Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Izvinite ako je tema bila otvarana, ali me ultra jako zanimaju mishlenja drugih ljudi o ovom bendu. Samo skrecem paznju na to da sam fanatik sto se tice starijih albuma Satyricona (Dark Medieval Times i the Shadowthrone), a shto se tiche najhvaljenijeg njihovog albuma, Nemezis Divina, smatram da je to pricha za malu decu: najjednostavniji album koji se pusta bebama kao uspavanka, a nema ni neke umetnicke kvalitete, tako da zaista nezasluzuje rang najboljeg njihovog albuma. Taj album Mrzim, dok su novi albumi (Volcano, Rebel), dosta bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Satyricon jedan od najomiljenijih bm bendova. Posebno mi se svidja Dark Medieval Times, a Shadowthrone i Nemesis Divina su samo malo losiji. Inace novi Satyricon je sranje...

 

BTW Ima li neko tekstove za Dark Medieval Times???

Share this post


Link to post
Share on other sites

zao mi je sto moram odgovarati posle ovog klinca-amatera ali sta se moze.

 

dark medieval times mi je definitivno najbolji, nemesis divina takodje razbija...

 

mada mother north poseduje onaj pravi duh (sto zbog atmosfere produkcije, sto zbog one plavuse u spotu :twisted: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

zao mi je sto moram odgovarati posle ovog klinca-amatera ali sta se moze.

 

dark medieval times mi je definitivno najbolji, nemesis divina takodje razbija...

 

mada mother north poseduje onaj pravi duh (sto zbog atmosfere produkcije, sto zbog one plavuse u spotu :twisted: ).

ne kenjaj previše

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maajko Severna , kako mosh da gledash kako ti seru i pisaju po shumama,tralalala.

Aha, prava umetnost.

Teodosije , daj mi da zgrebem Rebela.

Sto se svi loze na Nemesis , jel to zbog onog spota za Mother North ili sta?

Taj album je ko Krejld of Filth!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maajko Severna , kako mosh da gledash kako ti seru i pisaju po shumama,tralalala.

Aha, prava umetnost.

Prvo razmisli pre nego sto napises nesto. Smatras li ti nase narodne epske pesme sranjem??? Ako je tako, zalim te.
Taj album je ko Krejld of Filth!!
Ne seri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demonic worm vommiter je napisao:

Maajko Severna , kako mosh da gledash kako ti seru i pisaju po shumama,tralalala. Aha, prava umetnost.

 

Prvo razmisli pre nego sto napises nesto. Smatras li ti nase narodne epske pesme sranjem??? Ako je tako, zalim te.

 

Ja jesam razmislio o tome i opet kazem: TO JE NAJLOSIJI ALBUM SATYRICONA!!! Shadowthrone i Dark Medieval Times su milion

puta bolji ,a Rebel Extravaganza bar hiljadu. A M o t h e r N o r t h je samo ljigavo uvlacenje fanovima u bulju!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...