces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha, pa ja na wimixu stavila da sharujem samo aerosmith (a imam bar 10 giga muzike, uglavnom metal icon_smile.gif ), a skidam sve zivo. cisto da mi ne opterecuju vezu.

 

 

btw, sinoc smo kupili hell on earth - I

2 sata materijala, nije ni lose. vec to gledah nekad davno na video kaseti sto mi black knight uzajmio.. ali ovo bi trebalo da je bolji snimak.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se najvise nadao da ce svirati Bridge Of Death, Army Of The Immortals, The Crown And The Ring...

tek sam sad video,cudi me da nisu svirali Thor

Sto kazes,mogli su svirati i te starije stvari,ali sta god da sviraju meni bi bilo fenomenalno icon_rockdevil.gif

malopre slusam Heart Of Steel i kad se samo setim toga uzivo, sav se najezim!

Jel' su svirali bas tu verziju ili onu na nemackom (Hertz Auf Stahl)?

No mozda na sledecem koncertu na koji cemo nadam se ici svi  icon_biggrin.gif

Pa da icon_rockdevil.gif Da vide i da ovde ima njihovih fanova pivopije.gif

 

By the way,jel' ima jos neko zainteresovan da ide u Instambul 6.avgusta (sto je za oko 2,5 nedelje)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto kazes,mogli su svirati i te starije stvari,ali sta god da sviraju meni bi bilo fenomenalno 

Ma naravno da nije vazno sta sviraju kad je sve dobro!

 

 

Jel' su svirali bas tu verziju ili onu na nemackom (Hertz Auf Stahl)?

 

Bas tu, ne nemacku....

 

 

Da vide i da ovde ima njihovih fanova 

Ja sam hteo poneti nasu zastavu i napisati Warrior From Serbia ali jebi ga, nije bas toliko bilo sigurno jer sam tamo jedini odavde... naidjem na neke ludake i bezveze najebem.

Ali kad nas bude vise nosimo nesto veliko icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@blondie:Jebi ga,navik'o sam wallbash.gif A jos se ja setio tebe i sto si me ispravila prosli put (pre nego sto cu to napisati) i pitam se u sebi:jal' ono bese Instambul ili Instnbul? icon_smile.gif Ma valjda cu se jednom navici...

 

@Protagonist:Pazi,mi kad smo bili '97 na Manowar-u u Budimpesti smo nosili nasu zastavu i rasirili smo je na koncertu i nije bilo nikakvih problema.I likovi iz mase (Madjari i ostali) su je nosili (mislim da tada ljudi nisu toliko obracali paznju cija je to zastava,bilo je bitno samo da se nesto viori).Cak su nam je u jednom trenutku istrgli tu zastavu iz ruku i onda su je oni (Madjari) nosili i mahali njome! icon_smile.gif

Tada mi je prisao i jedan lik (koji je takodje nosio nasu zastavu sa nama) i ono

On:Where you're from?

Ja:From Jugoslavia

On (kez na licu):I'm from Slovakia (ili je mozda rekao Ceska ph34r.gif ).You're my brother (i zagrli me covek)

Ja ohmy.gif (i mislim u sebi): OK,ako ti tako kazes...

 

Sad sam se setio (kad sam malopre spomenuo taj koncert)...Bilo nas je 20 i nesto nas u tom busu (kad smo sili na koncert) i jedino se iz BG-a secam jednog lika - mislim da se zvao Damjan,imao je tamno smedju kovrdzavu kosu i uzeo mi je asdresu (u ZR-u) gde stanujem (tj. gde sam onda stanovao).Jel' ga poznajes?

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga za zastavu, vas je bilo i vise... a i znas kako pre koncerta je ispljuvano po srbiji zbog srebrenice i svega ostalog tako da zajebi a pogotovo sto sam sam.

 

I mene su dva lika i dve ribe u masi kao pitale where are you from? ja kao Serbia i oni kao yeaaaaaaaa srpskaaaa! icon_smile.gif

 

 

Nego Hail Fire And Blood cd1 skinut a za cd2 ostalo jos 150 mba icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego Hail Fire And Blood cd1 skinut a za cd2 ostalo jos 150 mba icon_biggrin.gif

e super,imam ja dva diska Hell on Earth 2 (to je Fire and blood-prvi dvd),ali nemam drugi dvd a to je Blood in Brasil,a to mi treba,nadam se da ce kod tebe biti.

 

Inace ovo je moj 1000 post!

 

MANOWAR-KINGS OF METAL

 

HAIL AND KILL

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja racunam da ce biti neki koncert u Budimpesti posle novog albuma.... to bi bilo zaista divno. A u Ceskoj ce biti sigurno, jos samo kad bi Slovaci ukinuli vize bila bi milina! icon_rockdevil.gif

 

 

Hail

 

 

Pravi DVD ili sta? Znaci sve ono sto traje par sati? ODLICNO ako je tako! icon_wink.gif

Edited by Protagonist

Share this post


Link to post
Share on other sites

dupli dvd,meni se jako svidja,pogotovu snimak pesme Hail and Kill mislim u Milanu,fenomenalan intro(ko je mislio da Manowar i nisu neki muzicari nek pogleda to)atmosfera je odlicna,Nessun Dorma uzivo-Eric je car,ima delova gde Dio hvali DeMaio-a,pojavljuje se i Lemmy,sve u svemu ima vise snimaka sa koncerata nego price,sto se meni svidja,zato mi se HOE 1 i ne svidja mnogo,previse je price malo muzike

mogu mislit kakav je 4 deo icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skinuo trojku ali to je ukupno sat i nesto malo preko... sto nije pravo i nema svega toga. Nessun Dorma ima i genijalno je.

Onda super, necu morati da kupujem III nego ces mi ti to lepo dati hehehe a ja vama IV nadam se!

 

 

 

 

Evo slusam ovu verziju Defendera... icon_wink.gif

Edited by Protagonist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...