Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

najvise volim Dunkelheit od Burzuma i Vazduh od Negure

 

Da, to su najbolji spotovi.Volim jos i spotove od Trollech-a.U stvari onaj jedan koji imam.

Dunkelheit je najbolji spot.

 

A Mother North mi je ipak bolji od FFH jer iako je lozacki, nije tako "moderan".

 

Alright, c'mon man.. icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam gledao fuel for hatred a ibas me briga nerviraju me ti fazoni seks,droga,rokenrol,s druge strane mother north mi je mnogo lozacki i mnogo satanisticki spot,zato od black spotova najvise volim Dunkelheit od Burzuma i Vazduh od Negure

Imas raznih spotova u raznim fazonima... Sex & Drugs & R'n'R (sto li ja ovo pocascavam kapitalnim slovima) ni ja ne volim, ali "Fuel for Hatred" je odlican spot, kao i pesma.

Dobro je za raspolozenje... pogledaj, mozda ti se i dopadne.

Verovatno bi plavusa bila bolja kao crvenokosa... icon_razz.gif

Edited by Three Tears

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste li gledali "Roadkill Extravaganza" ...?

Tour-movie koji je Satyricon izbacio, oficijelno izdanje ...

Nista extra ali vredi videti ...

ja gledala. nije loše. satyra nisam ni poznala u onim fenski kolima kako se vozika, mislila sam da je neki menadžer njihov a frost se ponaša kao da mu nešto fali. on je muzičar jebe keve ali u tom home videu se ponaša kao da ima neke psihosmomatske poremećaje: krije se ispod kreveta, bere cveće, sve se nešto krije non stop, ubija bube, a svo vreme mu je pogled...čudan jako...

 

ja satyricon obožavam, i ne pljujem ih, da se zna, samo kažem kako je video ostavio utisak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, да!

Frost је представљен као тотални кретен што мислим да није случај јер га Satyr не би трпео па био он и још бољи музичар.

Јеси ли приметила да у филму има СВАКОГ ко нешто вреди у Норвешком металу сем Ihsahn-a?

laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеси ли приметила да у филму има СВАКОГ ко нешто вреди у Норвешком металу сем Ihsahn-a?

laugh.gif

da, videla sam... čak se i samoth pojavljuje icon_da.gif ali jebiga kad nema najvećeg među najvećima icon_redface.gificon_cry.gif

 

ne znam u kakvom su oni odnosu... ph34r.gif možda se ne mirišu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja gledala. nije loše. satyra nisam ni poznala u onim fenski kolima kako se vozika, mislila sam da je neki menadžer njihov a frost se ponaša kao da mu nešto fali. on je muzičar jebe keve ali u tom home videu se ponaša kao da ima neke psihosmomatske poremećaje: krije se ispod kreveta, bere cveće, sve se nešto krije non stop, ubija bube, a svo vreme mu je pogled...čudan jako...

 

ja satyricon obožavam, i ne pljujem ih, da se zna, samo kažem kako je video ostavio utisak...

Frostu se u ocima vidi da nije sasvim svoj, povrh svega ima onu bebecu facu i one ogromne oci, jos kad stavi zmijska sociva sacuvaj boze. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...a frost se ponaša kao da mu nešto fali. on je muzičar jebe keve ali u tom home videu se ponaša kao da ima neke psihosmomatske poremećaje: krije se ispod kreveta, bere cveće, sve se nešto krije non stop, ubija bube, a svo vreme mu je pogled...čudan jako...

Mislim da to ima veze sa chinjenicom da je veci deo tog home videa bio zestoko naradjen x) xP

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, odvaljeni su ceo video svi redom. a za frosta se vidi da se drogira ko lud icon_mrtav.gif

čini mi se da ima i neka fora u busu gde se zajebavaju da šmrkaju al najače da se samo zajebavaju icon_smile.gif

 

a lajt motiv mi je onaj deo u videu gde neke ribe savatavaju satyra iza tour-busa verovatno da mu nude neke akcije icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cika Satyr i cika Frost bleje medju nekim fenserkama u nekoj fensi prostoriji,

nekim hodnikom se sece neka "neprikladno" odevena teta koja mu na kraju vraca njegov krst koji je pritom sve vreme njemu oko vrata... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...