Jump to content

Evanescence


Kakashi

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Meni se, recimo, dopala i akusticna verzija Bring Me to life, u stvari, bilo koja bez onog repovanja je dobra. :roll: Nisam bas primetila da joj je glas toliko los?? Cini mi se ok? Ali, opet, to sam samo jednom videla na Metropolisu, tako da...

Inace, sa Fallen-a mi se svidjaju Going Under, Whisper, My immortal, My last breath...ali, istina je, kad se slusa ceo album, zvuci dosta jednolicno.

Nisam videla spot za Going Under, ali sam cula o cemu se radi? Ha ha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bi se pravilo neko uporedjenje sa nama ovde:( u kontestu da je rock muzika nastala iz americkih narodnih pravaca blues i country)

Bruce Springstin = Mitar Miric laugh.gif strejt narodnjaci

Bon Jovi = Aca Lukas 8O mix narodno/ostrije (samo da blondie ne vidi ovo) smile.gif

Evanescence = Bilo koje izdanje City Records :mrgreen: znaci mix narodnjaci + ostrije +g itare + elektronika + klinci djuskaju na to

 

Nije to lose, riba je interesantna (mada dosadna posle vise slusanja), pesme nisu lose, ali su formulaicne do zla boga, dve spore pateticne pesme sa klavirom zvuce kao da su iz "pokahontas" crtaca. Marketinski su uboli u centar, i napravili materijal koji je interesantan kako za ljude koji slusaju rock/heavy tako i za prosecnog potrosaca u USA.

Bolje da njih kupuje omladina tamo, nego Britny Spears ili jos neku vecu glupost. Oni bar imaju dozu emotivnosti i iskrenosti u onome sto rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisu loshi, ali su provaljeni odavno... imam Fallen vecj dosta dugo, uzela sam ga chim sam chula Bring Me To Life.... Dok nisam saznala ko su, bila sam ubedjena da su ljudi iz Lacune Coil poludeli :roll:

 

Najvishe mi se svidja pesma 'Hello', 'Imaginary', 'My Last Breath' i 'My Immortal' ostale su bzvz.... nekako, sve su na isti kalup...

 

A sigurna sam da je Lacuna uticala na njih i to dosta.

 

Shto se njenog izgleda tiche... ne svidja mi se. Ima prelepe ochi i to je sve. Debela je i ruzhna... jbg, me mozhe sve da ima :mrgreen:

Gledala sam neke live slike sa koncerata na kojima je bila obuchena kao Avril.... totalno antipatichno... :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. riba je slatka slonica. znaci nije ruzna, samo je debela.

2. ne svidja mi se gitarski deo na onome sto sam cuo, a to je par pesama po randomu skinuto sa kazaa. suvise nu metalerski

3. ona je jedino sto valja u celom bandu, uz naravno klavirski deo koji ne znam ko radi, a ne sumnjam da imaju krajnje neiskrene koncerte sa gomilom matrica.

4. svi sem nje izgledaju ogavno. gori su sto se toga tice i od onih pedera iz rasmusa.

5. dushanova analogija je sasvim ok. samo jedna dopuna, finska narodna muzika dosta lici na country i blues. ko god je slusao "the agents" to zna. njihova "ceca" je tarja. ili ona moze da prodje kao city records.

6. sve i da su hteli ne bi mogli da budu iskreni i opstanu u americi. to tako ne ide. hail retkim jos uvek iskrenim facama u americi! to se svodi na LAM, DT, Kamelot, Type 0 i The Last Dance. podsetite me ako sam nekog zaboravio.

7. evanescence je manje gothic cak i od madone (frozen) i kylie i cave-a (where the wild roses grow) i otpr. jednako gothic kao novkovic i severina.

8. dark rock? sta je to? dva poslednja albuma anatheme, mozda malo end of green? definisite dark rock, i po cemu se razlikuje od goth rocka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...