Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

ovaj dimon sid neki bata za siromasne,kuruzov antensn horing je smijesan za vas.'aj' bas me zanima po kojem ces sledecem kultu klinacki da seres ne bi li pricao sa nekim.idi seri na slejer temi kako je dzef kurcina,ili na bathory temi kako je kvorton izlapeli klinac i kako je BFD fotosut vrhunac poza ili neko slicno sranje,

 

Tek sam sad video ovo @_@

 

Znas li ti uopste o cemu pricas i na sta si konkretno mislio, po kom kultu sam srao? Po Nargarothu? :haha:

 

Vreme je da promenis lekove, postaje sve gore

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

seres konstantno po vargu dako bi se ko upecao i dako bi sa kim pricao vec dva mjeseca i svi smo te kulirali dok si se drzao teme,ali ga sad bas presra' sa razvlacenjem po drugim temama.sta god otvorim na ovom podforumu je neko tvoje besomucno kenjanje.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

seres konstantno po vargu dako bi se ko upecao i dako bi sa kim pricao vec dva mjeseca i svi smo te kulirali dok si se drzao teme,ali ga sad bas presra' sa razvlacenjem po drugim temama.sta god otvorim na ovom podforumu je neko tvoje besomucno kenjanje.

 

:haha:

 

Ahaa, dakle shitstorm je zbog ovoga:

 

Pre je on pacov, sedi u svojoj jazbini 'n' shit

 

To je stvarno prevrsilo svaku meru, Izvini, molim te :haha:

 

Jebiga meni je jedini nacin u zivotu da popricam s nekim, sto na forumu, sto van njega, to da serem po Vargu i po Darkthrone-u... Sta cu. A najvise volim sa tobom da popricam. Bolje i to nego da gotivim unapred svaki njegov isprdak pre nego sto ga uopste cujem, kao ti, a ne znam jesi li primetio da nigde nisam rekao nista pogrdno o njegovoj muzici.

Da l' ces uspeti na kraju da odbranis jadnog Varga od mene takvim proseravanjem, sta mislis?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Ahaa, dakle shitstorm je zbog ovoga:

 

 

 

To je stvarno prevrsilo svaku meru, Izvini, molim te :haha:

 

Jebiga meni je jedini nacin u zivotu da popricam s nekim, sto na forumu, sto van njega, to da serem po Vargu i po Darkthrone-u... Sta cu. A najvise volim sa tobom da popricam. Bolje i to nego da gotivim unapred svaki njegov isprdak pre nego sto ga uopste cujem, kao ti, a ne znam jesi li primetio da nigde nisam rekao nista pogrdno o njegovoj muzici.

Da l' ces uspeti na kraju da odbranis jadnog Varga od mene takvim proseravanjem, sta mislis?

 

boli me kurac da ti sad izvlacim svaki seratorski post zadnje 2 mjeseca,upadas nepozvan u tudje price,seres bez prestanka,cak si i na sport poceo da dolazis,samo trazis nacin kako bi sa nekim poceo neku konverzaciju.zabolje me koji su ti motivi,i koga specijalno pikiras,samo odjebi vise.

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

boli me kurac da ti sad izvlacim svaki seratorski post zadnje 2 mjeseca,upadas nepozvan u tudje price,seres bez prestanka,cak si i na sport poceo da dolazis,samo trazis nacin kako bi sa nekim poceo neku konverzaciju.zabolje me koji su ti motivi,i koga specijalno pikiras,samo odjebi vise.

 

"Upadam nepozvan u tudje price", genijalno :haha:

Pa ti si sve bolji svakim sledecim isranim postom.

 

Da nije mozda sport podforum rezervisan za tebe i one koje ti odaberes?

Sigurno necu od tebe da cekam pismeni poziv da postujem na sportu ili bilo gde drugde.

Posto ti situacija ocigledno nije najjasnija, ti si taj koji treba da odjebe, jer ti imas ove ispade gde mene direktno prozivas i lupas gluposti, ja se tebi nijednom nisam na forumu obratio ni upola ovako majmunski kao ti meni poslednjih nekoliko puta.

Ako ti se ne svidjaju moji postovi, blokiraj me i teraj se u kurac, nisam ti upao u skype konverzaciju sa drugarima, nego sam dosao na forum.

 

Ne mogu da verujem koju diskusiju vodim i s kim :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Norwegian black metallers SATYRICON will release their new, self-titled studio album on September 8 in Europe via Roadrunner Records. The CD was produced by SATYRICON frontman Sigurd "Satyr" Wongraven and was recorded in Norway, and mixed by Adam Kasper. The effort will feature a guest appearance by Sivert Høyem, the Norwegian singer best known as the vocalist of the rock band MADRUGADA.

 

Comments Satyr: "We are back! Sorry it took so long, but we needed the time to be able pull off a record like this.

 

"Comparing this one to previous records is time wasted, it is SATYRICON; constantly on the move.

 

"Naming this record 'Satyricon' was the most obvious thing in the world. We have never done a record which captures the spirit of this band in such a way. Ever. It will demand a lot from you as a listener, but I know you will love it. It will grow on you and that is why it will stay with you forever.

 

"We won't tour as much in the future as we used to, and that will just make every tour more special. This album and this tour is for you and ourselves. It is our moment!"

 

satyriconcoverself.jpg

 

GDE JE ONAJ SMAJLI ŠTO DRKA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...