Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

Haha , sad sam cuo i Volcano !!!

Sta fali , malo se ljudi dali u thrashere... a i omot im opak , vrvi od Amerike i Stalonea! I spot fuel for hatred , opet jedna (fina) riba , da se gomila debila popali i proglasi ga najboljim i najiskrenijim albumom.

Eee, ovaj put ga preterase!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rebel Extravaganza je mnogo vishe komercijalan od Nemesis Divina -e i na njemu se uvlace fanovima u bulju sa pesmom Havoc Vulture!!!

 

Kao sto rekoh , svoju prodaju POCESE Nemesis Divinom.A rebel je muzicki mnogo bolji i kompleksniji i otvoreno ispisuje na bendu "FOR SALE" , za razliku od Nemesisa koji to radi podmuklo i trulo.

A ja nisam ni lud ni glup, samo govorim brutalnu gorku ISTINU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

NERGAL, ako si preslusao albume od Satyricona, nikako ne mozes da kazes da su sinteticki bend. Ako nista drugo,napravili su 2-3 odlicna albuma kojima su ostavili izuzetan trag u Blacku. Nemoj da pricas bezveze.

I molim te, pogledaj taj spot "pun golih zena", pa ih opet prebroj.

Drugo, clanove Satyricona ne moram ni da komentarisem, jer se takodje zna koliki je njihov doprinos sceni + projekti clanova benda van Satyricona dovoljno govore.

Demonic worm vommiter, u pravu si da je prodaja pocela sa Nemesis. Rebel je logican sljed, a Volcano je kraj. Ne vjerujem da mogu pasti na nize grane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demonic worm vommiter, u pravu si da je prodaja pocela sa Nemesis. Rebel je logican sljed, a Volcano je kraj.

Nemesis ne deluje kao neka silna prodaja. Ali ovo za Rebel i Volcano je na zalost tachno, ne smem ni da posmislim na shta ce da lichi sledeci album ako ga bude uposhte bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buahahahaha! Rebel Extravaganza bolji od Nemesis Divina -e

Ti si lud!!! Rebel Extravaganza je mnogo vishe komercijalan od Nemesis Divina -e i na njemu se uvlace fanovima u bulju sa pesmom Havoc Vulture!!!

 

Aha... A onda je mrmot zavio cokoladu u foliju :evil:

 

DMT je najjaci! Posle ide Rebel, a tek na trecem mestu ND.

 

Najjaca stvar? Dark Medievil Times...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buahahahaha! Rebel Extravaganza bolji od Nemesis Divina -e

Ti si lud!!! Rebel Extravaganza je mnogo vishe komercijalan od Nemesis Divina -e i na njemu se uvlace fanovima u bulju sa pesmom Havoc Vulture!!!

 

Aha... A onda je mrmot zavio cokoladu u foliju :evil:

 

DMT je najjaci! Posle ide Rebel, a tek na trecem mestu ND.

 

Najjaca stvar? Dark Medievil Times...

Heh heh izgleda da smo neshto izostavili. ShadowThrone mozda? To je najbolji album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja bi rek'o da se njima dogodilo nesto slicno Covenantu (sto se tice promene stila iz stila A u stil cool.gif. A dogodilo se na Rebelu. (dobro, aj' pocelo je na nemezisu). Mada, Rebel, koji bih ja svrstao u industrial/black, za svoj pravac nije los. Ima filing, i mogao bih reci da je cak i mracniji od prvih albuma. Samo, eto, nije black nego je industrial/black.

 

Volcano je... ph blah... ph.........bah.........

 

 

Eto toliko, ko se ne slaze nek visi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ljudi, jeste li vi čuli za The Forest Is My Throne? Najbolji Satyricon album.

to je jedini album koji imam od Satyricona - dobar je biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

i mislim i da posotji demo ovog albuma koji je split sa Enslaved-om, ali i da postoji re-relese kao pravi album

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoces da se menjas samnom sada za moto-skup u KV?

cimni me na pp da se dogovorimo

 

inace Forest Is My Throne je odlican sta vise rulira, bilo bi bolje da ima samo scream vokale - ali ipak rulira!

moram da nabavim jos nesto od njih - preporucite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kao i sami ljudi, bendovi su podlozni razvoju, evoluciji. Sve ima svoje periode, faze kao i sam zivot. Satyricon je pokazao svoj ,,decacki" zar sa svojim prvim albumom ,,Dark medieval times", nastavio da se razvija u ,,Dark Forest is my Throne" sve do svoje klasicne faze, koju svi vrlo dobro poznajemo i po cemu su ostali specificni. ,,Extravaganca" i ,,Volcano" prestavljaju jednu novu dimenziju njihovog istrazivanja u domenu mracnog. Neki to nazivaju komercijalizacijom, ali pravi fanovi Satyricona ce u tim albumima prepoznati osobeni pecat pomenutog benda. Tako da je zakljucak da nemam omiljeni njihov album, i da svaki album, svaka pesma, remiks prestavljaju za mene remek delo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...