Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

tesko pitanje...

 

Hell On Wheels je vishe CD za pushtanje na pijankama biggrin.gif , sa sve samim hitovima manowara...

 

Hell On Stage je pravljen za fanove sa pesmama koje inace ne izvode uzivo, sniman u mnogo manjim halama da bi se dobila neka kamerna atmosfera ako se tako mogu izraziti...

 

meni je (malo) bolji Stage...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marku [M.O.R.]: ONO ZA PICHKETINE TI JE OPAKO!!! laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Generalno, lepo si ti srochio ono..... Vidi se da si bistar dechko........ Pazi, danas drushtvo funkcionishe logikom trgovine.... upravo zato, tlo je plodno za raznorazne crap-ove zato sto ne postoji utvrdjen sistem vrednosti, vec je svaki kupac ravnopravan - dakle mediji ce biti uoblicheni izborom vecine (kvantitetom).

 

Toga o chemu ti govorish ima mnogo....... konkretno, mnogo vishe i od onoga o chemu ja i sl. kompanija govorimo

 

Bro, nema tu nasedanja na foru sto se nas tiche....... Deluje da si ti malo naseo ako tako jednostrano, i u korist svog stava selektivno, gledash na stvar

 

Evolucija se kroz nash sense odvija 3D - multiaspektna je.... komplikovanija...... prevrtljivija........ danas je mnogo vishe loshih stvari nego nekad........ Nekad se evoluiralo X-osom.... znalo se sta valja, sta nevalja, sta se gleda, sta se cita, sta se slusa, ko se ceni, cemu se klanja, cemu se moze klanjati..... Mozgovi zarobljeni u tom vremenu laganog zivotarenja su atrofirali i nemaju snage za drugachiji step forward.... zajebana promena i usloznjavanje ritma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marku [M.O.R.]: ONO ZA PICHKETINE TI JE OPAKO!!!   laugh.gif  :lol:  :lol:  

 

Generalno, lepo si ti srochio ono..... Vidi se da si bistar dechko........ Pazi, danas drushtvo funkcionishe logikom trgovine.... upravo zato, tlo je plodno za raznorazne crap-ove zato sto ne postoji utvrdjen sistem vrednosti, vec je svaki kupac ravnopravan - dakle mediji ce biti uoblicheni izborom vecine (kvantitetom).

 

Toga o chemu ti govorish ima mnogo....... konkretno, mnogo vishe i od onoga o chemu ja i sl. kompanija govorimo

 

Bro, nema tu nasedanja na foru sto se nas tiche....... Deluje da si ti malo naseo ako tako jednostrano, i u korist svog stava selektivno, gledash na stvar

 

Evolucija se kroz nash sense odvija 3D - multiaspektna je.... komplikovanija...... prevrtljivija........ danas je mnogo vishe loshih stvari nego nekad........ Nekad se evoluiralo X-osom.... znalo se sta valja, sta nevalja, sta se gleda, sta se cita, sta se slusa, ko se ceni, cemu se klanja, cemu se moze klanjati..... Mozgovi zarobljeni u tom vremenu laganog zivotarenja su atrofirali i nemaju snage za drugachiji step forward.... zajebana promena i usloznjavanje ritma...

 

Sto pijes kad ti skodi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajsha69 potpuno se slazem sa tobom. Trziste, kao sukob ponude i traznje, predstavlja osnovu naseg drustva. Ono ostvaruje alokativnu i distributivnu funkciju uvazavajuci ekonomske kriterijume i pravila igre koja su diktirana suceljavanjem ponude i traznje. Uspesno funkcionisanje trzistsa medjutim podrazumeva slobodno kretanje robe, novca, usluga... Nazalost u apsolutnom smislu slobodnog trzista nema, pa samim tim ne mogu svi bendovi (jer se ovde govori o muzici) doci do podjednakih uslova u trzisnoj razmeni dobara. Uslovi za uspesan razvoj muzickih vrednosti u svetu, a narocito kod nas, su minimalni (najvise zahvaljujuci pojedinim medijskim organizacijama). Da bi se razvile prave vrednosti treba da postoji trziste oslobodjeno drzavnih intervencija, kojima se diriguje zivot ( u nasem slucaju muzicki zivot) i suzava autonomija bendova.

Jos jedan uslov za razvoj pravih muzickih vrednosti je inovativna klima i kultura, koje kod nas nema ni u tragovima. Stvaranje inovativne kulture zavisi od vise faktora, u prvom redu tradicije i podsticajnih mera za stvaranje novih ideja, proizvoda i usluga. Tradicija je mozda i od presudnog znacaja, jer se iskustvo prenosi i stice, ugled nasledjuje i povecava iz generacije u generaciju. Nazalost svi smo svesni toga na kom se nivou nalazi nasa inovativna kultura, i znajuci to Ajsha69 ne mozes ni da ocekujes bolje stanje u muzickim vrednostima pojedinih ljudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavnije receno narod slusa ono sto mu se stalno pusta... takva je situacija sada kod nas, gde mediji 95% svog muzickog programa popune sa city recordsom, a ostalih 5% potrose na sve ostale pravce zajedno, pa sada imamo klince koji i ne znaju da postoji nesto drugo sem City kompanije...

Zato sada Manowar, Metallica, Ozzy i slicno drustvo idu tom logikom zadobijanja novih fanova, pa prilicnu svotu novca daju gazdama Vive i MTV-a da ih ovi vrte stalno u svom "kvalitetnom" muzickom programu, zajedno sa Britney Spears, Shakirom, Jenifer Lopez i ostalim nasim dragim i voljenim lepoticama globalne muzicke scene.

 

Sada je pitanje da li je ta komercijalizacija pravi potez? U pogledu marketinga svakako jeste, ali pored profita postoji u ovom svetu (bar teorijski) i nesto sto se zove moral. Dakle Manowar, Metallica a narocito Ozzy uradili su pravu marketinsku stvar, a da li su se poneli eticki (ili vecini omiljen izraz u ovakvim situacijama "da li su se prodali") to zavisi od stavova, shvatanja i standrda pojedinaca samih.

 

Meni je licno drago sto nisam imao priliku da vidim na MTV-u Iron Maiden, Helloween, Queensryche i ostale meni drage bendove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavnije receno narod slusa ono sto mu se stalno pusta... takva je situacija sada kod nas, gde mediji 95% svog muzickog programa popune sa city recordsom, a ostalih 5% potrose na sve ostale pravce zajedno, pa sada imamo klince koji i ne znaju da postoji nesto drugo sem City kompanije...

Zato sada Manowar, Metallica, Ozzy i slicno drustvo idu tom logikom zadobijanja novih fanova, pa prilicnu svotu novca daju gazdama Vive i MTV-a da ih ovi vrte stalno u svom \"kvalitetnom\" muzickom programu, zajedno sa Britney Spears, Shakirom, Jenifer Lopez  i ostalim nasim dragim i voljenim lepoticama globalne muzicke scene.  

 

Sada je pitanje da li je ta komercijalizacija pravi potez? U pogledu marketinga svakako jeste, ali pored profita  postoji u ovom svetu (bar teorijski) i nesto sto se zove moral. Dakle Manowar, Metallica a narocito Ozzy uradili su pravu marketinsku stvar, a da li su se poneli eticki (ili vecini omiljen izraz u ovakvim situacijama \"da li su se prodali\") to zavisi od stavova, shvatanja i standrda pojedinaca samih.  

 

Meni je licno drago sto nisam imao priliku da vidim na MTV-u  Iron Maiden, Helloween, Queensryche i ostale meni drage bendove.

Jos ce ispasti da je Manowar komercijalniji od Maidena :ne: :roll:

A Ozzyja se okani molim te,svi ga postuju a ti seres pa i tvoj Dickinson ga je obradio

Share this post


Link to post
Share on other sites

HA HA HA.... Ma u pravu si, Maiden je nevidjena komercijala u odnosu na veliki Manowar. smile.gifsmile.gif Gde su mi bile oci do sad??? Prosto me je sramota sada sto mi je nick IronMaiden, kako da ga menjam? :? smile.gif

 

Ajde mi samo kazi po kom osnovu ti svrstavas Maidene u vecu komercijalu od velikog Manowara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...