Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Radoomir

 

Podrzavam te potpuno.Svaka cast za razmisljanje.

Upravo o tome se radi,ako se ne obuces kao metalac ne smes biti metalac,pola njih se obukli kao metalci i glumili su retarde,dok sam ja u Benneli majici i krem bermudama pevao na sav glas a nekoliko njih oko mene su me gledali kao da sam kreten...

 

Edited by Kgb Terrier

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predrasude,mozda.Jer ja recimo sam najvise gledao u pravcu stejdza,dok su ljudi oko mene blejali u mene...

'Sta ovaj trazi ovde'

E to je to

 

A jebiga brate, upravu si, ali znao si da tako biti, i treba da te boli kurac bas. Kada dodje devojka obucena u belo, pola muske mase ce da kenja, pola ce da kenja i da se lozi u isto vreme dok ce je skoro sve devojke mrzeti, kada dodje momak obucen u belo, svi ce ga mrzeti i ismevati, kada dodje momak u Manowar majici blackeri ce ga ismevati dok ce heavare ismevati likove sa obrnutim krstovima i Marduk majicama, svi ce ismevati emo likove, a pola devojaka ce se potajno loziti na istog, devojke u uskim pantalonama su kurve a u suknjama vestice, muskarci sa kratkom kosom su supci ili nacisti, dok su kososi fegeti...

 

Jebote, koji kurac se desava??!!?

Edited by Aronax Of Steel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto me svi grdite? :cry:
Ne samo sto te grde... reci ce te Mirq... :red:
Bas me briga za frajerisanje (a ponasao se k'o kikirez kad se kurci :)). I'm not in love, I'm just obsessed :)
Ja te pjesmooom zoveeeeemZeljna tvoooga milovaanjaaaaaa,Sliku - tvoju ljuubiiiim,Ljubim, ljubim, svakog danaaaaa,
hoces reci? :lol:
Pre bih rekao da se radi o:1184674712465.jpg
:lol: CARE GOVEDARE!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

По вашим коментарима изгледа да је био добар наступ Сатирикона. Мало ми је жао што их несам гледао иако несам њихов обожаватељ. Изем ти, кад сам био само 1 дан. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne kontam koji je problem vas što se ne oblačite kao metalci - samo bre pričate kako ste vi bolji od "metalaca" i "die-hard fanova", kako ste vi znali sve tekstove, ostali nisu, itd. Ovo je tema o bendu a ne o publici koja je išla da gleda isti niti o tome ko je kako išao obučen. Jebale vas debilne rasprave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh sta reci posle svega.....meni je bilo fantasticno !! :rockdevil:

 

Probio sam se pre pocetka u 2-3 red gde sam ostao i do kraja ! :bigblue:

Jeste bila velika pauza prilikom namestanja instrumenata, ali sve je zaboravljeno cim je poceo uvod...na prvoj pesmi zvuk je bio dosta tih i nekako cudan...ali sve se popravilo kasnije i bilo je dosta dobro!

 

Nisam fan Satyricona niti BM-a uopste....ali su me jebeno odusevili....Frost rastura za medalju, Satyr solidan ondos s' publikom i odlicno "pevanje" ! Ostatak benda .... super (mmm...klavijaturiskinja :wub: )

 

Najzalije mi je sto je trajalo kratko...ali je zato bio jebeni VRH ! :rockdevil:

 

 

 

Upravo o tome se radi,ako se ne obuces kao metalac ne smes biti metalac,pola njih se obukli kao metalci i glumili su retarde,dok sam ja u Benneli majici i krem bermudama pevao na sav glas a nekoliko njih oko mene su me gledali kao da sam kreten...

Ja dosao u crvenoj majici, nekim teksas bermudama i belim patikama....i upravo je bilo tih sranja u faznonu....majstore, pogresio si binu....a tek pogledi kad sam se celu mother north dernjao ko nenormalan !! :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je meni trooo....Ja jesam imala martinke,ali samo zbog toga sto je exit....Inace uglavnom izgledam normalno,nekad mozda i fensy ali to nema veze...Odelo ne cini coveka...Ne treba 300 000 slojeva sminke i gomila spajjjkova da cini osobu koja slusa black metal!Mnogo vise volim te osobe koje su svoje,i koje bas briga sta ce okolina reci.Ja i kad za neke simbolisem "crnu ovcu" meni je EXTRA!!!Bar nisam iskljuciva...i zatvorena medju 4 zida,bez prozzora!!! :bigblue: :bigblue: :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo o tome se radi,ako se ne obuces kao metalac ne smes biti metalac,pola njih se obukli kao metalci i glumili su retarde,dok sam ja u Benneli majici i krem bermudama pevao na sav glas a nekoliko njih oko mene su me gledali kao da sam kreten...

 

Metal. :pivopije:

 

Oh tih "fanova" što više gledaju na svoj imidž nego SAM KONCERT ima previše. A onda odu u prvi red pošto su, jelte, bolji od ostalih. I tamo očekuju da niko ne skače da slučajno ne bi uništio njihovu kosu, šminku etc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...