Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

vezano za ove Sarmine primere

 

...a imamo i Emperor koji je demoima izgazio kompletan standardni black metal, prvim albumom se popisao po svakom ko se lozio na simfonije i imao klavijaturu u bendu, drugi album je svetinja, a treci i cetvrti su fantasticni albumi, svaki sa svojom jedinstvenom atmosferom i drugim probijenim granicama.

Ja ne znam ko je onako slozio 3 gitare u ekstremnom metalu i metalu uopste, kao sto su slozene na Prometheusu.

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeni Emperor,oni su kraljevi Norveske vazda bili i vazda ce ostati.

Jesu mi Borgir i Immortal omiljeni i najvoljeniji bendovi,ali Emperor je uveo jebeno tehnicki kvalitetno sviranje i svemocnu simfoniju u svoj zvuk i pecatirao sebe kao legendaran bend.

 

Oni su ipak pacovi za Varga Vikernesa. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, meni ipak Mayhem >>>>> sve ostalo, DMDS i OAC su mi krajnji monumenti celog žanra

 

Emperor su mi vlasnici najboljeg live albuma ikad (Ceremonija, naravno), Satyricon su mi nekako najdraži kao pojave baš zbog tog "boli nas kurac, radimo šta hoćemo" stava a ovi njihovi poslednji albumi su meni savršenstvo, a Varg mi je prosto drag kolika je budaletina, plus što mu je muzika za moj ukus vrh :haha: mada, nikako da pustim ovaj novi Burzum, jebem ga

 

e da, Immortal je najprecenjeniji bend ikad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ste škole pobrojali. Teško mi ja da izaberem jednu, ali aj da kažemo da Francuzi vode sa konzistentnim kvalitetnim radovima.

 

samo Blazebirth Hall skola,veskovatz zna zasto

 

ovaj dimon sid neki bata za siromasne,kuruzov antensn horing je smijesan za vas.'aj' bas me zanima po kojem ces sledecem kultu klinacki da seres ne bi li pricao sa nekim.idi seri na slejer temi kako je dzef kurcina,ili na bathory temi kako je kvorton izlapeli klinac i kako je BFD fotosut vrhunac poza ili neko slicno sranje,

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čudi me da te niko nije izgazio za ovu izjavu. :haha: Ima previše rodonačelnika žanrova koji i danas jednostavno jebu majke u poređenju sa mnogim bendovima koji su došli kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čudi me da te niko nije izgazio za ovu izjavu. :haha: Ima previše rodonačelnika žanrova koji i danas jednostavno jebu majke u poređenju sa mnogim bendovima koji su došli kasnije.

 

да, али мени су углавном њихови каснији албуми много бољи од оних са почетка каријере

Share this post


Link to post
Share on other sites

да, али мени су углавном њихови каснији албуми много бољи од оних са почетка каријере

Setih se da ti se sviđa Kingdom Of Conspiracy. :no::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...