Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

spam pedo tema već postoji i jedan od razloga je i taj da bi teme o bendovima bile normalne i bez preteranog offtopicovanja. tako da ako slučajno ne vidite svoj post sledeći put kad dodjete na ovu temu (a da nema nikakve veze s bendom) znajte da sam ga ja obrisala. warnove neću da dajem jer je glupo al ću da brišem postove.

 

spam je ok, ali su neki preterali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам да није. Постоји тема о њима и на треш форуму, али на њу нико и не долази.

Где је тема за Веном на треш форуму? Ја је не угледах, али сам зато угледао 3 теме за Смрадус. Хехе!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio ok, mozda su malo preterali sa pesmama sa novog albuma(iznenadilo me je sto su ljudi najbolje prihvatili ove pesme). Frost je ispadao za medalju....

Najsmesniji deo koncerta - izlazi Frost na binu, neka fensi, dobra riba koja ocigledno ne slusa metal pita - sta mu je, sta je on?

A napaljeni klinac metalac odgovara urlajuci - on je Frost !!!!

Edited by shin-boyan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pored mene stojao neki lik fensi obucen i njegov komentar 'Gde je onaj Frost jebem ga u dupe'

Haha nas desetak se nasmejalo na taj komentar.Nerviralo me sto su toliko kasnili,mrzim kasnjenje i onda postajem nervozan i hiperaktivan.

U sutke nisam uletao jer sam snimao koncert a i nisam hteo da se prljam jer je bila tolika prasina da su oni iz zadnjih redova valjda jedva videli stejdz od oblaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace ima odlican naglasak,za razliku od nekih kao sto je npr pevac moonspella kada je rekao 'Thank you so very much' haha

Da, ali jesi provalio kako Satyr stalno "sikce", to se cuje i na Satyriconovim albumima a i na live-u. He he he... vec sam se toliko navikao na to da bez tog "siktanja" ne bi mogao da zamislim Satyra i Satyricon. :)

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

pederi, pozeri prodati, jebeni narkomani... ko ih jebe i oni su se posrali po svemu onome sto su u pocetku uradili

kada vidim onog pedera frosta sa onim socivima... ajde neko neka mi kaze sta je tu black metal... ja mislim da je samo pederski i nista vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pederi, pozeri prodati, jebeni narkomani... ko ih jebe i oni su se posrali po svemu onome sto su u pocetku uradili

kada vidim onog pedera frosta sa onim socivima... ajde neko neka mi kaze sta je tu black metal... ja mislim da je samo pederski i nista vise...

Nisi trebao to da kazes, sad ce da im bude krivo, mislim Satirikonu, sve mogu da podnesu, ali ti to da im kazes.....jadni ljudi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece lik koji u potpisu ima 453495839458293 dokaza da je zabagreli troo raspad

Hvala

 

p.s. recite sta nisam upravu?

 

zar se neponasaju kao rok zvezde???

 

pa ne stvarno, ovo je ad hominem, vi sereta meni, kada ja serem o njima, sa tom razlikom sto ja serem o njima sa argumentima, i molio bih vas da mi lepo napisete sta sam ja to pogresio sto sam rekao o njima?

 

p.s.2. jeste li gledali onaj njihov oficijalni live, nepamtim ime - svejedno, tu se vidi dosta toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi trebao to da kazes, sad ce da im bude krivo, mislim Satirikonu, sve mogu da podnesu, ali ti to da im kazes.....jadni ljudi....

Bas bih voleo da vidim Satyrovu facu kada bi mu to rekao! :):)

Ma... Satyricon se mnogo promenio i to je cinjenica! Sreca pa jos uvek ima bendova koji se drze onog starog BM duha! :rockdevil: :rockdevil: Ti bendovi imaju najveci Respect! :rockdevil:

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasapine, generalno bi trebao da te boli kurac za takve stvari. i meni je glupo da se bendovi tipa cof & pop/rock/goth kompanija + ovi shumarski pagani trpaju u black metal, al sto da se radi.

satyricon je odavno prerastao taj period u kojem su snimali na 16 kanala, i meni je to cak i u redu. satyr i frost stvaraju nenormalnu koncertnu atmosferu, jebi ga treba i to znati. to sto su izasli iz onoga sto se zove underground black metal je njihov izbor, i ja to postujem. neki bendovi su stvoreni da iz albuma u album sviraju istu muziku bez vecih inovacija (darkthrone, marduk..), a opet su velikani bm scene. sa druge strane, neki bendovi su odlucili da istrazuju nove vode, i to veoma uspjesno (emperor, enslaved, dso..).

 

u osnovi treba slusati ono sto ti se svidja, bez predrasuda. samo je problem na forumu sto odredjeni cof fanovi misle da su open minded, a onda su sledecem postu ospu sve i svasta na tzv. raw necro pacijente :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasapine, generalno bi trebao da te boli kurac za takve stvari. i meni je glupo da se bendovi tipa cof & pop/rock/goth kompanija + ovi shumarski pagani trpaju u black metal, al sto da se radi.

satyricon je odavno prerastao taj period u kojem su snimali na 16 kanala, i meni je to cak i u redu. satyr i frost stvaraju nenormalnu koncertnu atmosferu, jebi ga treba i to znati. to sto su izasli iz onoga sto se zove underground black metal je njihov izbor, i ja to postujem. neki bendovi su stvoreni da iz albuma u album sviraju istu muziku bez vecih inovacija (darkthrone, marduk..), a opet su velikani bm scene. sa druge strane, neki bendovi su odlucili da istrazuju nove vode, i to veoma uspjesno (emperor, enslaved, dso..).

 

u osnovi treba slusati ono sto ti se svidja, bez predrasuda. samo je problem na forumu sto odredjeni cof fanovi misle da su open minded, a onda su sledecem postu ospu sve i svasta na tzv. raw necro pacijente :)

Svaka cast majstore! :pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...