Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Guest Ivan88

HA HA HA.... Ma u pravu si, Maiden je nevidjena komercijala u odnosu na veliki Manowar. smile.gifsmile.gif Gde su mi bile oci do sad??? Prosto me je sramota sada sto mi je nick IronMaiden, kako da ga menjam? :? smile.gif

 

Ajde mi samo kazi po kom osnovu ti svrstavas Maidene u vecu komercijalu od velikog Manowara

 

A po kom osnovu ti smatras manowar vecom komercijalom od maidena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

HA HA HA.... Ma u pravu si, Maiden je nevidjena komercijala u odnosu na veliki Manowar.  :)  :)  Gde su mi bile oci do sad??? Prosto me je sramota sada sto mi je nick IronMaiden, kako da ga menjam? :?  :)  

 

Ajde mi samo kazi po kom osnovu ti svrstavas Maidene u vecu komercijalu od velikog Manowara

 

A po kom osnovu ti smatras manowar vecom komercijalom od maidena?

 

Pa ajde da zanemarimo to sto se neki vrte stalno po vivi i mtv-u, i da pogledamo npr tekstove i ponasanje ovih bendova. Da ne spominjem "sjajnu" parolu "kraljevi metala"!! To ili je neverovatna iskompleksiranost ili neverovatna komercijala, u svakom slucaju su neverovatni... NEVEROVATAN bend je taj legendarni Manowar biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maiden albumi su bas underground,od pocetka su veliki i popularni,zbog cega,pa svbiraju komercijalnu muziku,Manowar je bar imao albume koji su bili manje vise underground,sa slabom produkcijom,sa novim albumom jesu postali vise komercijalni nego pre ali su Maideni ipak svim svojim albumima pre svega virtual XI dokazali da su pored metallice najveci komercijalni metal bend na planeti.O njihovim koncertima da ne pricamo,tu se moze videti ko je komercijalniji Manowar ili aiden

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Manowar fan od 1987 (Fighting..) i uopshte mi se ne svidja shta su uradili sa tim poslednjim albumom. Dopada mi se 5 pesama (zna se koje, a 3 od tih su slične kao jaje jajetu), a i Nessun Dorma nije losha. Ona jaja od Trilogy, Fight for Freedom itd, to je chisto sranje.

To shto su pocheli da se vrte na MTV i Viva, to nije losha stvar. Gledao sm njihov koncert na Vivi oko podne a Joey ide "fuck the posers" i slichno. Ipak josh uvek imaju jaja. Njihovi stavovi, imidzh i izjave su diskutabilne, ali ipak se muzika slusha, a ne gleda. Ja lichno mislim, da se sva chetvorica posle koncerta i intervjua smeju ko ludi, kako su im klinci nasjeli. Dali su pozeri? Sigurno. Dali su im textovi smeshni? Sigurno. Dali su im pesme zhestoke? Sigurno. Dali znaju svirati svoje instrumente? Sigurno.

Zashto da ne zarade pare sa svojom muzikom? Ipak im poslednji album nije mnogo komercialniji od prethodna 4 (sa iznimkom Triumph). Konachno rade preko sposobne diskografske kompanije (NB ja mislim), koja im omoguchuje zaraditi i zaraduje velike pare i sama. Dali vi znate da je Ross napustio bend posle po meni najboljeg (i najkomercijalnijeg) albima Kings of Metal jer nije bio u stanju osigurati egzistenciju?! Ko je sad die hard metalac ako ne Manowar koji su i dalje radili nove i nove albume? Koji ste mi vi kurac da kazhete da su komerciala, kad posle 20 godina karijere zaraduju prve poshtene pare?

Imaju Manowar i dobre i loshe strane, i dobre i loshe pesme (Hatred je najdosadnija pesma u istoriji HMa!!!!) ali totalno je bez veze optuzhivati ih komercijalizacije!!!

Za kraj postava Manowara koju bi zheleo cuti na albumu i josh vishe videti live: Joey, Eric, Ross i Rhino. Yeah!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazete da Maiden pravi komercijalnu muziku? Pa potpuno ste u pravu, slazem se... Jeste komercijala, dobra komercijala... Verovatno se slazete da i Manowar spada takodje u komercijalu, mislim da tu nema spora, mozda jedino oko toga koji je od ta dva benda komercijalniji, ali nije ni bitno...

Dakle i maiden je komercijala, ali ljudi ja vam ne pricam o toj vrsti komercijale! Sve vreme vam govorim o komercijalnom ponasanju,stavovima, izjavama clanova NEVEROVATNOG benda Manowar .... Kao sto rece Madafaka, a ja se potpuno slazem sa njim u toj stvari, njihovi stavovi, imidz i izjave su diskutabilne a textovi su im smesni... Ili ne bas smesni, mozda je komercijalni prava rec. Iron Maiden nikada nije forsirao takve izjave i stavove tipa: "Mi smo kraljevi metala..... Mi metal drzimo u zivotu...." Pa bre toliko nisko ni Metallica nije spala, ej Metallica!

I jos je Madafaka rekao da nije losa stvar to sto su poceli da se vrte po Vivi i MTV-u. Pa slazem se da nije losa stvar, zar ne bi svi mi voleli da metal jednom pocne da se vrti i po tim televizijama koje toliko uticu na stvaranje muzickih ukusa... Ali lose je to sto se nisu ljudi iz MTV-a konacno dozvali pameti pa resili da pustaju Metallicu, Manowar... nego znate i sami otkud ti bendovi tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ste mi vi kurac da kazhete da su komerciala, kad posle 20 godina karijere zaraduju prve poshtene pare?

 

To sto veliki Manowar tek posle 20 godina zaradjuje prve postene pare govori o necemu drugom... To ustvari otkriva pravi put bendovima koji nemaju toliko dobre pesme a ipak zele da postanu slusani. A veliki Manowar kao da porucuje takvim bendovima: "Momci kupite prnje i pravac MTV!!! Pratite nase svete tragove koje smo ostavili za nama i eto para, MNOGO para!!!"

 

A zanimljivo je to sto su potpuno razliciti putevi Metallice i velikog Manowara do svetog MTV-a... Ova Metallica napravi neke sjajne pesme, stekne veliku i ipak se mora priznati zasluzenu popularnost, godinama svira i izdaje kvalitetne albume, a onda pocne da pravi gluposti, polako gubi fanove al eto ti ga sveti MTV kao pojas za sapasavanje!! Dok veliki Manowar nikad ne izda nesto preterano dobar album, nikad nije stekao mnogo veliku popularnost, al eto ti ga opet sveti MTV, al ovog puta ne u obliku pojasa za spasavanje, vec gle cuda, sveti MTV se pretvorio u odskocnu dasku!! Valjda je bas zato to i SVETI mtv, ima natprirodne sposobnosti prelazenja iz jednog oblika u drugi...

Ej znam recicete sada da ste svi vi jos odavno bili fanovi velikog Manowara i da to nema nikakve veze sa MTV-om bla bla bla... ja vam verujem, ali priznajte bre sebi da su u poslednjih nekoliko godina zadobili duplo vise fanova nego sto su imali u zadnjih 20. A to sto ste ih vi slusali znatno pre, svaka cast... znaci mozete sami da procenite sta je dobro za vas, imate izgradjen ukus... ali nekima treba sveta rec svetog MTV-a pa da se odluce sta ce da slusaju.

 

HAIL AND KILL & PRAISE THE MTV!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ste mi vi kurac da kazhete da su komerciala, kad posle 20 godina karijere zaraduju prve poshtene pare?

 

To sto veliki Manowar tek posle 20 godina zaradjuje prve postene pare govori o necemu drugom... To ustvari otkriva pravi put bendovima koji nemaju toliko dobre pesme a ipak zele da postanu slusani. A veliki Manowar kao da porucuje takvim bendovima: "Momci kupite prnje i pravac MTV!!! Pratite nase svete tragove koje smo ostavili za nama i eto para, MNOGO para!!!"

 

A zanimljivo je to sto su potpuno razliciti putevi Metallice i velikog Manowara do svetog MTV-a... Ova Metallica napravi neke sjajne pesme, stekne veliku i ipak se mora priznati zasluzenu popularnost, godinama svira i izdaje kvalitetne albume, a onda pocne da pravi gluposti, polako gubi fanove al eto ti ga sveti MTV kao pojas za sapasavanje!! Dok veliki Manowar nikad ne izda nesto preterano dobar album, nikad nije stekao mnogo veliku popularnost, al eto ti ga opet sveti MTV, al ovog puta ne u obliku pojasa za spasavanje, vec gle cuda, sveti MTV se pretvorio u odskocnu dasku!! Valjda je bas zato to i SVETI mtv, ima natprirodne sposobnosti prelazenja iz jednog oblika u drugi...

Ej znam recicete sada da ste svi vi jos odavno bili fanovi velikog Manowara i da to nema nikakve veze sa MTV-om bla bla bla... ja vam verujem, ali priznajte bre sebi da su u poslednjih nekoliko godina zadobili duplo vise fanova nego sto su imali u zadnjih 20. A to sto ste ih vi slusali znatno pre, svaka cast... znaci mozete sami da procenite sta je dobro za vas, imate izgradjen ukus... ali nekima treba sveta rec svetog MTV-a pa da se odluce sta ce da slusaju.

 

HAIL AND KILL & PRAISE THE MTV!!!!!

 

"nekima treba sveta rec svetog MTV-a pa da se odluce sta ce da slusaju"

 

Na osnovu svega sto si napisao zakljucujem da i tebi treba "rech svetog MTV-a", jer je ocigledno jedini razlog zbog kojeg ti ne volish Manowar to sto si ih video na MTV-u...

 

Ipak i tu pravish greshku, od Manowara si na MTV-u mogao videti spot, sve o cemu ti pricash se odnosi na VIVA-u... Manowar je gostovao u emisliji Olivera Pochera :mrgreen: (valjda se tako pishe) u zajebanciji koja je ishla 5 minuta nedeljno... pojavili su se u Top Of The Pops jednom, pomenuli novi album a VIVA je u okviru Ringfest festivala emitovala i njihov koncert... Obrazlozhi sta u tome ne valja?!? Ja sam bio super happy biggrin.gif ... A znash li zasto na VIVA-i ?!? ViVa je Nemacka televizija a Manowar je OGROMAN u Nemackoj... Tamo su na poslednjoj turneju proveli MESEC DANA 8O , a njihovi albumi i singlovi se tamo penju daleko iznad svih ostalih metal bendova pa i Maidena tongue.gif ... Sad, cu se koristiti katalogom Explosive Recordsa, jer sam kablovsku dobio pre nepunih dve godine. Oni u ponudi imaju imaju sledece video snimke (sa ViVa-e) : Benediction, Death, Dimmu Borgir, Dream Theater, Entombed, Fear Factory, Judas Priest, Megadeth, Pro-Pain, Sepultura, Therion, U.D.O , W.A.S.P. ... znaci VIVA odavno paznju poklanja metal bendovima biggrin.gifa: ... razlog zbog si ti gledao samo Manowar, je sto si TV pratio u okviru njihove turneje i dok je album bio aktuelan... Ja sam, recimo, nakon izlaska novog Motorhead albuma gledao dve emisije od po 90 minuta na VIVA-i, u kojima je gostovao Lemmy... pa shta?!?

 

Manowar je ponovo snimio fantastican album biggrin.gif ... cak je i ovde na YuMetalu izglasan za najbolji Heavy album godine smile.gif ... samo da su izbacili Fight For Freedom i American Trilogy to bi bio vrhunski album, jedan od najboljih... sta fali starim albumima sa 7-8 pesama?!? A Manowar je odlichne albume snimao i ranije 8) ...

 

Mrzi me da 100000X pishem o muzici & textovima, ne zelim da se ponavljam ko Maideni biggrin.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji ste mi vi kurac da kazhete da su komerciala, kad posle 20 godina karijere zaraduju prve poshtene pare?

 

To sto veliki Manowar tek posle 20 godina zaradjuje prve postene pare govori o necemu drugom... To ustvari otkriva pravi put bendovima koji nemaju toliko dobre pesme a ipak zele da postanu slusani. A veliki Manowar kao da porucuje takvim bendovima: "Momci kupite prnje i pravac MTV!!! Pratite nase svete tragove koje smo ostavili za nama i eto para, MNOGO para!!!"

 

A zanimljivo je to sto su potpuno razliciti putevi Metallice i velikog Manowara do svetog MTV-a... Ova Metallica napravi neke sjajne pesme, stekne veliku i ipak se mora priznati zasluzenu popularnost, godinama svira i izdaje kvalitetne albume, a onda pocne da pravi gluposti, polako gubi fanove al eto ti ga sveti MTV kao pojas za sapasavanje!! Dok veliki Manowar nikad ne izda nesto preterano dobar album, nikad nije stekao mnogo veliku popularnost, al eto ti ga opet sveti MTV, al ovog puta ne u obliku pojasa za spasavanje, vec gle cuda, sveti MTV se pretvorio u odskocnu dasku!! Valjda je bas zato to i SVETI mtv, ima natprirodne sposobnosti prelazenja iz jednog oblika u drugi...

Ej znam recicete sada da ste svi vi jos odavno bili fanovi velikog Manowara i da to nema nikakve veze sa MTV-om bla bla bla... ja vam verujem, ali priznajte bre sebi da su u poslednjih nekoliko godina zadobili duplo vise fanova nego sto su imali u zadnjih 20. A to sto ste ih vi slusali znatno pre, svaka cast... znaci mozete sami da procenite sta je dobro za vas, imate izgradjen ukus... ali nekima treba sveta rec svetog MTV-a pa da se odluce sta ce da slusaju.

 

HAIL AND KILL & PRAISE THE MTV!!!!!

 

Metallica svira metal??????

Što se tiče tekstova Manowar-a je to što ih ti nerazumeš (a onda i muziku) ljudi koji stvaraju umetnička dela jednostavnim rečima kojima daju snagu svojom energijom i sviranjem to je Manowar nema tu nikakve filozofije, socijale,tripa jednostavno sirova svirka sa rečima koja ti daju krila. Meni je žao što to nečuješ savojim ušima i umom ali to je tvoj nedostatak.

Što se tiče MTV nerazumem uopšte šta hoćeš time da kažeš da su onda komercijala...? Veću glupost nisam čuo pa nečini ih to komercijalom već njihova muzika a ona to nije, pa neka ih puste i na pinku opet neće biti komercijala već vrhunac umetnosti a sve ostalo će biti sranje (veliko).

Ako si besan mojim odgovorom pusti pesmu POWER od Manowar-a i neka te boli dupe za sve a to je isto MANOWAR!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica je svirala metal, a to sto si ti cuo samo njihov poslednji album je tvoj problem... zasto pricas o necemu sto ne znas? Svako ko ima bar trunku objektivnosti u sebi postovace ono sto je metallica radila do '94 god. Nova Metallica je druga prica, ali to ne znaci da treba da pljujes po celokupnom njihovom radu samo zbog ovih poslednjih albuma....

 

Ono sto si rekao da ja ne razumem textove Manowara necu ni da komentarisem...

 

Takodje necu ni da se raspravljam sa tobom da li je Manowar komercijala ili ne kad ti ocigledno ne znas sta rec "komercijala" uopste i znaci. Ajde raspitaj se malo, pogledaj u recniku, pa se vrati... U tvojoj glavi se verovatno pomesalo i sjedinilo znacenje reci lose i reci komercijala... Mozda ce te zacuditi ali i komercijala moze da bude dobra i kvalitetna. Iron Maiden ti je komercijala, Manowar takodje... To sto ti ne vidis gde je tu komercijala pokazuje da ti ocigledno imas problema u razgranicavanju nekih stvari i u razumevanju nekih reci, a posle meni govoris da ja ne razumem textove Manowara...

 

I da ne bude zabune, ja ne kazem da je Manowar los bend... Postujem njihov rad, kao i rad svakog ko je stekao toliku popularnost, jer ne moze svaki debil zadobiti tolike fanove... Ja sam samo rekao moje subjektivno misljenje da mi se ta muzika ne svidja, a pogotovo ne njihovi textovi i ponasanje... Ali to je jedno cisto subjektivno razmisljanje... uostalom ne moze se svakom svideti sve... Ne shvatam zasto vam toliko smeta da neko ima suprotno misljenje.

Ali kad kazem da je Manowar komercijala, to nije subjektivno misljenje vec realnost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za slusanje Manowara se mora postici odredjeno psihicko stanje,da bi vas njihovi maestralni textovi uveli u svet Vikinga,valkira,u vreme proslosti.Manowar je jedna vrsta umetnickog,muzickog vremeplova,koji vas teleportuje u magicni svet Asgarda kada god to pozelite.U njihovim himnicnim pesmama mozete cuti Tora kako grmi i ubija sve neprijatelje Odina.

Manowar na veoma originalan nacin mesa dve kategoricke suprotnosti u vidu Wagnera i Bramsa i na taj nacin manifestuje njihovu zivotnu ideologiju pogleda ka buducnosti ziveci u proslosti.

Bas zbog toga je uvek na nozu kriticara i metal casopisa,kao sto je bio i Wagner,koji je za one koji ne znaju bio rasista,preljubnik i koji je komponovao muziku sa pogledom u proslos koja predstavlja alegoriju koja nas ceka u buducnosti.Muzicka rapsodicnost Manowara predstavlja neku vrstu Wagnera sadasnjeg vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam Manowar fan od 1987 (Fighting..) i uopshte mi se ne svidja shta su uradili sa tim poslednjim albumom.  

 

Za kraj postava Manowara koju bi zheleo cuti na albumu i josh vishe videti live: Joey, Eric, Ross i Rhino. Yeah!!!!!

Verujem da si veliki Manowar fan,ali ako si poceo Manowar slusati sa Fighting... zasto ti se onda ne svidja Warriors of the world.Sa fightinf the world su postali vise komercijalniji u odnosu na predhodne albume nego sto su to postali sa novim albumom u odnosu na stare.

 

zasto Rhino a ne Scott?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica je svirala metal, a to sto si ti cuo samo njihov poslednji album je tvoj problem... zasto pricas o necemu sto ne znas? Svako ko ima bar trunku objektivnosti u sebi postovace ono sto je metallica radila do '94 god. Nova Metallica je druga prica, ali to ne znaci da treba da pljujes po celokupnom njihovom radu samo zbog ovih poslednjih albuma....

 

Ono sto si rekao da ja ne razumem textove Manowara necu ni da komentarisem...  

 

Takodje necu  ni da se raspravljam sa tobom da li je Manowar komercijala ili ne kad ti ocigledno ne znas sta rec \"komercijala\" uopste i znaci. Ajde raspitaj se malo, pogledaj u recniku, pa se vrati... U tvojoj glavi se verovatno pomesalo i sjedinilo znacenje reci lose i reci komercijala... Mozda ce te zacuditi ali i komercijala moze da bude dobra i  kvalitetna. Iron Maiden ti je komercijala, Manowar takodje... To sto ti ne vidis gde je tu komercijala pokazuje da ti ocigledno imas problema u razgranicavanju nekih stvari i u razumevanju nekih reci, a posle meni govoris da ja ne razumem textove Manowara...  

 

I da ne bude zabune, ja ne kazem da je Manowar los bend... Postujem njihov rad, kao i rad svakog ko je stekao toliku popularnost, jer ne moze svaki debil zadobiti tolike fanove... Ja sam samo rekao moje subjektivno misljenje da mi se ta muzika ne svidja, a pogotovo ne njihovi textovi i ponasanje... Ali to je jedno cisto subjektivno razmisljanje... uostalom ne moze se svakom svideti sve... Ne shvatam zasto vam toliko smeta da neko ima suprotno misljenje.  

Ali kad kazem da je Manowar komercijala, to nije subjektivno misljenje vec realnost...

 

Evo ovako znam sve metallica-ine albume pošto sam u ovim vodama već 14 godina kad sam rekao da metallica svira metal mislio sam na tvoju primedbu o komercijali jer su oni ti koji su komercijala i to ona nekvalitetna da iskoistim tvoj izraz. Uvek me je nerviralo kada sam viđao klince po Pančevu kako nose rumunske majce Metallice i misle da jedini sviraju metal muziku ali hej pa to su oni videli na tvom MTV zato i misle da je to vrhunac metala, zato sam imao i tu odbojnost prema tom nekvalitetu i to od vokalnog (pošto je najlošiji) do onog sviračkog (koji je malo bolji). Sada malo o komercijali takođe me nerviraju ljudi koji nemaju u svom rečniku neki argumenat o muzici već se u svom neznanju koriste izrazima KOMERCIJALA. Kažeš ti si realan i subjektivan po onom što zaključujem psihoanalizom tvog izlaganja jeste da si ti jedna obična neznalica. Prvo ti ni neznaš šta je komercijala a drugo neverujem da slušaš spomenute grupe na pravi način jer vidim da želiš da daš samo svoje neko brzopleto mišljenje da bi eto bio drugačiji od drugih to je glupo.

Iron Maiden nije definitivno komercijala ali za tebe ću po mom mišljenju reći možda dve pesme od Maidena koje imaju veoma mnogo prizvuk komercijale to je Can I Play With Madness i Two Minutes To Midnight i to je to. Neželim da zvučim pametan ili bogom dan da govorim o ovoj muzici kao da sam ekspert jer to niko nije niti će biti ali ti dečko imaš još mnogo toga da čuješ i da evoluiraš pa tek onda da daješ ovakve zaključke. Manowar možda imaju neki svoj nastup koji je možda i fol koji se tebi nesviđa i da možda im neke pesme imaju prizvuk komercijale ali iskreno oni to u svom definitivnom smislu nisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za slusanje Manowara se mora postici odredjeno psihicko stanje,da bi vas njihovi maestralni textovi uveli u svet Vikinga,valkira,u vreme proslosti.Manowar je jedna vrsta umetnickog,muzickog vremeplova,koji vas teleportuje u magicni svet Asgarda kada god to pozelite.U njihovim himnicnim pesmama mozete cuti Tora kako grmi i ubija sve neprijatelje Odina.

Manowar na veoma originalan nacin mesa dve kategoricke suprotnosti u vidu Wagnera i Bramsa i na taj nacin manifestuje njihovu zivotnu ideologiju pogleda ka buducnosti ziveci u proslosti.

Bas zbog toga je uvek na nozu kriticara i metal casopisa,kao sto je bio i Wagner,koji je za one koji ne znaju bio rasista,preljubnik i koji je komponovao muziku sa pogledom u proslos koja predstavlja alegoriju koja nas ceka u buducnosti.Muzicka rapsodicnost Manowara predstavlja neku vrstu Wagnera sadasnjeg vremena.

 

Evoga jedan čovek koji zna šta sluša i to što čuje da oseti!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eternal Flame je napisao :

Manowar možda imaju neki svoj nastup koji je možda i fol

 

Sve je mozda fol al njihov nastup nikako. Ubedljivo su najiskreniji po tom pitanju . biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Samo sto mnogi ljudi ne mogu da ih razumeju a ono sto ne razumeju obicno pljuju i unistavaju sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako znam sve metallica-ine albume pošto sam u ovim vodama već 14 godina kad sam rekao da metallica svira metal mislio sam na tvoju primedbu o komercijali jer su oni ti koji su komercijala i to ona nekvalitetna da iskoistim tvoj izraz. Uvek me je nerviralo kada sam viđao klince po Pančevu kako nose rumunske majce Metallice i misle da jedini sviraju metal muziku ali hej pa to su oni videli na tvom MTV zato i misle da je to vrhunac metala, zato sam imao i tu odbojnost prema tom nekvalitetu i to od vokalnog (pošto je najlošiji) do onog sviračkog (koji je malo bolji). Sada malo o komercijali takođe me nerviraju ljudi koji nemaju u svom rečniku neki argumenat o muzici već se u svom neznanju koriste izrazima KOMERCIJALA. Kažeš ti si realan i subjektivan po onom što zaključujem psihoanalizom tvog izlaganja jeste da si ti jedna obična neznalica. Prvo ti ni neznaš šta je komercijala a drugo neverujem da slušaš spomenute grupe na pravi način jer vidim da želiš da daš samo svoje neko brzopleto mišljenje da bi eto bio drugačiji od drugih to je glupo.

Iron Maiden nije definitivno komercijala ali za tebe ću po mom mišljenju reći možda dve pesme od Maidena koje imaju veoma mnogo prizvuk komercijale to je Can I Play With Madness i Two Minutes To Midnight i to je to. Neželim da zvučim pametan ili bogom dan da govorim o ovoj muzici kao da sam ekspert jer to niko nije niti će biti ali ti dečko imaš još mnogo toga da čuješ i da evoluiraš pa tek onda da daješ ovakve zaključke. Manowar možda imaju neki svoj nastup koji je možda i fol koji se tebi nesviđa i da možda im neke pesme imaju prizvuk komercijale ali iskreno oni to u svom definitivnom smislu nisu.

 

Ako si ti PSIHOANALIZOM zakljucio da sam ja neznalica, onda svaka tebi cast... A ono za komercijalu nisi upravu... Iron Maiden je definitivno komercijala, u onom dobrom smislu... Ne tolika komercijala kao Metallica, ali ipak jeste... Cudi me da covek koji toliko dobro poznaje slozen proces psihoanalize ne moze da razazna sta je komercijala a sta ne... Maiden i Manowar su dva klasicna komercijalna benda. Jedina razlika je sto je jedan kvalitetan a drugi ne...

 

Sto se tice onog, citiram:"Uvek me je nerviralo kada sam vidao klince po Pancevu kako nose rumunske majce Metallice i misle da jedini sviraju metal muziku ali hej pa to su oni videli na tvom MTV..." Slazem se, i mene nerviraju takvi fanovi Metallice (i ne samo Metallice, imas ih na hiljade takvih sa raznim majcama metal bendova, a ne znaju ni dve peme da nabroje) , ali imas ti i iskrenih, pravih fanova Metallice, koji nisu samo culi za MTV i Metallicu, ali ipak im se svidja takva muzika (Ja ih licno ne shvatam kako to moze da im se svidi, ali ok ukusi su razliciti). I jedna ispravka: Oni su to videli na svetom MTV-u, a ne na mom MTV... ja bih doduse voleo da je to MOJ MTV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...