Jump to content

Evanescence


Kakashi

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni se dopadaju prosto jer je lepo to sto prave,jer im textovi uglavnom imaju lepog smisla,ne preterano dubokoumnog ili metaforickog,mada na momente ima i toga,ne preterano sto nekad i prija...a sta je,dal' je komercijala,nije,treba da ide ovde il' onde,dal' se josh nekome dopada ili se nikom drugom ne svidja..........

marginalni podaci koji zaista nemaju veze sa muzikom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem na kolegu i Mayu

''My Immortal''

I'm so tired of being here.

Suppressed by all my childhood fears.

And if you have to leave,

I wish that you would just leave.

Cause your presence still lingers here,

and it won't leave me alone.

These wounds won't seem to heal,

this pain is just too real,

there's just too much that time cannot erase.

When you cried I'd wipe away all of your tears,

When you'd scream I'd fight away all of your fears.

I held your hand through all of these years.

But you still have...

All of me.

You used to captivate me by your resonating mind,

Now I'm bound by the life you left behind.

Your face it haunts my once pleasant dreams

Your voice has chased away all the sanity in me.

These wounds won't seem to heal,

this pain is just too real,

there's just too much that time cannot erase.

When you cried I'd wipe away all of your tears,

When you'd scream I'd fight away all of your fears.

I held your hand through all of these years.

But you still have...

All of me.

I tried so hard to tell myself that you're gone.

But though you're still with me,

I've been alone all along.

When you cried I'd wipe away all of your tears,

When you'd scream I'd fight away all of your fears.

I held your hand through all of these years.

But you still have...

All of me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HELLO

 

Playground school bell rings again

Rain clouds come to play again

Has no one told you she's not breathing?

Hello, I'm your mind giving you someone to talk to

Hello

 

If I smile and don't believe

Soon I know I'll wake from this dream

Don't try to fix me I'm not broken

Hello, I'm the lie living for you so you can hide

Don't cry

 

Suddenly I know I'm not sleeping

Hello, I'm still here

All that's left of yesterday...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

:x :x :x :x :x :x izvini ali shto dolazish na temu ako su ti smeshni ????????? da nam ovde prosipash svoje znanje i solish pamet (ko sundjeru bobu u kstu)...... :x :x :x jednostavno zaobidji ovu temu ako ti se ne dopada i pusti nas na miru da razmenjujemo slichice i salvete i slike amy i benda.... :x :x

 

Ne zesti se.

Da sam htela da pljujem uradila bih to. Samo me je zanimalo sta vam se toliko dopada kod njih.

Kratkih si zivaca.

 

relno poredio si malmsteena sa njima ti si smesan covece,jel si svestan svoje nestvesti.malmsteen nije toliko dobar koliko je brz!!!

a evansemnce nije nista posebno ne znam zasto se primate toliko na njih mislim nisu losi ali nisu ni za divljenje!

 

... sahranimo temu, molim vas... mene je sramota

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Ma nisu oni losi, samo im ovaj spot nije nesto. Stavise, volim da ih slusam, a nisam dete, zamislite...

Nego, sta ima veze ko ih jos slusa, to mi nikada nije bilo jasno icon_confused.gif

Edited by Dragana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li sam do sad nesto pisao na ovoj temi no nije ni bitno.

Elem "Bring me to life" je prolazni hitic i ako ima zanimljivih elemenata. "Going Under" je takodje hiticna ali opet trajnija nego malo pre pomenuta. "My Immortal" je stvarno lepa balada i skroz atipcicna od balada koje mozete cuti na MTV (evo nova od balada od Britney Spears je isto van sablona icon_mrgreen.gif ). Pesma koja se meni najvise dopala je "My Tourniquete". Inace nisam preslusao album te tako ne mogu komentarisati ceo album vec pojedine pesme koje sam cuo. Novi spot je... MTV-ovski... ne svidja mi se. Spotovi za prethodne pesme su daleko bolji. Inace Any Lee (tako se zove?!) odlicno peva i ql je ovako ali nije neka riba.

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

zove se valjda aMy lee... valjda smo se slozhili da ona ne ume da peva, kao dokaz prilazhem onaj anplagd...

 

novi spot mi se ne dopada, jer izmedju ostalog ne volim spotove gde se pored muzike chuje i radnja u spotu (one fenserke :D u liftu)... ergo, u ovom spotu se bash vidi da je slonica i to od sada niko netje motji da protivrechi...

 

tek sam pre neki dan otkrio da ona u maj imortal sedi na telefonskoj govornici :))))

 

a najbolja sa albuma mi je maj imortal i evribadis ful... maj turikejt je isfolirana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

zove se valjda aMy lee... valjda smo se slozhili da ona ne ume da peva, kao dokaz prilazhem onaj anplagd...

 

a najbolja sa albuma mi je maj imortal i evribadis ful... maj turikejt je isfolirana biggrin.gif

Nismo se slozili oko njenog pevanja no.gif Meni se jako dopada kako peva. Peva sto se kaze sa dusom! icon_mrgreen.gif To sto je mozda losija uzivo pa jebi ga, ni Bruce Dickinson nije ni pola od onoga kako zvuci na albumu a kamoli ova riba icon_rolleyes.gif

 

Ja kao i za vecinu pesama nisam obraca mnogo paznju na text te tako ne mogu reci da li je isfoliran ili ne ali ovako muzicki i pevacki mi je najbolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Amy je nesto najnormalnije sto se pojavilo u poslednje vreme. Najjace pesme su Tourniquet, Hello, My Immortal, Even in death, missing itd. Malo me nervira sto je sa onim Shaun-om, ali sam nacula da su raskinuli! Moze ona mnogo bolje! Jeste li culi za onaj dupli cd koji izlazi 23. novembra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izaci ce 23. novembra dupli cd (mislim da je dvd u pitanju) na kome ce se naci snimak koncerta u Parizu, snimanje pesme Missing (sa Origin-a) i plus neke "behind the scene" stvari i fotke. Vise mozete naci na zvanicnom sajtu. Pa Shaun je tip s kojim peva Broken...valjda ste gledali spot... Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...