Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Kol'ko dobar bend krv ti jebem, gledao sam u 2 dana i CoB i Carcass i Dimmu Borgir i Emperor ali Satyricon je ostavio najjači utisak na mene. Nastupali su po najgorem vremenu, kiša je pljuštala al mi to ič nije smetalo, najveća šutka je bila za Fuel for Hatred. Imali su najenergičniji nastup ubedljivo i muzika je kao stvorena za ovakve koncerte. Meni je ovo bio primer kako svi treba da zvuče uživo, mogao bih svaki dan da ih slušam.

 

Nisam hteo puno da smaram sa snimanjem, ne znam je l može da se vidi ovde sa mog fejzbuka kratak video

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=10202747341818243&l=2526394576974270756

 

Evo šta su svirali:

 

Now, Diabolical

Black Crow on a Tombstone

Our World, It Rumbles Tonight

Repined Bastard Nation

Walker Upon the Wind

The Infinity of Time and Space

The Pentagram Burns

Fuel for Hatred

Mother North

K.I.N.G.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan lineup, Finska ima doduše nekih "problema" koje mi baš nemamo, prvo sve je po danu, ovde leti ne pada mrak, a drugo ne može da se pije alkohol samo u ograđenom prostoru. Nisam mogao da se cimam da idem damo da kupim pivo i popijem između nastupa. Čak štaviše zabranjeno je pušenje svuda iole blizu bine iako je festival na otvorenom, i toga se strogo pridržavaju :haha:

Bile su i dve bine jedna naspram druge tako da su pauze bile 5-10 minuta od main stagea do ove druge.

 

Dimmu je bio dobar, pisao sam već negde, iako su mi više bili za gledanje dok sam na Satirikonu izgubio glas. Svirali su manje od sat ipo a presvlačili su se dva puta :haha: Osim toga ni ne trude se da animiraju publiku uopšte, toliko su kul, ali ne zameram im to previše. Zvuk je bio svima dobar, tu nema greške ovde.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...