Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Mislim da nisam bila njen tip :sad::)

Morate razumeti moj srcani nemir! Vec sam dolazila tamo par dana ranije, ali su vec zatvorili (ne bih ja bila ja da ne kasnim :rolleyes:). Posle nisam ni imala vremena da dolazim ponovo. A kad sam najzad uspela – nikako da potrefim prokleti ulaz!!! :lol:

Onda unutra ceeeeekam (a mrzim cekanje)...

Tad se iza saltera pojavljuje mali, plavokosi andjeo i dotrcava da mi da moju kartu! :wub:

Ali, ne lezi vraze...

Taman kad je pocela da popunjava uplatnicu, odjednom ciknu zena kano ljuta guja i skoci sa stolice! Protrcava pored mene i podesava klimu na 25 stepeni :):) I pocese moje istinske muke...

Mislim, uvek cu pristojno saslusati sve sto zele da mi kazu (stalno mi se tako kace kojekakvi pijanci i dosadnjakovici :uhoh: ,a ja nemam srca da ih posaljem u pm), ali DAJ MI PRVO KARTU i nemoj me muciti, pa cu te onda slusati koliko god ti dusa pozeli!

A ona pocela o tome kako kolege stalno podesavaju na 18, a napolju je duplo vise... cekaj... 36... pa da, jeste duplo! (:lol:) Pa onda o tome kako je, evo, stalno bolesna (pauza da me pita za ime & adresu i da duboko smrkne), kako se klijenti stalno zale i kako se ona boji da ce jednog dana neko imati infarkt... Za to vreme meni dusa vristi za tom kartom, a samo se smeskam i klimam glavom :) “Eto, vidis kako je ovde hladno!” Tu prestane da pise a nastavlja da prica! (DAJ MI KARTU!) “Ne znam sta im je da stalno smanjuju” :angry: (e tu vec ja pocinjem da se pitam da li ce poludeti i pobiti sve, a ja da ispusim za kartu :ph34r: ,te sam pogledom fiksirala karte (drze ih u kartonskoj kutijici :)) ) “Znas, ja mnogo vise volim zimu, a ovo mi je nepodnosljivo” Nastavlja da pise... (KARTU!!!) “Ne znam kako ljudi izdrzavaju napolju. Ja dolazim rano i malo je podnosljivije, ali se kuci vracam po ovakvoj vrucini i strasno mi je” (DAJ MIIIIII :cry:)

I to je tako trajalo, a ja sam nastavila da saosecajno klimam glavom... I jesam saosecala sa njom – cim mi je dala kartu :zeleni:

 

Jao...placem od smeha...jbt... :>> :'-) :)

Edited by SS Satana

Share this post


Link to post
Share on other sites

oke..cisto da provjerim, iako ne vidim ni na sajtu exita ni satyricona obavjestenje..ALI, jedan prijatelj mi rece danas da je satyricon otkazao nastup na exitu, pa jel iko ista o tome zna il je samo suplja?..sto se nadam da jeste, jer cu im jebat mater u suprotnom.

 

pa ako ko ima kakve validne informacije, be my guest. Na sajtu stoji jos uvijek: SER Novi Sad - Exit Festival 15.7.2007. Vjerovatno dovoljno vjerodostojan info.

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidjeh tu temu..

 

Kurac! ne vjerujem dok zvanicno ne bude javljeno, al s obzirom da je na oficijelnom sajtu marduka podugo stajao datum za sarajevo, iako je otkazan, onda mi ni to nije utjeha. stoji da posaljem mail exitu valjda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim sto si tako pozitivna :wub:

 

Idem na prokleti Exit samo zbog njih, a ako otkazu... bice stvarno smak sveta :evil::cry:

Da su hteli da otkazu vec bi otkazali...e pa prosao je brzi voz!Dolaze,idemoooo i bice NeZaBoravNo!!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Боље да дођу Keep of Kalessin. :twisted:

Ја још нисам купио карту, баш из разлога што сам претпоставио да може доћи до неког оваквог срања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...